DERS ÇALIŞMADAN SINAVI NASIL GEÇERSİN GEL VE OKU....

Yukarıdaki Başlıkların Dışında Kalan Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
RecCcer 37
Uzman

DERS ÇALIŞMADAN SINAVI NASIL GEÇERSİN GEL VE OKU....

Mesaj gönderen RecCcer 37 » 19 May 2014, 07:37

Arkadaşlar ders çalışmak sıkıcı geliyorsa teknoses diye program var.Forumda bulunan özetleri oraya yapıştırın sizin yerinize okusun dilerseniz mp3 yapar gittiğiniz her ortamda dinlersiniz ama mp3 yapmak yaklaşık 230 tl ...Ama onuda düşündüm nede olsa beyin bedava ,telefonunuzun ses kayıt bölümünü açın ve hoparlör yanında dursun program özeti okurken sesi kayıt etsin.dilerseniz dinlerken notlarınızı takip edin, dilerseniz sadece dinle o size kalmış (TABİ BİR TEŞEKKÜR ÇOK GELMEZ UMARIM :D PEACE)

MEZUN 29 HAZİRAN 2015

RecCcer 37
Uzman

Re: DERS ÇALIŞMADAN SINAVI NASIL GEÇERSİN GEL VE OKU....

Mesaj gönderen RecCcer 37 » 19 May 2014, 18:35

Kardeşim ben seni bir yerde atomu parçalarken görmedim , daha iyi fikrin varsa sadece fikrini söyle.
MEZUN 29 HAZİRAN 2015

nur_sena
Acemi

Mesaj gönderen nur_sena » 19 May 2014, 19:39

Cloudyy yazdı:....

evet bizim milletimiz tembel bir millet olduğundan hep en kolayına kaçmıştır kabul.arkadaş da kendince bir öneri sunmuş ona da kabul.ama o saçma sapan hakaretler ne demek oluyor?hangi milletten olursan ol o bizi ilgilendirmez haddini bilerek konuş. bu milleti aşağılamak sana düşmezz!
ÜLKÜ ONUN ÖZÜNDE
O BAŞBUĞ'UN İZİNDE...

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 19 May 2014, 20:01

Teşekkürler öneri için. Bu program, yüklediğimiz text'leri güzel okuyor mu peki? Yani Google'ın hizmeti gibi robotça okuyorsa işe yaramaz gibi...
..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

Kullanıcı avatarı
Doçent
Forum Moderatörü

Mesaj gönderen Doçent » 19 May 2014, 20:06

hatalarıyla sevaplarıyla türk milleti onurludur şereflidir istisnalar kaideyi bozmaz...! :bayrak:

bu forumda türk milletini aşağılamak kimsenin haddine değil!
Hayat seni güldürmüyorsa espriyi anlamadın demektir.

RecCcer 37
Uzman

Mesaj gönderen RecCcer 37 » 19 May 2014, 20:51

Google çeviriden daha iyi olduğu kesin kardeşim ama mp3 oluşturmak dediğim gibi pahalı okuturken telefonu hoparlör yanına koydun mu sesi kayıt edip öylede dinlersin...Bırakın arkadaşlar adam Albert einstein foruma yorum yazmak için zamanı olmayabilir...
MEZUN 29 HAZİRAN 2015

Cloudyy
Doktor

Mesaj gönderen Cloudyy » 20 May 2014, 01:19

arkadaşlar ben aşağılamadım ki eleştirdim sadece sadece tüketken olmayın aynı zarf içerisinde üretken olun demek istedim şu kahvehanede başıboş adamların hepsi laboratuvarda çalışsa şu an dünyanın en gelişmiş teknolojisi bizde ama ben hariç kimsede yok öyle bir kapasite :wink:
Zorlukların göbeğinde, fırsatlar yatıyor.

Açık Öğretim Lisesi - Sosyal Bilimler
MEZUN

RecCcer 37
Uzman

Mesaj gönderen RecCcer 37 » 20 May 2014, 01:40

1-Ya ben aşağılamak ne demek bilmiyorum ya sen (APTALDIR ,SALAKTIR ,GERİZEKALIDIR.)
2-Benim açtığım konu çalışırken sıkılanlar için bir tavsiye EŞ ANLAMI:ÜRETİM-ÖNERİ)
3-Kahvede oturan insanın ne yaşadığını ve psikolojisini bilemezsin.
BUDA BENDEN OLSUN UKALA ŞEY (O KADAR ZEKİSİN NEDEN AÇIK LİSEDE OKUYORSUN.OXFORD ÇAĞIRDI DA GİTMEDİN Mİ.YOKSA YOL PARAN MI YOK GEL BEN VERİYİM)
En son RecCcer 37 tarafından 20 May 2014, 01:43 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
MEZUN 29 HAZİRAN 2015

nur_sena
Acemi

Mesaj gönderen nur_sena » 20 May 2014, 01:41

Cloudyy yazdı:arkadaşlar ben aşağılamadım ki eleştirdim sadece sadece tüketken olmayın aynı zarf içerisinde üretken olun demek istedim şu kahvehanede başıboş adamların hepsi laboratuvarda çalışsa şu an dünyanın en gelişmiş teknolojisi bizde ama ben hariç kimsede yok öyle bir kapasite :wink:
eleştirmek böyle olmazz! " sadece tüketken olmayın aynı zarf içerisinde üretken olun demek istedim şu kahvehanede başıboş adamların hepsi laboratuvarda çalışsa şu an dünyanın en gelişmiş teknolojisi bizde"demen yeterli olabilirdi.senin yaptığın ve benim kızdığım nokta haddini aşman ve bir millete asla yakışmayacak olan terbiyesizce sıfatlar yapıştırmakta bulunman.
ben kime anlatmaya çalışıyorum ki ya bunu!sen sadece kendini beğenen ve aslında adam bile olmayan kendini beğenmiş ukala birinin tekisin!
haaa bi de milletimizde demiyorum ülkemizde; zira aynı milletten değilmişiz senin gibiler bulundukça yazık bize !!
ÜLKÜ ONUN ÖZÜNDE
O BAŞBUĞ'UN İZİNDE...

nur_sena
Acemi

Mesaj gönderen nur_sena » 20 May 2014, 01:45

Cloudyy yazdı:arkadaşlar ben aşağılamadım ki eleştirdim sadece sadece tüketken olmayın aynı zarf içerisinde üretken olun demek istedim şu kahvehanede başıboş adamların hepsi laboratuvarda çalışsa şu an dünyanın en gelişmiş teknolojisi bizde ama ben hariç kimsede yok öyle bir kapasite :wink:
bu arada ne kapasitesinden bahsediyon sen ya?buraya gelip dandikçe cümleler sarf ederek o çok beğendiğin küçük beynini fazla yorma! gerçek dehalarımızın yanında küçük de olsa beyinciklere ihtiyacımız olur belki ;)
ÜLKÜ ONUN ÖZÜNDE
O BAŞBUĞ'UN İZİNDE...

Cloudyy
Doktor

Mesaj gönderen Cloudyy » 20 May 2014, 05:09

RecCcer 37 yazdı:1-Ya ben aşağılamak ne demek bilmiyorum ya sen (APTALDIR ,SALAKTIR ,GERİZEKALIDIR.)
2-Benim açtığım konu çalışırken sıkılanlar için bir tavsiye EŞ ANLAMI:ÜRETİM-ÖNERİ)
3-Kahvede oturan insanın ne yaşadığını ve psikolojisini bilemezsin.
BUDA BENDEN OLSUN UKALA ŞEY (O KADAR ZEKİSİN NEDEN AÇIK LİSEDE OKUYORSUN.OXFORD ÇAĞIRDI DA GİTMEDİN Mİ.YOKSA YOL PARAN MI YOK GEL BEN VERİYİM)
Sen benim hayat şartlarımı bilme boş ver ben matematik yüzünden tahsilimden oldum o da yetmedi daha başka şeylerde var da uzun hikaye bu kadar bilmen yeterli Oxforda çağırdılarda ben İngiltere'yi sevmediğim için gitmedim kahvehane de psikoloji diye bir şey yoktur tutku vardır at beyinliler onlar, ne yaptıklarını bilmeyen ve evine ne götürdüklerini bilmeyen at beyinliler nereye gittiklerini bilmeyen at kafalılar

Kimse ile tartışmaya girmeyeceğim bu iş uzarsa eleştiri eleştiri olmaktan çıkar
Emrah kardeşime söz verdim kimseye iğne batırmayacağıma :mrgreen:

Reccer sen ilk başta öyle bir şey paylaşmışsın ki yani ben anlamıyorum ders çalışmak kadar zevkli bir şey millet niye teknolojiden yararlansın her şey teknolojimi biraz realist olun gerçekçi yani bir şeyler üretin bir şeyler yapın neymiş sıkılıyormuşuz herkes sen mi sıkılsın ayrıca taşıdığın paranın üstünde benim resmimi taşıyorsun :mrgreen: Resim
Zorlukların göbeğinde, fırsatlar yatıyor.

Açık Öğretim Lisesi - Sosyal Bilimler
MEZUN

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 20 May 2014, 15:38

RecCcer 37 yazdı: (O KADAR ZEKİSİN NEDEN AÇIK LİSEDE OKUYORSUN.OXFORD ÇAĞIRDI DA GİTMEDİN Mİ.YOKSA YOL PARAN MI YOK GEL BEN VERİYİM)
Bu düşünce yanlış. Açık liseye geçen herkes tembel ve okulu başaramamış kişiler değil. Hatta bir istatistik yapılsa, çoğunluğunun bırakma nedenleri sınıfta kaldığı için atılma çıkmayacaktır. Kaldı ki, forumda birçok arkadaşımız 2.5 sene olan AÖL'yi dönem uzatmadan bitiriyorlar.

Son zamanlarda ise şunu fark ettim, birçok kişi okulunun 12. sınıfında üniversite sınavlarına daha iyi çalışmak ve okulda vakit harcamamak için açık liseye geçiş yapıyor. Bu herkese önerebileceğimiz bir şey değil, okulun sosyal hayatını açık lise ile kıyaslamak mümkün değil ama geçmişten kalma; "madem çok çalışkandın, açık lisede işin ne?" kalıbının doğru olmadığı aşikar....
..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

YELİZ
Doktor
İletişim:

Mesaj gönderen YELİZ » 20 May 2014, 17:32

Programı yükledim pek memnun kalmadım bu arada tartışmaya girmek istemiyorum ama Cloudyy
ama artık yeter çok fazla herkese karışıyorsun insanlar rahatsız oluyor .
        • İnsanların YAPAMAZSIN Dediklerini YAPMAK En Büyük Zevktir
          passion100.blogspot.com

RecCcer 37
Uzman

Mesaj gönderen RecCcer 37 » 20 May 2014, 19:07

emrahk yazdı:
RecCcer 37 yazdı: (O KADAR ZEKİSİN NEDEN AÇIK LİSEDE OKUYORSUN.OXFORD ÇAĞIRDI DA GİTMEDİN Mİ.YOKSA YOL PARAN MI YOK GEL BEN VERİYİM)
Bu düşünce yanlış. Açık liseye geçen herkes tembel ve okulu başaramamış kişiler değil. Hatta bir istatistik yapılsa, çoğunluğunun bırakma nedenleri sınıfta kaldığı için atılma çıkmayacaktır. Kaldı ki, forumda birçok arkadaşımız 2.5 sene olan AÖL'yi dönem uzatmadan bitiriyorlar.

Son zamanlarda ise şunu fark ettim, birçok kişi okulunun 12. sınıfında üniversite sınavlarına daha iyi çalışmak ve okulda vakit harcamamak için açık liseye geçiş yapıyor. Bu herkese önerebileceğimiz bir şey değil, okulun sosyal hayatını açık lise ile kıyaslamak mümkün değil ama geçmişten kalma; "madem çok çalışkandın, açık lisede işin ne?" kalıbının doğru olmadığı aşikar....
ABİ ADAM ÇOK AKILLIYMIŞ YETENEKLİ ÖĞRENCİLERİN YERİNDE OLMASI GEREK DEDİĞİNE GÖRE ....KARDEŞİM DERS ÇALIŞMAK ZEVKLİ OLABİLİR AMA SEYAHAT EDERKEN TOPLU TAŞIMADA NASIL ÇALIŞACAKSIN. BU KONU ANA FİKRİ KOLAYLIK SAĞLAMAK HERYERDE HERZAMAN ÇALIŞABİLİR OLMAK,VE BEN DAHİL DERS ÇALIŞIRKEN SIKILAN ARKADAŞLAR VAR...DAHA İLK YORUMDA TÜRKLER ŞÖYLE BÖYLE DEMEYE BAŞLADIN AYIP YA
MEZUN 29 HAZİRAN 2015

Kullanıcı avatarı
AngeL
Doktor

Mesaj gönderen AngeL » 20 May 2014, 22:16

Bence de baslik yanlis ders calismadan sinav gectiginde hicbir sey ögrenmeden lise mezunu olacaksin. Bu icine sinecek mi.? Yasi oldukca ilerlemis bir insanim lise okumakta gec kaldim ama basladigimdan beri cok fazla caba sarfediyorum ve inanin yeni seyler ögrenmek kadar güzel bir sey yok. Sözüm genclere "egitimi hafife almayin acik lisede de olsaniz derslerinize calisin ki egitimli insanlar olun."

Yalanlar üzerine inşa ettiğin onca çocuksu aşkın sayesinde
evet belki de cümle cihana hükmetmen sağlanacak
fakat tarihte asla, sahiden sana ait bir masal olmayacak!
çünkü muhtaç olduğun kudret ve de haysiyet, senin hain damarlarında zaten yok!

Ö.G.

“Diğer Konular Hakkında Sorularınız” sayfasına dön