Mezuniyet İncelemesi

Her Konuda Tartışabilirsiniz
BazenOlmaz

Mezuniyet İncelemesi

Mesaj gönderen BazenOlmaz » 04 Haz 2014, 00:01

SeLamun ALeyküm Arkadaşlar..

Mesleki Açık Öğretim Bilişim Teknolojileri Okuyorum Yüz Yüze Eğitimim Yarın ki Beceri Eğitim Sınavından Sonra İNŞAALLAH Bitiyor. AMİN YARABBİM ECMAİN İNŞAALLAH..

Hiç Zorunlu Dersim Kalmadı Açık Öğretim'den Kültür Derslerinden Sadece 24 Kredim Kaldı 31 Mayıs 1 Haziran Sınavınada Girdim Tahminim Kredim Az Kalıcak, İNŞAALLAH.. AMİN YARABBİM ECMAİN İNŞAALLAH.. Sorum Şu Ne Kadar Kredim Kalırsa Mezuniyet İncelemesine Girerim Girmem İçin Tamamlamammı Gerekiyor. ?

Kullanıcı avatarı
Doçent
Forum Moderatörü

Re: Mezuniyet İncelemesi

Mesaj gönderen Doçent » 04 Haz 2014, 00:03

tabiki kredilerin tümünü almış olmalısın sonrasında mezun incelemsinde olursun heycan yapma bitirmişsin :wink:
Hayat seni güldürmüyorsa espriyi anlamadın demektir.

BazenOlmaz

Mesaj gönderen BazenOlmaz » 04 Haz 2014, 00:14

Blueberry yazdı:tabiki kredilerin tümünü almış olmalısın sonrasında mezun incelemsinde olursun heycan yapma bitirmişsin :wink:
ALLAH Razı Olsun.. AMİN YARABBİM ECMAİN İNŞAALLAH..

Heycanım Şundan Ben Sınavsız Geçiş Hakkımı Kullandım 2 Yıllık Temmuz'da Tercihler Varmış Üniversite Kayıtları 6 Eylül'de Başlayıp Bi Kaç Gün İçinde Bitecekmiş 3.Dönem Sınavlarıda 22 Eylül'de Açıklanıcakmış Yani Benim Çıkma Belgesi Almam İçin O Tarihi Beklemem Gerekicek Üniversiteler Mezuniyete Yakın Olanlara Süre Tanıyormuş Ama İşte Bir An Önce Bitirim Düşüncesindeyim. :) Birde Paylaştığınız Sınav Notları İçin Sağolun Peygamberimiz (s.a.v) 'in Hayatını Falan Paylaşmışsınız ALLAH Razı Olsun.. AMİN YARABBİM ECMAİN İNŞAALLAH.. :)

Elinizde Varsa Devamını Paylaşabilirmisiniz. :)

Kullanıcı avatarı
Doçent
Forum Moderatörü

Mesaj gönderen Doçent » 04 Haz 2014, 00:21

haklısın kayıt sürecinde herşey yolunda olsun istiyoruz inş sorun yaşamdan çıktı belgesiyle kayıt yaparsın :)

o notları bir arkadaş paylaştı devamını paylaşan olursa bakarsın...Allah senden de razı olsun :wink:
Hayat seni güldürmüyorsa espriyi anlamadın demektir.

“Tartışma Bölümü” sayfasına dön