ALMANCA İLE BAŞIM DERTTE YARDIMMMM :(

Diğer Dersleriniz hakkında sorularınızı, bildiklerinizi sorunlarınızı, paylaşabilirsiniz...
burcu965

ALMANCA İLE BAŞIM DERTTE YARDIMMMM :(

Mesaj gönderen burcu965 » 15 Tem 2014, 20:14

Arkadaşlar benim yabancı dilim almanca ve 4 tane yabancı dil almancam kaldı ama kitap basılmadığı için çok zorlanıyorum acaba benim durumumda olan ve bana yardım edebilecek biri var mı :'( :23:

Kullanıcı avatarı
Doçent
Forum Moderatörü

Re: ALMANCA İLE BAŞIM DERTTE YARDIMMMM :(

Mesaj gönderen Doçent » 15 Tem 2014, 20:57

diğer konuda da iyiki seçmişim diyorsun :25: almanca tercih eden pek yok gibi zor olacak senin için allah yardımcın olsun :26:
Hayat seni güldürmüyorsa espriyi anlamadın demektir.

burcu965

Mesaj gönderen burcu965 » 15 Tem 2014, 22:51

iyi ki seçmişim evet çünkü çok kolay benim sıkıntım kaynak olmaması o yüzden yardımm yazdım belki notu olan vardır yardım edebilecek biri vardır diye yoksa ingilizceden daha kolay bir dil 75in üzerinde notlarla geçtim almancayı Allah hepimizin yardımcısı olsun..

Kullanıcı avatarı
dreamemrahkurt
Yardımcı Uzman

Mesaj gönderen dreamemrahkurt » 16 Tem 2014, 22:58

almancadan önce türkçe öğrenin. anlatım bozukluğunuz var. almanca biliyormuşsunuz fakat çok zorlanıyormuşsunuz, garip.
eğer almancanızı geliştirmek isterseniz: Rosetta Stone programını kurup, almanca dil seçeneğini yükleyin.

burcu965

Mesaj gönderen burcu965 » 17 Tem 2014, 03:10

pardon siz kimsiniz de bana bu şekilde hakaret edebiliyorsunuz almanca dan önce Türkçe öğrenmem gerekiyormuş siz önce tanımadığınız bir insanla nasıl konuşmanız gerektiğini öğrenin, ayrıca almanca biliyorum demedim anlıyorum dedim tek sıkıntım kaynak olmaması ingilizce gibi kitap basılmıyor ne yazık ki ben internet üzerinden çalışıyorum belki benim gibi yabancı dili almanca olan vardır notu olan vardır diye konu açtım

Kullanıcı avatarı
dreamemrahkurt
Yardımcı Uzman

Mesaj gönderen dreamemrahkurt » 23 Tem 2014, 17:28

ne yazdığınızın farkında değilsiniz. hakaret içeren birşey görmedim ben?.
almanca biliyorum, yabancı dil'im almanca diyorsunuz. ama ekliyorsunuz kaynakta lazım diyorsunuz. almanca bildiğine emin misin? kaldı ki almanca biliyorsan yabancı dil sınavlarında bunlara(kaynaklar) ihtiyacın kalmaz. soracakları nazi alman matematiği değil. alt tarafı bir kaç cümle doğru kurma ve diyaloğlar. ne konuda yardım lazım düzgün şekilde anlatırsan herkes yardımcı olacaktır ama bu şekilde değil. tatmin etme gibi değil..

“Diğer Dersler” sayfasına dön