23-24 ağustos sınav sonuçları aciklansin artık

Her Konuda Tartışabilirsiniz
mhak
Acemi

23-24 ağustos sınav sonuçları aciklansin artık

Mesaj gönderen mhak » 01 Eyl 2014, 14:14

Bildiğiniz üzere üniversite kayıtları başladı bende kayıt için okuluma gittim mezun olabilir yazısı olmasına rağmen kaydimi almadılar. yani sınav 15 eylulden de sonra aciklanirsa geçen hergün ben okula gidemicem ne zaman Sınav aciklanip çıkma belgemi aldgimda kayıt yapılıp derslere baslicam
Benim anlamadgim ygs sınavına Türkiye genelinde milyonlarca insanın girmesine rağmen 1 haftada aciklaniyorda bizim sınavlar geç açıklanıyor kisacasi öğrencilerin mağduriyeti konusunda yapılan çalışma yalan!

Kullanıcı avatarı
Doçent
Forum Moderatörü

Re: 23-24 ağustos sınav sonuçları aciklansin artık

Mesaj gönderen Doçent » 01 Eyl 2014, 14:48

ben bekliyorum bir süpriz :01:
Hayat seni güldürmüyorsa espriyi anlamadın demektir.

Kullanıcı avatarı
yeşil gözlü
Uzman

Mesaj gönderen yeşil gözlü » 01 Eyl 2014, 15:04

[
mhak yazdı:Bildiğiniz üzere üniversite kayıtları başladı bende kayıt için okuluma gittim mezun olabilir yazısı olmasına rağmen kaydimi almadılar. yani sınav 15 eylulden de sonra aciklanirsa geçen hergün ben okula gidemicem ne zaman Sınav aciklanip çıkma belgemi aldgimda kayıt yapılıp derslere baslicam
Benim anlamadgim ygs sınavına Türkiye genelinde milyonlarca insanın girmesine rağmen 1 haftada aciklaniyorda bizim sınavlar geç açıklanıyor kisacasi öğrencilerin mağduriyeti konusunda yapılan çalışma yalan!
çünkü biz açık liseyiz onların gözünde hiçbişeyiz katılıyorum sana yökün kayıt için verdiği yayınladığı belgeler bilmem neler hepsi yalan yalan
Kişinin geleceğe dönük umutları şimdiki gücünün kaynağıdır.
Maxwel

qwer50
Çırak

Mesaj gönderen qwer50 » 01 Eyl 2014, 15:58

Adamların umrunda değilya. Birde dalga geçer gibi kurumlar arası yazışmalar yapıyoruz falan filan diye artistlik yapıyolar.. açık liseliler mağdur olmasın diyeymiş falan.. ya kardeşim sen üniversitenin kabul etmeyeceği belgeyi neden bize aldırtıyosun? neyin kafası sizdeki?

ben artık kaybettim ümidimi filan okulun ikinci haftasına bile yetişemeyebiliriz..

Kullanıcı avatarı
Doçent
Forum Moderatörü

Mesaj gönderen Doçent » 01 Eyl 2014, 18:10

qwer50 yazdı:Adamların umrunda değilya. Birde dalga geçer gibi kurumlar arası yazışmalar yapıyoruz falan filan diye artistlik yapıyolar.. açık liseliler mağdur olmasın diyeymiş falan.. ya kardeşim sen üniversitenin kabul etmeyeceği belgeyi neden bize aldırtıyosun? neyin kafası sizdeki?

ben artık kaybettim ümidimi filan okulun ikinci haftasına bile yetişemeyebiliriz..

evrene güzel mesajlar versenize olumsuzlukları çekiyorsunuz :22:

herşey yolunda olcak kayıtlarımızı sorunsuz halledeceğiz :24: işte böylee :tipik:
Hayat seni güldürmüyorsa espriyi anlamadın demektir.

“Tartışma Bölümü” sayfasına dön