Diploma sorunu

Her Konuda Tartışabilirsiniz
Kullanıcı avatarı
Ssnowflake

Diploma sorunu

Mesaj gönderen Ssnowflake » 10 Eyl 2014, 03:12

Merhaba arkadaşlar ben duygu 21 yaşındayım.
Aslında nereden başlayacağımı bilmiyorum fakat internet üzerinden bana yardımcı olabilecek bir site bulamadım ve daha sonra bu site çıktı karşıma belki bana biraz fikir verebilirsiniz. Şimdiden hepinize çok teşekkür ederim.

2011-2012 yılı lise mezunlarından olmam gerekirdi ama (ticaret meslek lisesi) çok büyük bir hata yaparak alttan kalan derslerimi vermedim ve daha sonra vermeye kalktığımda hakkım bitti öğretmenlerde yardımcı olmadığı için şu anda lise diplomamı alamadım , ileri derecede ingilizcem var 5 sene boyunca kurslara gittim ve askeri müzede çevirmenlik yaptım ama elimde diplomam olmadığı için şu an doğru düzgün bir yere giremiyorum alışveriş merkezlerinde filan mağazalar alıyor sadece ama herkes sürekli neden kendini orada harcıyorsun diyorlar ve aslını isterseniz bu çok doğru şu an bu durum beni çok üzüyor tasdikname aldıktan sonra 4 sene liseyi sil baştan mı okumam gerekiyor yoksa alttan kalan derslerimi verip diplomayı almak gibi bir şansım var mı

çok mutsuz ve çaresiz hissediyorum elimde olan öğrenci belgem ama oda yakında geçersiz kalacak ve ne yapacağımı bilmiyorum :(

Ayrıca İngilizce gibi konuda yardıma ihtiyacı olan arkadaşlara buradan yardım edebilirim beni aranıza alırsanız çok memnun olurum .

Herkese iyi akşamlar dilerim

İnsanın öğrenmesi gereken ilk dil tatlı dildir ''Barış Manço''

Kullanıcı avatarı
Doçent
Forum Moderatörü

Re: Diploma sorunu

Mesaj gönderen Doçent » 10 Eyl 2014, 05:23

öğrenci belgenle birlikte en yakın halk eğitime uğra 12 eylül yeni kayıtın son günü olcak!

sil baştan başlamana gerek yok :43:
Hayat seni güldürmüyorsa espriyi anlamadın demektir.

emrahk
Onursal Üye

Re: Diploma sorunu

Mesaj gönderen emrahk » 10 Eyl 2014, 11:51

Hi Duygu, welcome to our forum. :D Don't be sad. We're gonna help you. ;)

Öncelikle şunu sorayım; meslek lisesini okurken 4 yıl okula gittin ve stajını falan yaptın mı? Sadece alttan kalan kültür derslerin mi var? Yoksa meslek derslerinden de altta dersin var mı? Bunu biraz açarsan sevinirim. Senin açık lisede Mesleki Açık Öğretim Lisesine kaydolman gerekir en kısa zamanda mezun olman için...
..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

“Tartışma Bölümü” sayfasına dön