arkadaşlar umudunuzu kesmeyin SONUÇ

Anılarınızı Paylaşa Bileceğiniz Bölüm.
canoztrk
Çırak

arkadaşlar umudunuzu kesmeyin SONUÇ

Mesaj gönderen canoztrk » 03 Eki 2014, 01:06

SONUNDA BİTTİ

adım can ben 22 yaşındayım 2010 da açık liseye başladım lisede sınıfta kalınca annemler okumaz bu çocuk dedi bende okuyacağıma inanmıyordum açık liseye geçtim ama 3 sene nerdeyse hiç sınava girmedim okuyormusun dediklerinde evet diyebilmek için yanı zaman geçtikçe çevremdeki arkadaşlarım okulu kazanıp geleceğe dair planlar yaparken ben her ay bir iş yerinde çırak olarak eziliyordum geçen sene karar verdim 5 ben liseyi bitirip üniversiteyi kazanmak istiyorum dedim ve çalışmaya başladım sınvlara girdim aslında zor olmadığını gördüm sınavdan 2 hafta önce bütün online testleri ezberleyip sınava girdim en az 60 alarak çoğu dersleri geçtim üniversite sınavına girdim ve hitit üniversitesi iktisat bölümünü kazandım çook mutluydum taki ingilizce derslerine kadar ingilizceden 8 tane zorunlu dersim var ve inanın zerre bişey anlamıyorum 152 kredim var eğer bütün dersleri geçersem ek sınavda dahil üniversitye kayıt yaptırabiliyorum umudumu kesmek istemiyorum ama çok korkuyorum ingilizce beni çok korkutuyor hergün dua ediyorum allahtan umut kesilmez arkadaşlar buraya kadar gelebildiysem 1.5 senede bunuda hallederim diye düşünüyorum sizden tek isteğim bana dua edin ingilizce sınavlarını geçeyim çok kritik durumdayım hiç bukadar hayallerime yaklaşmamıştım annem babam lise bitti diye biliyorlar çok vahim bir durumdayım ama atlatcağım allahın izniyle sizi gelişmelerden haberdar edeceğim arkadaşlar allaha emanet olun sağlıcakla

EDİT: arkadaşlar 3. dönem itibari ile ingilizceden 1 ,4 e kadar hepsini verdim şuan kredim 179 ek sınava başvurdum inşallah ek sınav sonucu ünüversiteye kayıt yaptırabilirim 6 tane dersim kaldı arkadaşlar gelişmelerden sizi haberdar edicem sizden isteğim allah rızası için bir kez inşallah demeniz kul inş-a allah dedimi yaradan inşa eder okuyan kişilerden başarı değil dua istiyorum gerçekten çok önemli benim için ünüversite tek hayalim ve bu zamana kadar hiç bu kadar yakın olmadım hayalime allah sizede kolaylıklar versin inşallah sağlıcakla

SONUÇ : ARKADAŞLAR MEZUN OLDUM ÜNÜVERSİTEYE BAYRAMDAN SONRA BAŞLIYORUM ALLAHIN İZNİYLE BENİM İÇİN DUA EDENLER HEPİNİZE ÇOOK ÇOOK DUA EDİCEM ALLAHIN BEREKETİ MERHAMETİ ÜZERİNİZDE OLSUN HEPİNİZE ÇOOOKKK TEŞEKKÜR EDERİM ŞUAN Kİ MUTLULUĞUMUN TARİFİ YOK İKTİSAT BÖLÜMÜNÜ BİTİRMEK ŞUAN Kİ HEDEFİM UMUDUNUZU KESMEYİNN

KGamze
Doçent

Re: arkadaşlar umudunuzu kesmeyin SONUÇ

Mesaj gönderen KGamze » 03 Eki 2014, 01:22

Yaşasın! Yolun açık olsun hadi bakalım. :mrgreen:

Kullanıcı avatarı
kripton
Onursal Üye

Mesaj gönderen kripton » 03 Eki 2014, 09:13

Hayırlı olsun. Azminin ve çalışmanın karşılığını vermiş Rabbim. Üniversite hayatında da başarılar
Resim

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 03 Eki 2014, 11:59

Tebrikler...
..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

Kullanıcı avatarı
cemil.ksa
Doktor

Mesaj gönderen cemil.ksa » 03 Eki 2014, 12:55

Üniversite hayatında başarılar. :gozkırkma:

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 20 Oca 2015, 09:02

ne güzel tebrikler :11:
darısı başımmıza artık
İnşallah bizde böyle mutlu oluruz
yolun açık olsun arkadaşım :wink:

Kullanıcı avatarı
Doçent
Forum Moderatörü

Mesaj gönderen Doçent » 20 Oca 2015, 14:48

hiçbir zaman son yoktur yeni bir başlangıç hemen peşi sıra gelir :ok:

ölüm bile uykudan uyanış :01:
Hayat seni güldürmüyorsa espriyi anlamadın demektir.

Kullanıcı avatarı
kripton
Onursal Üye

Mesaj gönderen kripton » 21 Oca 2015, 23:12

Blueberry yazdı:hiçbir zaman son yoktur yeni bir başlangıç hemen peşi sıra gelir :ok:

ölüm bile uykudan uyanış :01:
+1
Resim

Kullanıcı avatarı
Narbe
Uzman

Mesaj gönderen Narbe » 22 Oca 2015, 19:12

Tebrikler efenim :-)
      • Bende esamesi yok .

Kullanıcı avatarı
Berber
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Berber » 22 Oca 2015, 21:54

Seninle müşterek yönümüz var. Tebrik ederim.
Bende Türkçe öğretmenliği okuyorum.
Biz örgün eğitimden okuyan öğrencileri cebimizden çıkarırız. Mukavemet ruhu biz aöllulerin mayasında var.
Ben hayatta bir engel hariç bütün zorlukları atlayacak mukavemet gücünü İmam Hüseyin (as) yaptığı devrim ışığından alıyorum.

“Anılar,Günlük..vs” sayfasına dön