kitaplar önemli

Kitaplar Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
MuzCumhuriyeti
Çırak

kitaplar önemli

Mesaj gönderen MuzCumhuriyeti » 27 Eki 2014, 21:50

Açık Öğretim Lisesi ve Mesleki Açık Öğretim Lisesi 2014 - 2015 öğretim yılı 1.sınavından geçerli olmak üzere “Tarih 3, Tarih 4, Tarih 5, Tarih 6, Matematik 3, Matematik 4, Girşimcilik 1, Girişimcilik 2, Çağdaş Türk ve Dünya Tarihi 1, Çağdaş Türk ve Dünya Tarihi 2, Sağlık Bilgisi 1, Sağlık Bilgisi 2, Biyoloji 1, Biyoloji 2” ders notları değişmiştir. Halk eğitim
merkezlerinin ihtiyaç belirtirken bu ders notlarının değiştiği göz önünde bulundurmaları ve
ihtiyaçlarını buna uygun olarak bildirmeleri önemlidir. Bu iş ve işlemlerin halk eğitim
merkezlerince gerçekleştirilmesinin sağlanması hususunda;

http://www.aol.meb.gov.tr/upload/2014/h ... yazisi.pdf

KONUYU DAHA ÖNCEDE AÇMIŞTIM AMA BURDA YUKARADAKİ DERSLERİN KİTAPLARININ DEĞİŞTİĞİ YAZIYOR AMA BANA ESKİ KİTAPLARI VERDİLER VE AÖL SİTESİNDE KİTAPLAR GÜNCELLENMEMİŞ. YANİ BİZ İLK SINAVA NASIL ÇAIŞCAZ? DEĞİŞEN KİTAPLARDAN?

BİDE BU DEĞİŞEN KİTAPLARDAN ALAN VARMI?

29.09.2014 Mezun!!!!!!!! :44: :44: :44:

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Re: kitaplar önemli

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 29 Eki 2014, 00:02

Ben bu kitapları halk eğitim merkezlerin de bulamamıştım internetten pdf formatında indirip çalıştım zaten ordakiler güncel..!
link..... hbogm.meb.tr

lisebitmelidertlerde
Acemi

Re: kitaplar önemli

Mesaj gönderen lisebitmelidertlerde » 07 Ara 2014, 22:34

eskiden sitedeki kitaplarla karşılaştırırdım artık orayada güven yok tarih 5 kitapını snava 1 ay kala güncelldiler !! meb aol sitesindeki testleri hala düzeltmdiler bu kadar sorumsuz bir kurum daha varmıdır <* acaba ??

“Kitaplar” sayfasına dön