Ne yapmam gerekiyor mezuniyet hk.

Her Konuda Tartışabilirsiniz
ganqsters

Ne yapmam gerekiyor mezuniyet hk.

Mesaj gönderen ganqsters » 04 Kas 2014, 02:08

Arkadaşlar merhaba sonunda kredim ve yüzyüze eğitimimi son 2.ek sınavla halletmiş bulunmaktayım şimdi ne yapmam gerekiyor bilgilerim aşağıda ;

Dönem-19
Aoldaki dönem-15
Kredi-288
Alan kredi-131
Yüz yüze eğitim tamamlandımı- Evet

mezunluk için şimdi napmalıyım çıkma belgesi alabilirmiyim yardımınızı rica ederim .

emrahk
Onursal Üye

Re: Ne yapmam gerekiyor mezuniyet hk.

Mesaj gönderen emrahk » 04 Kas 2014, 19:12

Yapman gereken tek şey var; öğrenci girişinde "zorunlu dersler" yazan kısımdaki dersleri vermen ya da muaf olup o listede hiç ders bırakmamak. O zaman mezun olabilirsin...
..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

ganqsters

Mesaj gönderen ganqsters » 04 Kas 2014, 23:11

Zorunlu derslerimdr hic dersim kalmadi herhangi bi yerde mezun yaziomu giriste hepsini verdm cunku derslerin

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 29 Kas 2014, 13:44

O zaman her şartı tamamlayıp, mezun olmaya hak kazanmışsın. Ulaşabilirsen MEB 147 hattını arayıp şartları tamamladığın için durumunun mezun olarak değişmesini talep et. Ya da istersen, yüz yüze eğitim aldığın meslek lisesine gidip, açık liseden sorumlu idareciye durumunu söyle; yardımcı olacaklardır...
..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

“Tartışma Bölümü” sayfasına dön