Sonunda bende yükledim :)

Kendinize Ait resimlerden 3-4 tanesini bu bolume ekliyebilirsiniz ve resim ekliyen uyelerimizin fotograflarına bakabilirsiniz...
Kullanıcı avatarı
Cartenza
Uzman Doktor

Re: Sonunda bende yükledim :)

Mesaj gönderen Cartenza » 15 Ara 2014, 23:08

KGamze yazdı:Hayvanları saldırgan hale insanların getirdiğini düşünüyorum artık köpekte kendine yaklaşan birini gördüğünde zarar göreceğini düşünüyor olabilir. Ah şu insanlar bazıları çok acımasız olabilir hayvanlara karşı, onların yüzünden hayvan sevemez olduk ürküp kaçıyorlar hemen. :43:

Ben herhangi bir hayvanın bakım sorumluluğunu alabilecek biri değilim ve evcil olsun olmasın herhangi bir hayvanı sahiplenip bakımını üstlendiğiniz için tebrik ediyorum sizleri köpekleriniz iyi bakmışsınız çok iyi görünüyorlar. :05:
Tesekkur ederim onlarda döngünün bir canlısı onlarında bizim gibi yasamaya hakki var :)

Sonuna kadar savaşmaya hazırım ve elimden geleni yapıcam !

Kullanıcı avatarı
Berber
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Berber » 15 Ara 2014, 23:11

Cartenza yazdı:Ettiğim laflar agir değil basit şeyler inandiklarina inanmak zorunda degilim beni yalniz Yaradan yargılar sen ve bir başkası değil unutma anlayan senin düşünce ne yakin olduğu için anlar başka bir nedenden değil bunu da unutma tıpkı benim gibi bakanlar benim dediklerime yakin düşündükleri gibi ;) beyin fakiri insan sen en azından kopek kadar beynini kullanamiyorsun daha ne diyeyim :)
Peki yaradan seni yargılasa dese ki neden küpe taktın dese sonra meleklerine şöyle dese atın şunu haviye ye dese ne yaparsın ettiğin kelimelere dikkat et şimdi bende gerilirim tatsızlık çıkar ben genede üslubumu bozmayayım büyüklük bende kalsın

Kullanıcı avatarı
Cartenza
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Cartenza » 15 Ara 2014, 23:14

O günü bekleyip gorucez senin büyüklüğün kaldımı bilemiyorum attigin yorumdan belli insanlar kimin ne dediğini görüyor merak etme neyse seninle daha fazla konuşmak istemiyorum benim kendi kararim merak etme sen beni düşünme takıl sen istediğin gibi :)

KGamze
Doçent

Mesaj gönderen KGamze » 15 Ara 2014, 23:14

Rehber yazdı:Birine söz verdim yoksa sana bir çift lafım var ama ne ise Ya Allah Ya Fatıma
Köpek senden daha delikanlı çıkmış kulağında küpe yok Ay çok sevimli bir köpek :mrgreen:

Resim
Rehbercim peygamber ahlakında bu yaptığın yok biliyorsun sende ve biraz daha üslubunu düzeltirsen eğer insanlara daha çabuk ve kolay ulaşabilirsin. Değerli bilgilerini bizlerle paylaşman çok güzel ama kırıcı olabiliyorsun istemeden lütfen tercihlerimize saygı göstermiyorsan bile kırıcı,yıkıcı olma. :roll:

Kullanıcı avatarı
Cartenza
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Cartenza » 15 Ara 2014, 23:32

Kimseye acımana gerek yok sende o tatlı beynine toz kondurma olur mu ne güzel anlaştık biz seninle hoşçakalın Rehber bey :) değerli yorumlarınız için sagolun :)

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 15 Ara 2014, 23:41

eyvah neler oluyor! sakin olun beyler, sakin :39:

Kullanıcı avatarı
Cartenza
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Cartenza » 15 Ara 2014, 23:50

Hayır beğenmez tamam derim ama kışkırtıcı sözlere girmemesi gerek agir laf etmek istemiyorum ama gerçekten hoş şeyler değil birde sevgilime aciyormus acınacak insan mi kalmadı terbiyesizligin noktasında yani uzatmak istemiyorum ama yaradandan başkası beni yargilayamaz bunu kendisi çok iyi biliyor din ahlak ve saygıdan bahseder sevmesende saygı duyacaksin diye bilemiyorum ama uzatmayalim bu konuyu kapatalim :)

tayfun29
Uzman Doktor

Mesaj gönderen tayfun29 » 16 Ara 2014, 00:12

KGamze yazdı:Köpeklerden korkan biri olarak bu konuya hiç girmemeliydim.

Arkadaşlar size bir soru bir köpek ona zarar vermeyen bir insanı neden ısırır? :37:
Hangi meseleye cevap vereyim karar veremedim sıra sıra yazıcam :D

KGamze demişsin ki "Arkadaşlar size bir soru bir köpek ona zarar vermeyen bir insanı neden ısırır? "

7/24 köpeklerle değilim ama 7/24 insanlarlayım insanlardan bile ben zarar vermediğim halde bana zarar veren oluyor köpeğin zarar vermesi anormal mi :D

Cartenza ben seni bi erkek olarak küpe taktın diye yadırgamam günah mı evet olabilir ama sonuçta bunu yaptın diye dışlamam söz konusu olamaz sonuçta her koyun kendi bacağından asılır.Kız arkadaşınla hayırlısı olsun bizim oralarda kangal dolu olmasına rağmen ben kurtları dağa çok seviyorum :)

htc-directioner Köpeğin güzel ama yaşlanmış hayvanın kulaklarını sanırım pire olacak diye kestiniz ona karşıyım :D

Rehber sözlerinde hakaret ağır nitelikte tasavvuf öncülerinden Mevlana ne demiş ne olursan ol yine gel : )
Etrafında ki kurt görünümlü kuzulara değil kuzu görünümlü kurtlara dikkat et

Kullanıcı avatarı
Cartenza
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Cartenza » 16 Ara 2014, 00:18

Tayfun29 çok tesekkur ederim tüm yorumlara bir bir cevap verdiğin için :) kurtları yabani hayvanları bende çok severim ben doğanın ta kendisine aşığım içindekilerle beraber :) birde gerçekten Rehber arkadaşımız fazlasıyla sözlerini aştı ama önemli değil akil yasta değil baştadır ben hep boyleydim hangi yorumuma bakarsanız bakın ama önemli değil bence hayatta her kese yer var :) değerli yorumların için teşekkürler ama her şeyi kabul ettimde sevgilime laf etmesine çok iclendim umarım yaradan yaptıklarının cezasını verir başka bir şey diyemem bu benimle onun arasında bu arada umarım sende sevdiği bulur ve bir omur yaşarsınız dostum tesekkur ederim :)

KGamze
Doçent

Mesaj gönderen KGamze » 16 Ara 2014, 00:22

tayfun29 yazdı:
KGamze yazdı:Köpeklerden korkan biri olarak bu konuya hiç girmemeliydim.

Arkadaşlar size bir soru bir köpek ona zarar vermeyen bir insanı neden ısırır? :37:
KGamze demişsin ki "Arkadaşlar size bir soru bir köpek ona zarar vermeyen bir insanı neden ısırır? "

7/24 köpeklerle değilim ama 7/24 insanlarlayım insanlardan bile ben zarar vermediğim halde bana zarar veren oluyor köpeğin zarar vermesi anormal mi :D
Evet, öyle düşününce anormal değil. Aslında köpeklerden korkmayan biriydim ama bir köpek tarafından ısırılınca ister istemez korktum. Garibime gitti bu yaşıma gelene kadar bana karşı hiçbir köpek "hırrrr" bile yapmamıştı şimdi durup dururken saldırıya uğrayınca bir sebebi olabilir mi sormak istedim ama dediğiniz gibi zarar vermesek bile böyle şeyler olabiliyormuş. :shock:

Kullanıcı avatarı
Cartenza
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Cartenza » 16 Ara 2014, 00:27

KGamze dediğim gibi bazı vicdansizlar aciz köpeklerin psikolojilerini bozuyor ruhsal hasta olan köpekte de insanlarda olduğu gibi saldırganlık oluşuyor onlarda taklitçi olduğu için ve birde iç güdü olunca korkudan en zararsız varlığa bile zarar verme egilimi oluşuyor :(

KGamze
Doçent

Mesaj gönderen KGamze » 16 Ara 2014, 00:49

Çocuklarımızı hayvan sevgisi ile büyüterek ancak bunun önüne geçebiliriz yoksa toplumun bilinçleneceği yokta ben ümitsizim o konuda. Umarım ilerideki nesil duyarlı olur kendinden başka canlılar olduğunu kavrayıp ona göre yaşayabilirler.

Kullanıcı avatarı
Cartenza
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Cartenza » 16 Ara 2014, 01:33

Betonlaşma arttıkça insanlar gerçek güzelliğin dev binalar değil yeşil bozkırlar ormanlar olduğunu anlayacak umarım cok geç kalmazlar :) :gul:

Kullanıcı avatarı
Cartenza
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Cartenza » 16 Ara 2014, 01:49

emrahk yazdı:Kız arkadaşınla birlikte mutluluklar genç... ;)
Dostum bazı olaylar yuzunden sanada tam olarak cevap veremedim kusuruma bakma lütfen darısı senin başına dostum umarım varsa gönlünde biri yeri hic eksilmez yoksa da umarım iyi birini bulup mutlu mesut yaşarsınız :11:

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 16 Ara 2014, 09:19

Cartenza yazdı:
emrahk yazdı:Kız arkadaşınla birlikte mutluluklar genç... ;)
Dostum bazı olaylar yuzunden sanada tam olarak cevap veremedim kusuruma bakma lütfen darısı senin başına dostum umarım varsa gönlünde biri yeri hic eksilmez yoksa da umarım iyi birini bulup mutlu mesut yaşarsınız :11:
Var tabi gönlümün sahibi, Allah bozmasın bizim de diğer kimsenin de mutluluğunu... :)
..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

“Erkek Üye Resimleri” sayfasına dön