mezuniyet bilğisi olanlar

YKS ( TYT, AYT, YDT ) Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
ayşegülnur
Acemi

mezuniyet bilğisi olanlar

Mesaj gönderen ayşegülnur » 06 Oca 2015, 10:57

arkadaşlar benim 1.sınavla birlikte 113 kredim var :26: 2.ve3. sınavlarla 25 erden 50 kredi alabiliyorum :23: çünkü 5 tane İngilizce 3,4,6,7,8 var bu dersleri geçemediğim :isyan: için kredilerini de alamıyorum ancak ek sınav yapılırsa ve bende kredim uygunsa sınava girip bitirebilirim :26: ek sınava girmek için belli kredisi eksik olanlarmı giriyor yani 5 veya 10 gibi mi yada diyer sınavlar gibi 35 kredilik ders alabilir mi? bu durumda ben YGS ve LYS kayıt yaptıra bilir miyim? :ders: cevaplarınızı bekliyorum :01: şimdiden teşekkürler. :gul: bu arada yaşım 38 :D

emrahk
Onursal Üye

Re: mezuniyet bilğisi olanlar

Mesaj gönderen emrahk » 06 Oca 2015, 12:37

Merhaba, ilk ek sınavda toplam dönemi 8 üzerinde olanlar sınava girebiliyor ve bu sınavda da 35 kredilik ders seçebiliyorsunuz. Ayrıca her sene yapıldığı gibi bu sene de yapılması muhtemel ikinci ek sınava da girerseniz, mezuniyet şansınız artacaktır.

YGS-LYS'ye gelirsek, şuan toplam döneminiz 6 veya üstüyse ÖSYS başvurunuzu 19 Ocak'a kadar yapabilirsiniz...
..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

ayşegülnur
Acemi

Mesaj gönderen ayşegülnur » 06 Oca 2015, 14:48

emrahk yazdı:Merhaba, ilk ek sınavda toplam dönemi 8 üzerinde olanlar sınava girebiliyor ve bu sınavda da 35 kredilik ders seçebiliyorsunuz. Ayrıca her sene yapıldığı gibi bu sene de yapılması muhtemel ikinci ek sınava da girerseniz, mezuniyet şansınız artacaktır.

YGS-LYS'ye gelirsek, şuan toplam döneminiz 6 veya üstüyse ÖSYS başvurunuzu 19 Ocak'a kadar yapabilirsiniz...
sana

Sana da merhaba emrahk ben şuan 9.dönem sınavına girdim. :.yehuu: YGS-LYS sınavına girersem ek sınav ya yapılmazsa emeklerim boşa çıkarsa o zaman ne olacak çalıştığıma mı yoksa :03: yatırdığım paraya mı yanıyım :39: Sen olsan nasıl yapardın? ek sınav olmama ihtimalide var mı? yoksa ek sınav olur mu.?ne yapsam bilmiyorum :isyan: cevabını bekliyorum. SLM.

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 06 Oca 2015, 15:47

İki ek sınav kesin olacak diyebiliriz. Dolayısıyla sınava başvurun...
..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

Kullanıcı avatarı
power6
Uzman
İletişim:

Mesaj gönderen power6 » 06 Oca 2015, 18:17

gecen yıl kpss olmasina rağmen iki sınav yapıldı bu senede minimum iki sinav yapilacaktir muhtemelen
Mezun

“YKS ( TYT, AYT, YDT )” sayfasına dön