Fısıltı

Sevdiklerinize sesinizi duyurun.
Kullanıcı avatarı
Cartenza
Uzman Doktor

Fısıltı

Mesaj gönderen Cartenza » 24 Oca 2015, 03:17

Hastalığın nedeni ile bom bos sadece yatak olan sesimin yankilandigi bir oda bir hayal etsene ve o odada yıllar sonra her aksam olduğunda o tatlı güzel kizin sesi yankilaniyor yankilaniyordu çok güzeldi odam bir an solgun rengini üstünden atıp rengarenk bir hal aliveriyordu bilemiyorum ayrılığın acisi çok sert ve güçlu benim ona yetecek gücüm yok biliyorum ama seviyorum birakamiyorum olmuyor ve bir bakıyorum o eski oda eskisi gibi solgun renklerine bürünmüş gene sadece benim tok sesim yankilaniyor kivrimlardan geri donuyor ve yaptığın tablo yalnızca odanın güneyinden vuruyor duvarlara ışıltılı rengini o sensin sonsuza kadar da o güzel isiltini saklayacagim çünkü o tombul parmakların onu benim için yaptı ben o parmaklarına hala aşığım ben hala sana kurban olurum ya bir bilsen bir hissetsen acımı kim bilir dayanabilir misin ama istemiyorum hissetme gülsen hep karanlık geceleri tebessumunle aydinlat tatlı yanaklarin asilmasin somurtmasin sen gül ben her saniye aci çekmeye hazırım sen gül asla ağlama ben simdi bile ölmeye hazırım !

Sonuna kadar savaşmaya hazırım ve elimden geleni yapıcam !

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Re: Fısıltı

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 25 Oca 2015, 18:40

İnsan kalbine söz geçiremiyor malesef... hep yenik düşüyor ama gurur... gururuna yedirmemek için direniriz..içimizdeki ses kalbin kırıdı, pes mi edeceksin diyor, gururunu incitme sakın...gece yatağında yorganın altında döktüğün gözyaşlarına yazık,,, hıçkırırken kimse duymasın diye ağzımı kapatırken aslında ağlamamak gerektiğini anlarım, çünkü değmez biliyorum ama kalbime söz geçiremiyorum işte. gururum beni ne kadar uyarsada...

Kullanıcı avatarı
Cartenza
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Cartenza » 26 Oca 2015, 23:45

Haklısın ama ne güzel demissin kalp iste insan ne olacağını bilemiyor seviyor sonu hüsran olsa bile ama sonunu düşünmekte hoş değil ben gerçekten sevmiştim kendimi kandiramam hala bile deliler gibi aşığım ama yapacak bir şey yok kalpler bir olmadiktan sonra ...

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 26 Oca 2015, 23:58

hayat acımasız... biz bunun üstesinden gelmesini bilmeliyiz....
hiç canını sıkma.. zaman herşeyin ilacıdır :gozkırkma:

Kullanıcı avatarı
Cartenza
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Cartenza » 27 Oca 2015, 00:00

Deneyeceğim ablacım

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 27 Oca 2015, 00:15

Cartenza yazdı:Deneyeceğim ablacım
umarım bir an önce bu sıkıntılarından kurtulursun
ben seni çok iyi anlıyorum böyle boğulacakmışım gibi oluyor... hayat bitmiş. herşey yok olmuş,,,,, ama geçti gibi yani sınavlarım unutturuyor..
sende geçecek, atlatacaksın İnşallah

Kullanıcı avatarı
rüfeyde
Doçent

Mesaj gönderen rüfeyde » 27 Oca 2015, 01:26

Canım benim insan nefesini tükettikçe anlıyorki hiçbirsey ölüm bile son değil kaldı kı ayrılık..Şuan çok acı versede Rabbimin insana verdiği şu alışma duygusunun aşamayacagı dert sıkıntı yok Adın gibi Umut'lu ol hayatına olumlu taraflarından bak ve hayatından lezzet al hepsi ceçecek sadece zaman...
Gülene neden gülüyorsun diye sorulmaz; ama ağlayana neden ağladığı sorulur.
Sen de dualarında ağla ki, Rabbin sebebini sorsun!

Kullanıcı avatarı
Cartenza
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Cartenza » 27 Oca 2015, 01:45

Hepiniz benim için çok degerlisiniz :gul: haklısın ablam olabildiğince ileri bakıyorum kim bilir belki bir gün daha iyi olur diye ama geçmişim aklımdan gitmiyor galiba zamanla olacak oda simdilik mutlu olmaya bakıyorum elimden geldiğince :gul:

“Sevgini Haykır” sayfasına dön