Merhaba Arkadaşlar Merak ettiğim şeyler var

Foruma Yeni Katılan Arkadaşlar, Kendiniz Burdan Tanıtınız. Not: İsim, Yaş, Şehir Şeklinde...
miina

Merhaba Arkadaşlar Merak ettiğim şeyler var

Mesaj gönderen miina » 24 Oca 2015, 15:18

Merhaba ben lise 2 öğrencisiyim fakat kasım ayında okulu bırakma kararı aldım çünkü devamsızlık hakkım sınırdaydı ve daha fazla baskıya dayanamadım. Tabii ki üniversiteye gitmek istiyorum. Her neyse ben kasım ayında okulu bıraktım ama kaydım hala orada ve e okula da sınavlara girmedi diye yazılıyor bu benim kredimi etkiler mi yani sistemin beni atmış olması gerekmiyor mu bu kredimi etkiler mi şubatta kayıt olacağım allahın izniyle aöl'e

emrahk
Onursal Üye

Re: Merhaba Arkadaşlar Merak ettiğim şeyler var

Mesaj gönderen emrahk » 24 Oca 2015, 15:51

Merhaba, lise 2'nin ilk dönemi yani bu dönem derslerinin hepsinden kaldıysan lise 2 birinci dönem kredilerini alamazsın. Açık liseye geçince lise 1'in ilk ve ikinci döneminde geçtiğin derslerin kredilerini kazanırsın. Bu da demektir ki, açık lisede ilk sınavında lise 2'nin ilk dönem derslerinden sınava gireceksin...
..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

Berkeley
Acemi

Re: Merhaba Arkadaşlar Merak ettiğim şeyler var

Mesaj gönderen Berkeley » 24 Oca 2015, 16:47

miina yazdı:Merhaba ben lise 2 öğrencisiyim fakat kasım ayında okulu bırakma kararı aldım çünkü devamsızlık hakkım sınırdaydı ve daha fazla baskıya dayanamadım. Tabii ki üniversiteye gitmek istiyorum. Her neyse ben kasım ayında okulu bıraktım ama kaydım hala orada ve e okula da sınavlara girmedi diye yazılıyor bu benim kredimi etkiler mi yani sistemin beni atmış olması gerekmiyor mu bu kredimi etkiler mi şubatta kayıt olacağım allahın izniyle aöl'e
eğer ki hala örgün eğitimde okuma gibi bi şansın varsa biraz dişini sık devam et derim.
** Mezun **

Dönem: 13
Kredi: 212
Diploma Notu: 56,08
Mezuniyet Donemi: 2014-1

“Kendinizi Tanıtın” sayfasına dön