YGS Sonrası değerlendirme ve %20 soruları

Her Konuda Tartışabilirsiniz
Kullanıcı avatarı
Dersatatürk
Uzman Doktor

Re: YGS Sonrası değerlendirme ve %20 soruları

Mesaj gönderen Dersatatürk » 18 Mar 2015, 18:10

rüfeyde yazdı:inanmıyorum ben ya bu olaya bence atmış tutmuslar küçücük bir okulda girdim sınava alyansımı bıle cıkartıp baktı görevlı sonra verdi yani ben inanmıyorum büyük atmışlar bence kaldı ki kopya cekmiş miş vs vs kamera görüntüleridemi alınmamış yani hiçç inandırıcı degil :27:

dersatatürk çok geçmiş olsun öncelikle bana paragraflar uzun gelmedi de şıklar çok yakındı birbirlerine :22: aşırı kararsız kaldım ya
Koyduğum diğer fotoğraflar'da vardı , Emrahk kaldırdı ki sınava telefon sokup fotoğraf çekmişler . Fotoğrafları görsen sende inanırdın .
Türkçe soruları uzun gelmedi mi ? Vay canına bütün hepsini çözdün o zaman ben sınavın sonuna kadar kaldım , matematik çözmediğim halde zor yetiştirdim . Öyle ve ya böyle sorular gereksiz kafa karıştırıcıydı .

Dünya vatanım, tüm insanlar kardeşim ve iyilik yapmak dinimdir. #Deizm

Resim

Okulun vereceği ilim ve irfan sayesindedir ki Türk Milleti, Türk Sanatı, Ekonomisi, Türk Şiir ve Edebiyatı bütün güzellikleriyle gelişir.

Mustafa Kemal ATATÜRK

Kullanıcı avatarı
rüfeyde
Doçent

Mesaj gönderen rüfeyde » 18 Mar 2015, 18:29

önceki yılların sorularına bakarsak daha kısaydı ggerçekten paragraflar ama hocalarda hep diyorzaten uzun paragraf daha iyi cunku kısa paragraflar yogun anlatımlı oluyor anlamayı daha guc hale getırıyor bence 31 soru yaptım turkceden ne kadarı dogru cıkar bılemem ben şıklarda çok acabada kaldım gecmıs yıllarrınkılerınde oyle kaldıgım olmuyordu ve cogu dogru cıkıyordu ama bundan emın degılım malesef dil bilgisi hic anlamıyorum o yuzden onları cozmedim matematikten 5 soru yaptım cok basıttı 12:20 de cıktım fene hiç bakmadım ama :22:
Gülene neden gülüyorsun diye sorulmaz; ama ağlayana neden ağladığı sorulur.
Sen de dualarında ağla ki, Rabbin sebebini sorsun!

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 18 Mar 2015, 19:06

Sosyal medyada sınav günü kitapçıkların fotoğrafını çekenler soruları paylaşıyorlar. ÖSYM sınavları AÖL sınavları gibi değil, en ufak bir şeyde kamuoyu büyük tepki verdiği için o soru paylaşanları mahkemelerde süründüreceklerine emin olabilirsiniz. Yani hafife alınacak bir durum değil...
..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 18 Mar 2015, 23:56

Dersatatürk, bende türkçede çok oyalandım, hem uzundu hem de şıklar birbirine çok yakındı ama bi okadarda zor değildi sadece okuyana kadar zamanımızı aldı, bende matematik ve Fene bakamadım zamanım yetmedi malesef, bakalım sonuçlar nasıl olacak, tekrar hepinize geçmiş olsun, umarım herkes istediği puanı almıştır...

Emrah abi, kesinlikle kolay kolay kurtulamaz, o kızın sınavı iptal olur, yazık kendi kendini yaktı.... Suç kapıdaki polislerin bazıları soymadıkları kalmıyor bazıları ise sadece üstten üstten bakıp geçiriyorlar, benim girdiğim okuldaki kadın(polis değildi;herhalde hocaydı) manto giymiştim kadının karşısına geldiğimde mantomun düğmelerini açayım dedim rahat baksın, kadın bana dur dedi ve sadece önde iki tane cebim vardı onlara baktı, bana kalem felan varmı dedi, ve kimliğime baktı o kadar, kızkardeşim başka bir okulda girdi, başörtüsünü bozmuşlar; bana dokunmadılar bile...Neyseki ben hiç bişey götürmemiştim zaten hem götürsemde asla cesaret edemem böyle bişeye, kıza bak ya gözcülerin önünde nasıl yaptı anlamış değilim....

Kullanıcı avatarı
rüfeyde
Doçent

Mesaj gönderen rüfeyde » 19 Mar 2015, 01:18

kesinlikle emrahk katılıyorum size zaten hukuki yaptırım da yapılsın ne demek o ya biz neyiz de yanımızda araba anahtarı bile sokmadan giriyoruz :27: butün sınava girenlerin ve görevlilerin hakkına girmiş o kız :tava:
Hatice benim de eşarbımı bozdu kadın :tipik: sınavdada gözetmenlerin biri kapının yanına sandalye koydu biride arka tarafa geçti :tipik: çok ilgimi çekti okulun kolidorlarında hep güvenlikçiler vardı :lol: hoca hatta sınav başlamadan dedi ki öyle bi korunuyoruz ki buraya giren çıkamıyo ona göre :hehe:

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 19 Mar 2015, 12:59

rüfeyde yazdı:kesinlikle emrahk katılıyorum size zaten hukuki yaptırım da yapılsın ne demek o ya biz neyiz de yanımızda araba anahtarı bile sokmadan giriyoruz :27: butün sınava girenlerin ve görevlilerin hakkına girmiş o kız :tava:
Hatice benim de eşarbımı bozdu kadın :tipik: sınavdada gözetmenlerin biri kapının yanına sandalye koydu biride arka tarafa geçti :tipik: çok ilgimi çekti okulun kolidorlarında hep güvenlikçiler vardı :lol: hoca hatta sınav başlamadan dedi ki öyle bi korunuyoruz ki buraya giren çıkamıyo ona göre :hehe:
yine de sorunsuz bir şekilde sınavını tamamlamışsın çok şükür.. :nazarlik:

Kullanıcı avatarı
rüfeyde
Doçent

Mesaj gönderen rüfeyde » 19 Mar 2015, 14:13

öyle canım tecrübeydi işte zevkliydi ya kazanamamısam seneye daha rahat girerim neler olacağını bilirim en azından :45:

“Tartışma Bölümü” sayfasına dön