aöf baraj puanı kaç bilen varmı?

YKS ( TYT, AYT, YDT ) Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
Kullanıcı avatarı
foundreform
Doçent

Re: aöf baraj puanı kaç bilen varmı?

Mesaj gönderen foundreform » 03 Nis 2015, 01:27

Mesleki açık öğretim lisesi öğrencilerinin sınavsız üniversiteye geçiş hakları vardır.Lisede bölümünüz ney ise üniversitede de o bölüm hakkında okuyabilirsiniz.

AÇIK ÖĞRETİM LİSESİ - 4 YILLIK / ALAN YOK
TOPLAM KREDİ : 204 / MEZUN
MEZUNİYET TARİHİ : 10/08/2015

ayşegülnur
Acemi

Mesaj gönderen ayşegülnur » 03 Nis 2015, 10:15

foundreform yazdı:Mesleki açık öğretim lisesi öğrencilerinin sınavsız üniversiteye geçiş hakları vardır.Lisede bölümünüz ney ise üniversitede de o bölüm hakkında okuyabilirsiniz.
benim açık lisedeyim bölümde yok ben sınavsız geçiş yapamam mı dogrumu anladım? :(

Kullanıcı avatarı
foundreform
Doçent

Mesaj gönderen foundreform » 03 Nis 2015, 16:01

ayşegülnur yazdı:
foundreform yazdı:Mesleki açık öğretim lisesi öğrencilerinin sınavsız üniversiteye geçiş hakları vardır.Lisede bölümünüz ney ise üniversitede de o bölüm hakkında okuyabilirsiniz.
benim açık lisedeyim bölümde yok ben sınavsız geçiş yapamam mı dogrumu anladım? :(
Maalesef açık lise öğrencilerinin sınavsız geçiş hakları yoktur,doğru anladınız.Eğer sınavsız geçiş hakkınızın olmasını isterseniz açık liseden mesleki açık liseye geçebilirsiniz fakat mesleki açık lisede yüz yüze eğitim almanız gerekecek yani belirlenen bir okulda derslere girmeniz gerekecek...
AÇIK ÖĞRETİM LİSESİ - 4 YILLIK / ALAN YOK
TOPLAM KREDİ : 204 / MEZUN
MEZUNİYET TARİHİ : 10/08/2015

“YKS ( TYT, AYT, YDT )” sayfasına dön