Haram

Sanat ve edebiyat bölümü...
Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Re: Haram

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 04 May 2015, 16:23

Benim Türkçemde sorun yok hatta bir Urfalı olarak İstanbul Türkçesi konuşuyorum. İletilerde de hızlı yazınca azıcık yanlışlıklar oluyor. Türkçe dersini sevmem doğru ama Türkçemizi katletmek falan öyle bişey yok.
Alaycı bir şekilde bir iletim varsa Özür Dilerim ama ben kesinlikle yanlış bişey yazdığımı düşünmüyorum. :|

cemre2013
Doktor

Mesaj gönderen cemre2013 » 04 May 2015, 16:24

Evet evet haklisin o dediginden :45:
Geminin tek kaptanı olur , gerisi mürettebattır. Kalbin de tek sahibi olur , gerisi teferruattır...

Kullanıcı avatarı
H1N1
Uzman Doktor

Mesaj gönderen H1N1 » 04 May 2015, 16:24

Köylü Kızı yazdı:Benim Türkçemde sorun yok hatta bir Urfalı olarak İstanbul Türkçesi konuşuyorum. İletilerde de hızlı yazınca azıcık yanlışlıklar oluyor. Türkçe dersini sevmem doğru ama Türkçemizi katletmek falan öyle bişey yok.
Alaycı bir şekilde bir iletim varsa Özür Dilerim ama ben kesinlikle yanlış bişey yazdığımı düşünmüyorum. :|
Bende normalde Hatiçe'ye Hatice derim lakin iletiyi hızlı yazınca Hatice HATÇE oluyor.

Cemre şimdi daha iyi anladım :)
Sonunda hepimiz ölürüz

cemre2013
Doktor

Mesaj gönderen cemre2013 » 04 May 2015, 16:26

Köylü Kızı yazdı:Benim Türkçemde sorun yok hatta bir Urfalı olarak İstanbul Türkçesi konuşuyorum. İletilerde de hızlı yazınca azıcık yanlışlıklar oluyor. Türkçe dersini sevmem doğru ama Türkçemizi katletmek falan öyle bişey yok.
Hatice tolga arkadasimiz anlamiyor özür dileyecek birisi varsa o da sen değilsin
Geminin tek kaptanı olur , gerisi mürettebattır. Kalbin de tek sahibi olur , gerisi teferruattır...

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 04 May 2015, 16:26

H1N1 yazdı:
Bende normalde Hatiçe'ye Hatice derim lakin iletiyi hızlı yazınca Hatice HATÇE oluyor.

Tolga'cım ben neden kızıyorum Hatçe denmesine biliyormusun?

Kullanıcı avatarı
H1N1
Uzman Doktor

Mesaj gönderen H1N1 » 04 May 2015, 16:27

Köylü Kızı yazdı:
H1N1 yazdı:

Tolga'cım ben neden kızıyorum Hatçe denmesine biliyormusun?
Hiçbir zaman bana bunu söylemedin diye hep bende yanlış yazmaya devam ettim :)
Sonunda hepimiz ölürüz

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 04 May 2015, 16:27

cemre2013 yazdı:
Hatice tolga arkadasimiz anlamiyor özür dileyecek birisi varsa o da sen değilsin
Yok cemrecim ben Tolga'ya kızmadım her zamanki Tolga işte alıştık biz

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 04 May 2015, 16:29

H1N1 yazdı: Hiçbir zaman bana bunu söylemedin diye hep bende yanlış yazmaya devam ettim :)
Babam küçüklüğümden beri bana hep Hatçe diyor bizimkiler ağız alışkanlığı hep diyorlar Annem hariç tabi.... istemiyorum denmesini çünkü benim İsmim Hatice, Hatçe ayrı bir isim.... Bu yeterince bir açıklama olmadı ama neyse

cemre2013
Doktor

Mesaj gönderen cemre2013 » 04 May 2015, 16:30

Neyse ben cikiyorum size iyi sohbetler ayrıca tolga şiirlerin kadar davranisin da güzel olsaydı bayanlarla konuşurken biraz daha dikkat et olur mu ben çok duygusal ve nazik bir kizim hic kimsemle benimle bu şekilde konusmadi bu zamana kadar ve sende konusamazsin konussanda bu senin karakterinle ilgili olur

not
Asistan

Mesaj gönderen not » 04 May 2015, 16:34

Gerçekten senin okuduğun kitaplari gerçekten merakettim kitap okumayi anlamayi doğruyu yanlışı bi takim örneklerle anlatmaya çalışan eserlerle betimler kendisini sen bunun dişinda ego tatmin etmeye çalışıyosun gibi gozuktu bana sadece kardeşim ama tabiki saygi duyarim farklı yorumluyosun sana arkadaşlar arkadaşca yorum atmiş sen farklı cevap veriyosun bence burada biz bişeler öğrenip bir birimize yardımcı olucağimiz yere ona güzelce anlatarak ne demek isdediğini sohbeti daha güzel yere çekerek bizimde katilmamızı sağlayabilirdin bu şekilde olmamalıydı bence saygılar

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 04 May 2015, 16:39

Berk, ben bişey demedim ki!!! Tolga'nın yanlışlarını söyledim sadece, ama doğru diyorsun ne olursa olsun sonuçta benden büyük birine saygılı olmalıyım. Tolga gerçekten nasıl davranmasını bilmiyor bende doğruları söyledim. Şiirine yorum yatım, pişman oldum.
Tolga özür dilerim canım, gerçekten eğer kötü bi laf ettiysem af edersin

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 04 May 2015, 17:08

Az önce iletileri baştan sona kadar okudum, tekrar Özür dilerim Tolga. Bu açtığın sayfada böyle tatsızlıklara yol açtıysam özür dilerim.
Kusura bakma Şiirini de mahfettim.
Herkesten özür dilerim

tebessümm
Doçent

Mesaj gönderen tebessümm » 06 May 2015, 00:40

haticeciğim bence not sana demedi :26:
ayrıca tolga insanlara istemediği şekilde hitap etme ben seni anlayamadım :26: :26:
Kredi:193
Dönem:8
<3mezun<3 :tipik:

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 06 May 2015, 00:42

tebessümm yazdı:haticeciğim bence not sana demedi :26:
ayrıca tolga insanlara istemediği şekilde hitap etme ben seni anlayamadım :26: :26:
Biliyorum bana demedi, neyse hayatım boşver ben unuttum Tolga'yıda tanıyoruz artık yapma dediğimizi illa yapar...

tebessümm
Doçent

Mesaj gönderen tebessümm » 06 May 2015, 00:44

Köylü Kızı yazdı:
tebessümm yazdı:haticeciğim bence not sana demedi :26:
Biliyorum bana demedi, neyse hayatım boşver ben unuttum Tolga'yıda tanıyoruz artık yapma dediğimizi illa yapar...
valla ben tanıyamadım tatlım :tipik: :tipik: :tipik: :tipik:
Kredi:193
Dönem:8
<3mezun<3 :tipik:

“Şiir, Hikaye ve Güzel Sözler” sayfasına dön