yanlış matematik kitabı

Matematik dersi hakkında sorularınızı, cevaplarınızı, bildiklerinizi paylaşabilirsiniz...
Kullanıcı avatarı
ampacı
Asistan

yanlış matematik kitabı

Mesaj gönderen ampacı » 29 May 2015, 15:20

arkadaşlar bana yanlış kitabı verilmiş ama konuların bir kısmını biliyorum. 50 geçer notu geçince krediyi alacağım ama notumu yükseltmek için tekrar aynı dersi alabilir miyim? Ya da direk matematik sınavına girmesem 0 çeksem mi? çünkü ben diploma puanımın yüksek gelmesini istiyorum. aynı şekilde ekonomi ve sanat tarihi derslerine de çalışmayı aksattım matematik yüzünden. acaba o derslerinde tekrar sınavlarına girebilir miyim ya da hiç mi girmesem?

Ray malifalitiko
ray şalimalitiko
Loyloyloyloy
la la la la
Ma ma ma ma
Sâ ma ma ma
loy loy loy loy loy

"16 mezunu, 87.5 ortalama
Grafik Tasarım öğrencisi :sandalye:

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Re: yanlış matematik kitabı

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 29 May 2015, 15:53

Şöyleki en az 45 ile o dersi geçiyorsunuz ve bir dahada geçtiğiniz dersi yükseltmek için seçemezsiniz. Ki düşük almamak için sınavda 0 çekip bir dahaki döneme bırakabilirsiniz. Yani geçemediğiniz dersi bir sonraki dönem tekrar seçebilirsiniz... :gozkırkma:

Kullanıcı avatarı
ampacı
Asistan

Re: yanlış matematik kitabı

Mesaj gönderen ampacı » 30 May 2015, 12:01

Köylü Kızı yazdı:Şöyleki en az 45 ile o dersi geçiyorsunuz ve bir dahada geçtiğiniz dersi yükseltmek için seçemezsiniz. Ki düşük almamak için sınavda 0 çekip bir dahaki döneme bırakabilirsiniz. Yani geçemediğiniz dersi bir sonraki dönem tekrar seçebilirsiniz... :gozkırkma:
Tesekkurler :)
Ray malifalitiko
ray şalimalitiko
Loyloyloyloy
la la la la
Ma ma ma ma
Sâ ma ma ma
loy loy loy loy loy

"16 mezunu, 87.5 ortalama
Grafik Tasarım öğrencisi :sandalye:

“Matematik” sayfasına dön