ösym diploma notum düşük

Diploma ve Mezuniyet Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
Kullanıcı avatarı
badboysafak91

ösym diploma notum düşük

Mesaj gönderen badboysafak91 » 16 Haz 2015, 02:02

selamın aleyküm ben mesleki açık lise web tasarım bölümü öğrencisiyim yüz yüze eğitimim bitti alan kredim 128 ortak +şeçmeli derslerim kredisi 138 aynı sınıftan arkadaşımın alttan dersi var kaldı bir dersten ama diploma puanı benimle aynı nerdeyse arkadaşımın ösymde yazan 62,51 benimde 63,67 arkadaşımın alttan dersi var benim notlarım onun notlarındanda yüksek burda bir yanlışlık var diploma puanım yükselirmi geçiçimi bu not haksızlık bu bence ve ne zaman mezuniyet incelemesine alınırım :30:

Kullanıcı avatarı
badboysafak91

Re: ösym diploma notum düşük

Mesaj gönderen badboysafak91 » 16 Haz 2015, 12:37

2 kere konu açtım cevap veren yok ilgilenen yok

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 16 Haz 2015, 15:33

badboysafak91 yazdı:2 kere konu açtım cevap veren yok ilgilenen yok
Kusura bakma foruma giremedik.... Aleykum selam...
ÖSYM sayfandaki eğitim bilgilerimi güncelle'ye tıkla eğer değişiklik olmazsa yanlışlık falan yoktur. Hesaplama doğru yapılmıştır, mezuniyet incelmesine sınav sonuçları açıklandıktan sonra yapılıyor. sınav sonuçları 4 Temmuz.

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 16 Haz 2015, 19:38

MAÖL'den mezun olduğun zaman öğrenci sisteminde yazacak diploma notun, ÖSYM'deki ile farklı olursa, okuldan alacağın mezuniyet belgesi ile, ÖSYM başvuruları yapılan herhangi bir liseden ÖSYM'de yazan diploma notunu güncelletebilirsin...
..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

“Diploma ve Mezuniyet” sayfasına dön