2015-2016 Anadolu Üniversitesi AÖF ön kayıtlar başladı

AÖF İle İlgili Yapılan Duyurular
canerimo
Doktor

Re: 2015-2016 Anadolu Üniversitesi AÖF ön kayıtlar başladı

Mesaj gönderen canerimo » 02 Eyl 2015, 10:52

cacali3 yazdı:
canerimo yazdı:Benim de Kafam Karıştı. Ben de Ek Yerleştirme İle AÖF e Yerleştim. Ama Mezun Olmadan Ön Kayıt Yapmalı mıyım? Biliyorum 6 Ekime Kadar Vakti Var Ama Ön Kayıt Yapmadım Diye Mezun Olunca Beni Kayıt Etmemezlik Yapmasınlar?
Canerimo senin kaydina daha var ek yerlestirmenin degil bu ilk tercih yapanlarin kaydi.anadolu universitesinin sayfasina gir senin kayitlarina daha var simdi mezun olsan bile kayit yaptiramazsin bak tarihine ne zamanmis
Evet farkındayım da yine de mezuniyet o tarihlere yetişmezse diye dedim.

"İnsanlık da Nasip, Kısmet..."

AÇIK ÖĞRETİM LİSESİ- 4 YILLIK (ALAN YOK)
MEZUN- MEZUNİYET TARİHİ: 14/09/2015
DÖNEM: 10 KREDİ: 196
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ- YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ (LİSANS-4YILLIK)

cacali3
Doktor

Re: 2015-2016 Anadolu Üniversitesi AÖF ön kayıtlar başladı

Mesaj gönderen cacali3 » 02 Eyl 2015, 17:51

canerimo yazdı:
cacali3 yazdı:
canerimo yazdı:Benim de Kafam Karıştı. Ben de Ek Yerleştirme İle AÖF e Yerleştim. Ama Mezun Olmadan Ön Kayıt Yapmalı mıyım? Biliyorum 6 Ekime Kadar Vakti Var Ama Ön Kayıt Yapmadım Diye Mezun Olunca Beni Kayıt Etmemezlik Yapmasınlar?
Canerimo senin kaydina daha var ek yerlestirmenin degil bu ilk tercih yapanlarin kaydi.anadolu universitesinin sayfasina gir senin kayitlarina daha var simdi mezun olsan bile kayit yaptiramazsin bak tarihine ne zamanmis
Evet farkındayım da yine de mezuniyet o tarihlere yetişmezse diye dedim.
20sine kadar mı ne ,şimdi yapamazsın zaten.mezuniyet incelemesine takılmazsan sen gününde kayıt olursun.

“Duyurular” sayfasına dön