yeni üye muharrem

Foruma Yeni Katılan Arkadaşlar, Kendiniz Burdan Tanıtınız. Not: İsim, Yaş, Şehir Şeklinde...
Kullanıcı avatarı
muharremizm

yeni üye muharrem

Mesaj gönderen muharremizm » 17 Kas 2015, 15:36

merhaba arkadaşlar adım muharrem 22 yaşındayım izmirliyim aydında yaşıyorum zamanında okuyamadık şimdi okuyalım dedik fakat ders çalışma konusunda çok zorlanıyorum çalışamıyorum taktik verecek olanlarınızı bekliyorum :) herkese başarılar

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Re: yeni üye muharrem

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 17 Kas 2015, 20:13

muharremizm yazdı:merhaba arkadaşlar adım muharrem 22 yaşındayım izmirliyim aydında yaşıyorum zamanında okuyamadık şimdi okuyalım dedik fakat ders çalışma konusunda çok zorlanıyorum çalışamıyorum taktik verecek olanlarınızı bekliyorum :) herkese başarılar
Merhaba, hoşgeldiniz... :11:

Önce kitapları okuyun ve önemli yerlerin ya altını çizin ya da not alın, sonra sınava yakın çıkmış soruları çözun...

Thunder
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen Thunder » 18 Kas 2015, 22:00

Köylü Kızı yazdı:
muharremizm yazdı:merhaba arkadaşlar adım muharrem 22 yaşındayım izmirliyim aydında yaşıyorum zamanında okuyamadık şimdi okuyalım dedik fakat ders çalışma konusunda çok zorlanıyorum çalışamıyorum taktik verecek olanlarınızı bekliyorum :) herkese başarılar
Merhaba, hoşgeldiniz... :11:

Önce kitapları okuyun ve önemli yerlerin ya altını çizin ya da not alın, sonra sınava yakın çıkmış soruları çözun...
Muharrem hoşgeldin kardeşim. :)

Köylü kızı tekrar merhaba,

Sormak istediğim birkaç soru var;

Birincisi sınavlara çalışmak için daha önceden çıkmış sorulara çalışmak için. Hepsiburada.com da şu kitapları buldum almamda fayda var mı?

http://www.hepsiburada.com/acik-lise-ki ... c-60001672

Ayrıca ikinci bir sorum her ders için sınavda bildiğim kadarıyla 20 soru var. Bu sorulardan kaçını doğru cevaplamamız gerekiyor ki tam kredi puanını alabilelim?

16 dersim var sistematik olarak günlük çalışmak istiyorum (Bu arada gün içerisinde çalışıyorum ve haftasonu ingilizce kursum var) Öneri ve tavsiyelerinizi bekliyorum.

Sercinyo
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen Sercinyo » 18 Kas 2015, 22:02

kitabı alma aöl sayfasında geçmiş sınav sorularına tıkla indir çöz geçme notu 50 oldu sanırım

Thunder
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen Thunder » 18 Kas 2015, 22:17

Sercinyo yazdı:kitabı alma aöl sayfasında geçmiş sınav sorularına tıkla indir çöz geçme notu 50 oldu sanırım
Hocam oradaki sorulardan kendi ortak derslerimi toplamam gerekiyor sanırım çünkü bir sürü ders hepsi arada. Sizin çalışma methodunuz nedir?

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 18 Kas 2015, 23:40

Thunder yazdı:
Muharrem hoşgeldin kardeşim. :)

Köylü kızı tekrar merhaba,

Sormak istediğim birkaç soru var;

Birincisi sınavlara çalışmak için daha önceden çıkmış sorulara çalışmak için. Hepsiburada.com da şu kitapları buldum almamda fayda var mı?

http://www.hepsiburada.com/acik-lise-ki ... c-60001672

Ayrıca ikinci bir sorum her ders için sınavda bildiğim kadarıyla 20 soru var. Bu sorulardan kaçını doğru cevaplamamız gerekiyor ki tam kredi puanını alabilelim?

16 dersim var sistematik olarak günlük çalışmak istiyorum (Bu arada gün içerisinde çalışıyorum ve haftasonu ingilizce kursum var) Öneri ve tavsiyelerinizi bekliyorum.
Merhaba, Fayda var ama onlar biraz pahalı, internetten indirip çıkartsan daha ucuza olur tabi ama sen bilirsin, çıkmış sorulara muhakkak çalış.
20 sorudan yani her bir dersten en az 10 doğru yapman lazım, bir kaç dönem öncesinde en az 9 soru yapabilen o dersi veriyrdu ama sistem azıcık değişti ve en az 10 doğru yapmalısın. Sınava az kaldı kitapları okuyun hepsini bitirirn, anlamaya çalışarak tabi, Allahın izniyle İnşallah bu sınav iyi geceçek, başarılar...

“Kendinizi Tanıtın” sayfasına dön