Hemi okuyor Hemi çalışıyorum..

Yukarıdaki Başlıkların Dışında Kalan Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
Kullanıcı avatarı
sizofren
Doktor

Hemi okuyor Hemi çalışıyorum..

Mesaj gönderen sizofren » 27 Kas 2015, 21:10

Ben burger king'te çalışıyorum vardiyeler sürekli degişiyor buda ders çalışmama engel oluyor nasıl ders çalışırım çözemedim rica etsem yardım edermisiniz... :roll:

YAŞA MUSTAFA KEMAL PAŞA YAŞA

Resim
En Yüce Unvandan da Yüce ''Türklük''

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Re: Hemi okuyor Hemi çalışıyorum..

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 27 Kas 2015, 21:15

sizofren yazdı:Ben burger king'te çalışıyorum vardiyeler sürekli degişiyor buda ders çalışmama engel oluyor nasıl ders çalışırım çözemedim rica etsem yardım edermisiniz... :roll:
Akşamları ders çalışın daha iyi... :25:

Kullanıcı avatarı
sizofren
Doktor

Mesaj gönderen sizofren » 28 Kas 2015, 21:01

hakklısında ben bazen geceleride çalıyorum :)

Resim

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 29 Kas 2015, 16:03

sizofren yazdı:hakklısında ben bazen geceleride çalıyorum :)
Boş zamanlarınızda çalışın o zaman. ya da ne bileyim tatil günlerinde olabilir...

Kullanıcı avatarı
TheRummer
Doktor

Mesaj gönderen TheRummer » 30 Kas 2015, 00:48

En basit çalışma yöntemini seç,çıkmış sorulara çalış.
Cumhuriyet fikir serbestliği taraftarıdır.Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre saygı duyarız.

Mustafa Kemal ATATÜRK

Kullanıcı avatarı
sizofren
Doktor

Mesaj gönderen sizofren » 14 Ara 2015, 13:44

Nereden alabilirim o çıkmış sorular kitapını bu arada :ders:

Resim

Kullanıcı avatarı
Dersatatürk
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Dersatatürk » 14 Ara 2015, 15:07

Şizofren bende çalışıyordum , Açık Lise okurken hemde iki meslek birden icra ediyordum , bir yandan gündüzleri elektrik sanayi şirketinde plan proje için exper yapıyordum hemde geceleri grubum ile mekanlarda çalıyordum ki bu hiç bir zaman engel olmadı sınavları vermeme . Şöyle söylemek isterim sana eve geldiğin elbette dinleniyorsun dur bir saat falan . Bir saat değil yarım saat dinlen bir çayını kahveni koy hangi dersten gireceksen sınava siteye bak notların çoğu var onları bir çıktı al oku sonra çıkmış soruları çöz yapamadığın soruları bir kağıda not al kendine bu şekilde notlar çıkar sınav yaklaşınca tekrardan notlarını oku ve test çöz ... Ben bu şekilde 23 krediyle başlamama rağmen 1.5 yılda bitirdim . Sözel dersler seç , dersin kendini alırken seçmeli dersi varsa seçmelisinide al ... Çıkmış soruları aöl ' ün sitesinde bulabilirsin .
Dünya vatanım, tüm insanlar kardeşim ve iyilik yapmak dinimdir. #Deizm

Resim

Okulun vereceği ilim ve irfan sayesindedir ki Türk Milleti, Türk Sanatı, Ekonomisi, Türk Şiir ve Edebiyatı bütün güzellikleriyle gelişir.

Mustafa Kemal ATATÜRK

Kullanıcı avatarı
sizofren
Doktor

Mesaj gönderen sizofren » 02 Oca 2016, 14:09

Dersatatürk yazdı:Şizofren bende çalışıyordum , Açık Lise okurken hemde iki meslek birden icra ediyordum , bir yandan gündüzleri elektrik sanayi şirketinde plan proje için exper yapıyordum hemde geceleri grubum ile mekanlarda çalıyordum ki bu hiç bir zaman engel olmadı sınavları vermeme . Şöyle söylemek isterim sana eve geldiğin elbette dinleniyorsun dur bir saat falan . Bir saat değil yarım saat dinlen bir çayını kahveni koy hangi dersten gireceksen sınava siteye bak notların çoğu var onları bir çıktı al oku sonra çıkmış soruları çöz yapamadığın soruları bir kağıda not al kendine bu şekilde notlar çıkar sınav yaklaşınca tekrardan notlarını oku ve test çöz ... Ben bu şekilde 23 krediyle başlamama rağmen 1.5 yılda bitirdim . Sözel dersler seç , dersin kendini alırken seçmeli dersi varsa seçmelisinide al ... Çıkmış soruları aöl ' ün sitesinde bulabilirsin .

çok sağol kardeşim tavsiyene uyacağım

Resim

Kullanıcı avatarı
engintraceur
Asistan
İletişim:

Mesaj gönderen engintraceur » 02 Oca 2016, 14:47

Walla bende o durumdaydm şimdi hem kurs okuyom hemde maol ama yüzyüze eğitim bu sene yok kursda mesle kkursu serfitika vb on parmakm iş güvenliği serfitikası fln alcam maol üde evde çok şükür bilgisayar var çalışıyorum 15 yaşindayim yen ibaşladim daha önce hiç bukadar anlamıyordum
nedense öğretmenin anlatiklarindansa kendim çalişip öğrenince daha çok anlıyorum sayfalardan sitelerden vb coğrafya sinavim çok iyi geçti mesalla

Kullanıcı avatarı
sizofren
Doktor

Mesaj gönderen sizofren » 02 Oca 2016, 23:58

engintraceur yazdı:Walla bende o durumdaydm şimdi hem kurs okuyom hemde maol ama yüzyüze eğitim bu sene yok kursda mesle kkursu serfitika vb on parmakm iş güvenliği serfitikası fln alcam maol üde evde çok şükür bilgisayar var çalışıyorum 15 yaşindayim yen ibaşladim daha önce hiç bukadar anlamıyordum
nedense öğretmenin anlatiklarindansa kendim çalişip öğrenince daha çok anlıyorum sayfalardan sitelerden vb coğrafya sinavim çok iyi geçti mesalla

maşallah sana kardeşim :11:

Resim

“Diğer Konular Hakkında Sorularınız” sayfasına dön