diploma notum düşer mi

Diploma ve Mezuniyet Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
backtoblck

diploma notum düşer mi

Mesaj gönderen backtoblck » 04 Ara 2015, 02:05

ben bu sene açık liseye geçtim. diploma notum daha önceki üç yılın ortalaması yaklaşık 80 falan. bu sene açık liseye geçince kredim çok yüksek geldi ama farkına geç vardım birsürü ders seçtim. şimdi o derslere çalışıyorum ama geçmiş sorulara falan baktım çok ayrıntı sormuşlar diploma notumu düşürmekten korkuyorum ygsye de gireceğim için diploma notum önemli.

diploma notumu düşürmemek için kaç soru yapmam lazım veya hepsinden yüksek almak zorunda mıyım bilginiz varsa yardımcı olur musunuz

backtoblck

Re: diploma notum düşer mi

Mesaj gönderen backtoblck » 04 Ara 2015, 18:21

kimse yardim etmicek mi :cry:

la tahzen
Doktor

Mesaj gönderen la tahzen » 05 Ara 2015, 00:25

backtoblck yazdı:ben bu sene açık liseye geçtim. diploma notum daha önceki üç yılın ortalaması yaklaşık 80 falan. bu sene açık liseye geçince kredim çok yüksek geldi ama farkına geç vardım birsürü ders seçtim. şimdi o derslere çalışıyorum ama geçmiş sorulara falan baktım çok ayrıntı sormuşlar diploma notumu düşürmekten korkuyorum ygsye de gireceğim için diploma notum önemli.

diploma notumu düşürmemek için kaç soru yapmam lazım veya hepsinden yüksek almak zorunda mıyım bilginiz varsa yardımcı olur musunuz
Notların ne kadar yüksek olursa diploma notuna okadar getirisi olur fikrindeyim. Çok düşük almadıkca notundada çok oynama olmaz heralde :26:

not
Asistan

Mesaj gönderen not » 05 Ara 2015, 00:44

dene bakalım bazılarında öle oldu diye sendede aynı etkiye yaratacak diye bişe yok bence onlar erkenden pes etmişler sende olmayabilir denemeden göremeyiz bence istediğin şeyin arzularından koşmalısın en azından yapmadım demesin hiç yapmamakdansa

backtoblck

Mesaj gönderen backtoblck » 05 Ara 2015, 01:40

calisiyorum butun kitaplara sinava kadar bitircem ama yapamazsam diye korkuyorum. sinav sorulari cikmis sorular gibi oluyor falan diyorlar pek inandirici gelmiyor acikcasi calisip yapabilcek sorular mi sizce yoksa zorlayici mi

la tahzen
Doktor

Mesaj gönderen la tahzen » 05 Ara 2015, 15:38

backtoblck yazdı:calisiyorum butun kitaplara sinava kadar bitircem ama yapamazsam diye korkuyorum. sinav sorulari cikmis sorular gibi oluyor falan diyorlar pek inandirici gelmiyor acikcasi calisip yapabilcek sorular mi sizce yoksa zorlayici mi
Evet çıkmıs soruların çok benzeri oluyor ama sadece çıkmıs sorulara calışıp (ezberleyip) bırakma konularını bitir, sonra çıkmış soruları çöz. Eksiklerine tekrar çalış açıklise sınavları zor değil. 80 puan ortalaması olan birisi yapar.

“Diploma ve Mezuniyet” sayfasına dön