2017 YGS

YKS ( TYT, AYT, YDT ) Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
Kullanıcı avatarı
LarkAngela
Acemi

Re: 2017 YGS

Mesaj gönderen LarkAngela » 30 Ağu 2016, 05:34

dreamm58 yazdı:kredı 87 dıye okumustum bır yer ama acık ogretım sıtesınde mezun olucaksnız gırın yzıyordu .kesın olrak kc kredımız olması lazım sımdı ?
Çoğu yerde kesin bir rakam belirtmemisler insanlara boş ümit vermek istememisler bu yüzden, önümüzdeki sene 8 dönemi doldurup mutlaka mezun oluyor isen girebilirsin. Ek sinavada fazla güvenmeyin derim çünkü tam mezun olucakken bir sorun çıkıp tekrar zorunlu ders bile eklenebiliyor. Mezuniyetini ek sınavlara bırakma yani ona göre hesapta yapma bence.

Ben kanımın vampiriyim,
Gülümsemeyi bilmeyen,
Sonsuz gülüşü bekleyen
Terkedilmişlerden biriyim!

(Kötülük Çiçekleri)
-Charles Baudelaire

Kullanıcı avatarı
dreamm58
Çırak

Mesaj gönderen dreamm58 » 30 Ağu 2016, 05:44

LarkAngela yazdı:
dreamm58 yazdı:kredı 87 dıye okumustum bır yer ama acık ogretım sıtesınde mezun olucaksnız gırın yzıyordu .kesın olrak kc kredımız olması lazım sımdı ?
Çoğu yerde kesin bir rakam belirtmemisler insanlara boş ümit vermek istememisler bu yüzden, önümüzdeki sene 8 dönemi doldurup mutlaka mezun oluyor isen girebilirsin. Ek sinavada fazla güvenmeyin derim çünkü tam mezun olucakken bir sorun çıkıp tekrar zorunlu ders bile eklenebiliyor. Mezuniyetini ek sınavlara bırakma yani ona göre hesapta yapma bence.
toplam denemım 9 oldu donem kurtarıyor 80 kredım var sımdı bu yıl cok calısıyorum sımdıden calısmaya basladım ygs ye gıre bılıcek mıyım ck ıstıyorum oyuzden boyle bır ıkılemede kaldım :) ve ek sınavla bıtırıem ne kadar sorun olursa olsun bu yıl bıtırmeye ıstıyorumkpss yede gırıcem cunkı :)80 kre dı ıle gırer mıyım sızce ygs ye

Kullanıcı avatarı
LarkAngela
Acemi

Mesaj gönderen LarkAngela » 31 Ağu 2016, 03:08

dreamm58 yazdı:
LarkAngela yazdı:
toplam denemım 9 oldu donem kurtarıyor 80 kredım var sımdı bu yıl cok calısıyorum sımdıden calısmaya basladım ygs ye gıre bılıcek mıyım ck ıstıyorum oyuzden boyle bır ıkılemede kaldım :) ve ek sınavla bıtırıem ne kadar sorun olursa olsun bu yıl bıtırmeye ıstıyorumkpss yede gırıcem cunkı :)80 kre dı ıle gırer mıyım sızce ygs ye
Matematiksel olarak önümüzdeki yıl içinde bitirebilecek durumdaysaniz girebilirsiniz diye biliyorum ama siz yinede 147'yi arayip veya Halk Eğitim Merkezine gidipte bilgi alın.
Ben kanımın vampiriyim,
Gülümsemeyi bilmeyen,
Sonsuz gülüşü bekleyen
Terkedilmişlerden biriyim!

(Kötülük Çiçekleri)
-Charles Baudelaire

Kullanıcı avatarı
dreamm58
Çırak

Mesaj gönderen dreamm58 » 31 Ağu 2016, 03:59

LarkAngela yazdı:
dreamm58 yazdı:
LarkAngela yazdı: Çoğu yerde kesin bir rakam belirtmemisler insanlara boş ümit vermek istememisler bu yüzden, önümüzdeki sene 8 dönemi doldurup mutlaka mezun oluyor isen girebilirsin. Ek sinavada fazla güvenmeyin derim çünkü tam mezun olucakken bir sorun çıkıp tekrar zorunlu ders bile eklenebiliyor. Mezuniyetini ek sınavlara bırakma yani ona göre hesapta yapma bence.
Matematiksel olarak önümüzdeki yıl içinde bitirebilecek durumdaysaniz girebilirsiniz diye biliyorum ama siz yinede 147'yi arayip veya Halk Eğitim Merkezine gidipte bilgi alın.
teşekkur ederım son br kac gundur teleş yapıyorum 147 aradım mezun olacaksanız gırın dıyor kredı sartı ösym ıle ılgılı dıyor yanı sart yok ama yınede bıtırmek onemlı bu yıl bıtırıcem zaten ygss olsada olmasada :)

yusuf12
Uzman

Mesaj gönderen yusuf12 » 31 Ağu 2016, 04:04

geçen seneye kadar 102 diydi guzel kardeşim adamlar ek sınavı saymıyor olmassa diye dusndkleri için yoksa 80 de girer bazı arkadaşların dedi gibi ben 101 krediyle alınmadımı bılıyorm

“YKS ( TYT, AYT, YDT )” sayfasına dön