Yardımcı olabilir misiniz lütfen ?

Forumumuzda yer almayan konu ve başlıkları burada oluşturabilirsiniz.

Kullanıcı avatarı
azimsart.
Asistan

Yardımcı olabilir misiniz lütfen ?

Mesaj gönderen azimsart. » 22 Haz 2016, 15:30

Arkadaşlar zorunlu ders sayım 3 kaldı.Seçmeli derslerle tamamlamaya çalışacağım kredimi. Bir sorum olacaktı. mesela ben normal tarih 1,2 derslerini verdim.Seçmeli tarih 1i seçmeden , seçmeli tarih 2yi seçebilecek miyim ? veya seçmeli tarih 3ü seçmeden , seçmeli tarih 4ü ? umarım anlatabilmisimdir. lütfen cok önemli

"İnsan sahip olduklarının toplamı değil, fakat henüz gerçekleştiremediklerinin toplamıdır." - Jean Paul Sartre

Kullanıcı avatarı
azimsart.
Asistan

Re: Yardımcı olabilir misiniz lütfen ?

Mesaj gönderen azimsart. » 22 Haz 2016, 19:27

azimsart. yazdı:Arkadaşlar zorunlu ders sayım 3 kaldı.Seçmeli derslerle tamamlamaya çalışacağım kredimi. Bir sorum olacaktı. mesela ben normal tarih 1,2 derslerini verdim.Seçmeli tarih 1i seçmeden , seçmeli tarih 2yi seçebilecek miyim ? veya seçmeli tarih 3ü seçmeden , seçmeli tarih 4ü ? umarım anlatabilmisimdir. lütfen cok önemli
Bilgisi olan yok mu lütfen
"İnsan sahip olduklarının toplamı değil, fakat henüz gerçekleştiremediklerinin toplamıdır." - Jean Paul Sartre

Kullanıcı avatarı
azimsart.
Asistan

Mesaj gönderen azimsart. » 22 Haz 2016, 20:01

azimsart. yazdı:
azimsart. yazdı:Arkadaşlar zorunlu ders sayım 3 kaldı.Seçmeli derslerle tamamlamaya çalışacağım kredimi. Bir sorum olacaktı. mesela ben normal tarih 1,2 derslerini verdim.Seçmeli tarih 1i seçmeden , seçmeli tarih 2yi seçebilecek miyim ? veya seçmeli tarih 3ü seçmeden , seçmeli tarih 4ü ? umarım anlatabilmisimdir. lütfen cok önemli
Bilgisi olan yok mu lütfen
Pek acıklayıcı olmamıs. Şöyle anlatayım; ben 1den 8. Döneme kadar bütün Türk Edebiyatı dersini verdim.
Seçmeli derslerden ise seçmeli Türk Edebiyatı 5 veya 6 yı seçmeden seçmeli Türk Edebiyatı 7 ve 8 i seçebiliyor muyum

Kullanıcı avatarı
LarkAngela
Acemi

Mesaj gönderen LarkAngela » 22 Haz 2016, 22:21

Seçmelilerde oluyor mu bilmiyorum ama ben zorunlu derslerde denemistim onu ilk önce diğer dönemleri seçmemi söyleyen bir hata ekranı çıkmıştı.
Ben kanımın vampiriyim,
Gülümsemeyi bilmeyen,
Sonsuz gülüşü bekleyen
Terkedilmişlerden biriyim!

(Kötülük Çiçekleri)
-Charles Baudelaire

Kullanıcı avatarı
azimsart.
Asistan

Mesaj gönderen azimsart. » 22 Haz 2016, 22:23

LarkAngela yazdı:Seçmelilerde oluyor mu bilmiyorum ama ben zorunlu derslerde denemistim onu ilk önce diğer dönemleri seçmemi söyleyen bir hata ekranı çıkmıştı.
Evet normal derslerde öyle oluyor umarım seçmelilerde istediğimiz dönemi seçebiliyoruzdur :))

Kullanıcı avatarı
LarkAngela
Acemi

Mesaj gönderen LarkAngela » 22 Haz 2016, 22:28

Merak ettim niye öyle birşey yapıyorsun kredilerde mi farklılık var :D :D
Ben kanımın vampiriyim,
Gülümsemeyi bilmeyen,
Sonsuz gülüşü bekleyen
Terkedilmişlerden biriyim!

(Kötülük Çiçekleri)
-Charles Baudelaire

Kullanıcı avatarı
azimsart.
Asistan

Mesaj gönderen azimsart. » 22 Haz 2016, 22:37

LarkAngela yazdı:Merak ettim niye öyle birşey yapıyorsun kredilerde mi farklılık var :D :D
son dönemlerle ilgili bilgim daha taze o yüzden :D :D

“Yeni Forum Konuları Oluşturun” sayfasına dön