Sıfırdan matematik

Matematik dersi hakkında sorularınızı, cevaplarınızı, bildiklerinizi paylaşabilirsiniz...
Kullanıcı avatarı
dreamm58
Çırak

Sıfırdan matematik

Mesaj gönderen dreamm58 » 02 Eyl 2016, 10:35

sıfırdan ögrenmek ıstıyorum çok ıyı degıl matematıgım bunun nedenı eksıklerım cok sıfırdan mateatık ögrenmek ıcı neler yapıla bılır ve kendımızı gelıstırmek ıcın :) internette cok sey var oyuzden kfamın cople dolmasını ıstemıyorum bır kac tane konu anlatım kıtabı aldım temel matematık hepsını kapsayan ama daha ılerı goturmek ıcın matematıgımızı neler yapa bılırız daha ıyı anlamak ıcın ?

Kullanıcı avatarı
Tugcanucar
Çırak

Re: Sıfırdan matematik

Mesaj gönderen Tugcanucar » 02 Eyl 2016, 12:10

Antremanlarla Matematik 1'i al onu bitir. En son Antrenmanlarla Matematik 2'yi al. Düzenli ve SABIRLI bir şekilde çalışırsan Matematik sana çocuk oyuncağı gelir.

Kullanıcı avatarı
dreamm58
Çırak

Re: Sıfırdan matematik

Mesaj gönderen dreamm58 » 07 Eyl 2016, 13:46

Tugcanucar yazdı:Antremanlarla Matematik 1'i al onu bitir. En son Antrenmanlarla Matematik 2'yi al. Düzenli ve SABIRLI bir şekilde çalışırsan Matematik sana çocuk oyuncağı gelir.
antramanlarla matematik indirdim ve calısmaya basladım gercektende cok ögretıcı br kıtap hem kavrıyor ınsan ıkıncı kıtabıda ındrdım daha gecmedım ama bır cok heveslendırdı benı matematıge ve gecekten anlasılır yapmıslar :) tesekkur ederım tavsıyenız ıcın :9

“Matematik” sayfasına dön