Lütfen Yardım Edin

Her Konuda Tartışabilirsiniz
Kullanıcı avatarı
OguzHan
Çırak

Lütfen Yardım Edin

Mesaj gönderen OguzHan » 26 Eyl 2016, 07:50

Merhabalar!
öncelikle adım Mustafa
Size anlatıcağım konuda yardımcı olmanızı istiyorum fakat tercübeli insanlar yardım ederse sevinirim forumda ve çevremdeki açık öğretim öğrencilerine sordum kitapdan calışan arkadaşlarımızın coğu başarısızlığa kapıldıklarını söylüyorlar Bu cümleyi 1 kişi kursaydı dikkate almazdım fakat birden fazla kişi söylüyor.kitaplarımı henüz almadım bugün icinde alıcağım lütfen siz bilgili arkadaşlarımdan yardım istiyorum Acaba nasıl calışmalıyız?,Acaba hangi konulara calışmalıyız?.Lütfen yardımcı olur musunuz?

Öğrenmenin Yaşı,Başı Yoktur. :ders: :gozkırkma: :gozkırkma:

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Re: Lütfen Yardım Edin

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 26 Eyl 2016, 08:11

Kitaplaardan çalışmak hata değil sadece kitaplardan çalışmak hata. Bakın şimdi kitapları alın iyice bi okuyun not alın bittikten sonra notları bi gözden geçirin ve sınava yakın çıkmış soruları çözün bol bol.
Sonra bakın sıkıntı olurmuymuş

Kullanıcı avatarı
OguzHan
Çırak

Mesaj gönderen OguzHan » 26 Eyl 2016, 08:21

teşekür ederim dediğinizi dikkate alıcam
Öğrenmenin Yaşı,Başı Yoktur. :ders: :gozkırkma: :gozkırkma:

Kullanıcı avatarı
emrey.55
Çırak

Mesaj gönderen emrey.55 » 26 Eyl 2016, 16:46

Bir de sadece kitaptan çalıştığınla yetinmeyip YouTube'da bazı öğretmenlerimiz var onlardan ek olarak video izleyip çözümlü sorulara da bakabilirsin. Hem pratik yapmış olursun hem konu hakkındaki bildiklerin artar.

Kullanıcı avatarı
missguard
Doktor

Mesaj gönderen missguard » 26 Eyl 2016, 20:49

Aslında kitaplar eksik anlatım oluyor.. Sayısallarda özellikle. Öğretmen de olmayınca eksik kalıyoruz. O yüzden bu dersleri youtube dan çalışmak çok iyi arkadaşların dediği gibi..
Onun dışında bir de 3 ay da 14 gibi bir ders vermemiz oluyor bu da 14 kitap demek ama zor oluyor. Ben herşeyi kitaptan çalışmıyorum. Genelde kolay seçmeli ve sözel dersleri çıkmış sorularla ve forumdaki ders notlarından çalışıyorum.

SquwaRd
Acemi

Mesaj gönderen SquwaRd » 27 Eyl 2016, 04:27

Kitapların yüzünü bile açmıyorum, sürekli test çözüyorum geçmiş sınavda çıkmış testlere çalışıyorum ve belirli web sayfalarından sürekli soru çözüyorum ve girdiğim sınavda en az 8-9 dersten rahat geçiyorum.

nurgul

Mesaj gönderen nurgul » 27 Eyl 2016, 15:54

OguzHan yazdı:Merhabalar!
öncelikle adım Mustafa
Size anlatıcağım konuda yardımcı olmanızı istiyorum fakat tercübeli insanlar yardım ederse sevinirim forumda ve çevremdeki açık öğretim öğrencilerine sordum kitapdan calışan arkadaşlarımızın coğu başarısızlığa kapıldıklarını söylüyorlar Bu cümleyi 1 kişi kursaydı dikkate almazdım fakat birden fazla kişi söylüyor.kitaplarımı henüz almadım bugün icinde alıcağım lütfen siz bilgili arkadaşlarımdan yardım istiyorum Acaba nasıl calışmalıyız?,Acaba hangi konulara calışmalıyız?.Lütfen yardımcı olur musunuz?

bence kitapları almana bile gerek yok net sıkıntın yoksa ve bilgisayarın varsa netten konu anlatım özeti bulup çalışman yeterli kitaplar daha çok kafa karıştırıyor... :25:

“Tartışma Bölümü” sayfasına dön