Yardim

Selo
Çırak

Yardim

Mesaj gönderen Selo » 05 Eki 2016, 02:51

Mrb arkadaşlar mesleki aol okuyorum 187 kredim war 38 zorunlu dersim var dil anlatım 3,4 tarih ,3,4 kitapların tamamına mi çalışmalıyım yoksa belirli uniteleremi çıkmış sorulara çalışmak mi daha iyi yoksa kitap mi yardım lutfennn

Kullanıcı avatarı
Dersatatürk
Uzman Doktor

Re: Yardim

Mesaj gönderen Dersatatürk » 05 Eki 2016, 14:30

Selo yazdı:Mrb arkadaşlar mesleki aol okuyorum 187 kredim war 38 zorunlu dersim var dil anlatım 3,4 tarih ,3,4 kitapların tamamına mi çalışmalıyım yoksa belirli uniteleremi çıkmış sorulara çalışmak mi daha iyi yoksa kitap mi yardım lutfennn
Forumda ki ders notlarının çıktısını alıp konulara çalışabilirsin , pratik yapmak için de çıkmış sorulara kesinlikle çalışmalısın , teori iyidir ama pratiğe dökmen lazım bunu ki çıkmış soruların bazen aynıları bile gelebiliyor benim dönemimde çok rastladım bunlara. '' Ben bu şekilde 1.5 yılda mezun oldum kitaplara fazla çalışmadım hatta almıyordum bile.'' :)
Dünya vatanım, tüm insanlar kardeşim ve iyilik yapmak dinimdir. #Deizm

Resim

Okulun vereceği ilim ve irfan sayesindedir ki Türk Milleti, Türk Sanatı, Ekonomisi, Türk Şiir ve Edebiyatı bütün güzellikleriyle gelişir.

Mustafa Kemal ATATÜRK

Selo
Çırak

Re: Yardim

Mesaj gönderen Selo » 05 Eki 2016, 16:41

Tsk ederim çok sağol yani çıkmış sorulara çalışmak mantıklı diosunuz 2017 ocak sınavı ders notları bu tarihe yakın netten neden bulabilirim

“TÜRK DİLİ ve EDEBİYATI 1” sayfasına dön