Herkese SEA :)

Foruma Yeni Katılan Arkadaşlar, Kendiniz Burdan Tanıtınız. Not: İsim, Yaş, Şehir Şeklinde...
nvidia3434

Herkese SEA :)

Mesaj gönderen nvidia3434 » 27 Eki 2016, 20:59

Önce hepimize bu kutlu yolda başarılar sabırlar diliyorum...
93 doğumluyum. 96 kredim var. Hiç sınava girmedim. Anadolu Teknik Lisesi 2. sınıf terkim.
İşin en acı tarafı 2011' de kayıt olup bugün bu tarihe kadar hiçbir sınava girmemiş olmam :( oysa sayısal loto olarak takılıp şuan 2 lise diplomam olabilirdi sanırım :)

Neyse nasip böyleymiş. Şimdi bu sene bitirip Ygs'den Pmyo yapmayı düşünüyorum. Ygs olmasada sınavsız özel harekata'da gidebilirim. askerlik şartı tutuyor... Ama sizden ortak derslerim için veya genel durumum için tavsiye istiyorum...

Sizden tek duymak istediğim şey atıyorum ortak derslerim Kimya-1-2-3-4 bana diyinki kardeşim bu Kimya'ya kasacağına hepsini ortağa bırak. (matematiğim iyidir...) git matematikten seçmeli al. Yada bunun gibi.

İlla 3. dönemde bitiricem diye bir kaide yok +1 ek sınavda (140 kredi - 96 = 44 kredilik bir mantık lütfen :) )olur mantıklı herşeye açığım herkese teşekkür ederim. :gul:

DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ 5
DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ 6
DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ 7
DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ 8
FELSEFE - 1
FELSEFE - 2
T.C.İNK.TAR. VE ATA. - 1
T.C.İNK.TAR. VE ATA. - 2
MATEMATİK - 3
MATEMATİK - 4
YABANCI DİL - 5
DİL VE ANLATIM 5
DİL VE ANLATIM 6
DİL VE ANLATIM 7
DİL VE ANLATIM 8
TÜRK EDEBİYATI 5
TÜRK EDEBİYATI 6
TÜRK EDEBİYATI 7
TÜRK EDEBİYATI 8
FİZİK - 3
FİZİK - 4
KİMYA - 1
KİMYA - 2
KİMYA - 3
KİMYA - 4
BİYOLOJİ - 3
BİYOLOJİ - 4
TRAFİK VE İLK YARDIM BİLGİSİ 1
TRAFİK VE İLK YARDIM BİLGİSİ 2
YABANCI DİL - 6
YABANCI DİL - 7
YABANCI DİL - 8

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Re: Herkese SEA :)

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 27 Eki 2016, 22:14

Merhaba bu yolda size başarılar dilerim
Sınav kolay gerçekten hiç girmemişsiniz ama bi girin nasıl kolay ve zevkli olduğunu göreceksiniz.
Dersler zordeğil ek olarak seçmelilerini seçin kolaylık ve artı kredi olur, onun dışında sizi motive edeyim; bende 93lüyüm açıkliseden mezun oldum şuan üniversite okuyorum, isteyin yeter başarılmayacak şey yoktur, umarım herşey gönlünüzce olsun.

nvidia3434

Mesaj gönderen nvidia3434 » 27 Eki 2016, 22:29

Köylü Kızı yazdı:Merhaba bu yolda size başarılar dilerim
Sınav kolay gerçekten hiç girmemişsiniz ama bi girin nasıl kolay ve zevkli olduğunu göreceksiniz.
Dersler zordeğil ek olarak seçmelilerini seçin kolaylık ve artı kredi olur, onun dışında sizi motive edeyim; bende 93lüyüm açıkliseden mezun oldum şuan üniversite okuyorum, isteyin yeter başarılmayacak şey yoktur, umarım herşey gönlünüzce olsun.
İyi dileklerin için teşekkür ederim aynı temenniler seninle olsun. Bakalım neler olacak Ocak ayını bekliyorum...

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 27 Eki 2016, 22:35

nvidia3434 yazdı: İyi dileklerin için teşekkür ederim aynı temenniler seninle olsun. Bakalım neler olacak Ocak ayını bekliyorum...
Teşekkür ederim :25:

nvidia3434

Mesaj gönderen nvidia3434 » 27 Eki 2016, 22:40

Köylü Kızı yazdı:
nvidia3434 yazdı: İyi dileklerin için teşekkür ederim aynı temenniler seninle olsun. Bakalım neler olacak Ocak ayını bekliyorum...
Teşekkür ederim :25:
Rica ederim.. :27:

“Kendinizi Tanıtın” sayfasına dön