İngilizceyi nasıl geçtiniz ?

İngilizce dersi hakkında sorularınızı, cevaplarınızı, bildiklerinizi paylaşabilirsiniz...
BySeko

İngilizceyi nasıl geçtiniz ?

Mesaj gönderen BySeko » 26 Şub 2017, 15:55

Arkadaşlar ders seçmeyi unuttum ve sistem otomatik olarak ders atamış gerçeği bu sene mezun olmam lazım ve tek sıkıntı dersim ingilizce .Ve ingilizce 2-3-4-5-6 var nasıl sınava çalıştınız kitapları var ama hiç bi şey anlamıyorum ingilizce az çok biliyorum ama geçicek kadar değil.Ne yapıcam off bilmiyorum ya bu sene mezun olma şansım var ama ingilizceyi verip kredisini alamazsam olamayacam gibi :( . Ne yapıcam kara kara düşünüyorum şimdi 19 dersim var diğer dersler kolay onları geçerim ama ingilizce zor.Sınavda hep ingilizce girecem bide matematik ve din kültürü 7-8 matematikte zor ama onu bi şekilde hallederim veya geçemezsem muaf olucam zaten.

SquwaRd
Acemi

Re: İngilizceyi nasıl geçtiniz ?

Mesaj gönderen SquwaRd » 19 Mar 2017, 02:54

İngilizce aslına bakılırsa o kadar zor bir ders değil bence mantıken bakıldığında zaten soruların içinde cevapları belli oluyor benim için. İngilizce artık her yerde kullanılan bir hale geldi. O yüzden nasıl diyim eğer İngilizce'de ilerleme kaydetmek istiyorsan hocam. Kullandığın bilgisayarın, telefonun vs. Herhangi birşeyin dilini ingilizce yap öyle kullan. Ben böyle geliştirdm. Herşeyi İngilizce olarak oynuyorum, oyunlarda bile türkçe dil seçeneği var iken İngilizceyi seçiyorum.

arthurdayne45
Asistan

Mesaj gönderen arthurdayne45 » 19 Mar 2017, 14:20

Hayatının bir parçası haline getirmelisin böyle yaptığında ingilizcenin her geçen gün geliştiğini görebilirsin.
İnsan gerçekleri sadece kalbiyle görebilir. En temel şeyi gözler göremez.

alimka
Çırak

Mesaj gönderen alimka » 20 Mar 2017, 14:22

inglizce 5 ve 6 dan 100 puanla geçtim.Fazla kolay sordular..

“İngilizce” sayfasına dön