YGS/LYS ÇALIŞMA PLATFORMLARIYLA İLGİLİ YARDIM

YKS ( TYT, AYT, YDT ) Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
Kullanıcı avatarı
iremx
Doktor

YGS/LYS ÇALIŞMA PLATFORMLARIYLA İLGİLİ YARDIM

Mesaj gönderen iremx » 17 Mar 2017, 20:59

2018 YGS adayıyım. Malum hepimiz evde tek başımıza çalışıyoruz imkanı olan dershaneye gidiyor özel ders falan alıyor. Psikoloji okumak her zaman hayalimdi ve tek hedefim şu an psikolojiyi kazanmak. Bunu nereye kadar başarabilirim bilmiyorum. Benim merak ettiğim şey, aranızda "raunt / doping hafıza / edebiyat semineri" gibi sistemleri kullanan var mı? Eşit ağırlıktan gireceğim, matematiğim kötü. Mümkün mertebe matematikle ilgili özel ders almayı düşünüyorum ama kesinliği yok. Evde tek başıma hazırlanacağım, dershaneye gitme imkanım da yok. İnternet de çok öven de var gereksiz olduğunu söyleyen de neye inanalım? Bu platformları kullanan, yakınlarından bilen gören varsa, faydası olup olmayacağı hakkında bilgilendirirse çok sevinirim.

Pazernus
Doktor

Re: YGS/LYS ÇALIŞMA PLATFORMLARIYLA İLGİLİ YARDIM

Mesaj gönderen Pazernus » 17 Mar 2017, 21:55

iremx yazdı:2018 YGS adayıyım. Malum hepimiz evde tek başımıza çalışıyoruz imkanı olan dershaneye gidiyor özel ders falan alıyor. Psikoloji okumak her zaman hayalimdi ve tek hedefim şu an psikolojiyi kazanmak. Bunu nereye kadar başarabilirim bilmiyorum. Benim merak ettiğim şey, aranızda "raunt / doping hafıza / edebiyat semineri" gibi sistemleri kullanan var mı? Eşit ağırlıktan gireceğim, matematiğim kötü. Mümkün mertebe matematikle ilgili özel ders almayı düşünüyorum ama kesinliği yok. Evde tek başıma hazırlanacağım, dershaneye gitme imkanım da yok. İnternet de çok öven de var gereksiz olduğunu söyleyen de neye inanalım? Bu platformları kullanan, yakınlarından bilen gören varsa, faydası olup olmayacağı hakkında bilgilendirirse çok sevinirim.
Ben 8.Sınıfta TEOG Sınavına hazırlanmak için dershaneye gitmiştim.Gereksiz paralar verdik.
Sana şunu söyleyeyim.Evde çalışabileceğine inanıyorsan evde çalış.
Dershanede çoğu zengin züppeydi.Okuldanda kötüydü bence.Benim sana önerim evde çalış en azından dershaneye vereceğin paraya yazık.Milyalarca para verip birşey olamayanlarda var.2-3 Kitap okuyup en iyi olanlarda var.
Benim sana önerim dershane önermem.
"Hiç erişeyemeceksin gibi yada,Herşeyi yitireceksin gibi çalış"
Konfüçyüs

Kullanıcı avatarı
iremx
Doktor

Mesaj gönderen iremx » 17 Mar 2017, 22:28

Pazernus yazdı: Ben 8.Sınıfta TEOG Sınavına hazırlanmak için dershaneye gitmiştim.Gereksiz paralar verdik.
Sana şunu söyleyeyim.Evde çalışabileceğine inanıyorsan evde çalış.
Dershanede çoğu zengin züppeydi.Okuldanda kötüydü bence.Benim sana önerim evde çalış en azından dershaneye vereceğin paraya yazık.Milyalarca para verip birşey olamayanlarda var.2-3 Kitap okuyup en iyi olanlarda var.
Benim sana önerim dershane önermem.
Doğru-cevap etüt merkeziyle konuşmuştuk arkadaşımla birlikte gidip. Eğitimlerinin kalitesini bilmiyorum ama bizim karşıyaka şubesi anlattıklarına göre baya ikna ediciydiler. Şimdilik gitmeyi düşünmüyorum zaten o imkan yok. Uğur okullarının raunt paketi var dershaneden kat kat daha ucuz ama ne kadar iyi öğretiyor ve iddiaları kadar iyiler mi bilmiyorum, doping hafıza da öyle. Kullanan varsa fikir edinmek açısından sordum tek başına çok zorluyor çoğu ders

Pazernus
Doktor

Mesaj gönderen Pazernus » 17 Mar 2017, 22:46

Ben dershane kurs felan çok karşıyım onlara.Zaten ömrümüzün yarısını okuyarak geçiriyoruz.Birde kurslar dershanelere tonla para döküp zevk almadan bilgileri öğrenmeye zorlanıyoruz.
Üniversiteyi bitirip iş sahibi olduğumuzda yaşımız 30 olmuş oluyor.Yani bence evde tek çalış biraz zorlar.Ama bence o daha iyi :)
Konfüçyüs

Kullanıcı avatarı
iremx
Doktor

Mesaj gönderen iremx » 17 Mar 2017, 23:09

Pazernus yazdı:Ben dershane kurs felan çok karşıyım onlara.Zaten ömrümüzün yarısını okuyarak geçiriyoruz.Birde kurslar dershanelere tonla para döküp zevk almadan bilgileri öğrenmeye zorlanıyoruz.
Üniversiteyi bitirip iş sahibi olduğumuzda yaşımız 30 olmuş oluyor.Yani bence evde tek çalış biraz zorlar.Ama bence o daha iyi :)
E orası öyle yoksa işimiz ne açık lisede :D

Pazernus
Doktor

Mesaj gönderen Pazernus » 17 Mar 2017, 23:19

Öyle yani :D
Konfüçyüs

“YKS ( TYT, AYT, YDT )” sayfasına dön