AÖF

YKS ( TYT, AYT, YDT ) Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
Kullanıcı avatarı
iremx
Doktor

AÖF

Mesaj gönderen iremx » 12 Tem 2017, 00:06

Arkadaşlar merhaba, benim arkadaşım bu sene ygsye girdi. Sonucu gördüğünüz gibi. Matematik de 5 soru yapıp 45 tanesini sallamış, niye böyle bir şey yaptı bi fikrim yok :D Her neyse konu şu, açık öğretim fakültesine kayıt olmak istiyor fakat bu konu hakkında pek bi bilgimiz yok. Maliye ya da muhasebeyle ilgili bi bölümü okuyacaktı sanırım. Puanı bunun için yeterli mi, yerleşebilir mi? Hangi siteye baksam yoğunluktan ya da kendi internetimden dolayı yavaş. O yüzden araştıramadım. Bilgisi olan yazarsa sevinirim... Resim

Kadersagban123
Çırak

Re: AÖF

Mesaj gönderen Kadersagban123 » 12 Tem 2017, 02:33

iremx yazdı:Arkadaşlar merhaba, benim arkadaşım bu sene ygsye girdi. Sonucu gördüğünüz gibi. Matematik de 5 soru yapıp 45 tanesini sallamış, niye böyle bir şey yaptı bi fikrim yok :D Her neyse konu şu, açık öğretim fakültesine kayıt olmak istiyor fakat bu konu hakkında pek bi bilgimiz yok. Maliye ya da muhasebeyle ilgili bi bölümü okuyacaktı sanırım. Puanı bunun için yeterli mi, yerleşebilir mi? Hangi siteye baksam yoğunluktan ya da kendi internetimden dolayı yavaş. O yüzden araştıramadım. Bilgisi olan yazarsa sevinirim... Resim
Emlak ve emlak yönetimi Ygs-5 ve Ygs-6 dan alıyor. Ama ön lisans şeklinde 2 senelik. Arkadaşının ön lisans çok çok büyük ihtimal olucak ama lisanslara yani 4 seneliklere de bi baksın derim. Bu arada lisede bölümü muhasebeyse ek puanla yerleştirme yazan kısımdan bakabilir. Yani kendi bölümüyle devam edecekse ek puanla yerleştirme sıralamasını kullanabiliyor. :12:

bakansiz
Doktor

Mesaj gönderen bakansiz » 12 Tem 2017, 04:49

Aöf çok rahat tutar. Örgün önlisans okuması daha faydalı olur. Geçiş sınavıyla 4 yıl yapar sonra. Arkadaşın ilginç biriymiş adı ne ? :tipik:

Kullanıcı avatarı
iremx
Doktor

Mesaj gönderen iremx » 12 Tem 2017, 09:09

bakansiz yazdı:Aöf çok rahat tutar. Örgün önlisans okuması daha faydalı olur. Geçiş sınavıyla 4 yıl yapar sonra. Arkadaşın ilginç biriymiş adı ne ? :tipik:
Münüre :D normalde üniversite okumak istiyordu, meslek lisesi çıkışlı staj gördüğü yerde düzenli çalışıyor şu an. Yani işini devam ettirip + diplomasını almak istiyor yoksa 1 sene daha hazırlanırdı

“YKS ( TYT, AYT, YDT )” sayfasına dön