Lise 3 den ACO geçiş

Yukarıdaki Başlıkların Dışında Kalan Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
cem1923

Lise 3 den ACO geçiş

Mesaj gönderen cem1923 » 22 Tem 2017, 19:18

lise 3 geçtim lakin açık öğrerime kayıt olcam benim toplam kredim ne kadar olur bide açık öğretime geçince üniversite sınavlarına girebiliyormuyum??

megalanya
Acemi

Re: Lise 3 den ACO geçiş

Mesaj gönderen megalanya » 22 Tem 2017, 20:07

cem1923 yazdı:lise 3 geçtim lakin açık öğrerime kayıt olcam benim toplam kredim ne kadar olur bide açık öğretime geçince üniversite sınavlarına girebiliyormuyum??
Örgün eğitiminize devam etmenizi öneriyorum. AOL'e geçmek sadece mezuniyet tarihinizi uzatmak ve pişman olmaktan başka bir işe yaramayacaktır.

Kullanıcı avatarı
siyahiasker
Asistan

Re: Lise 3 den ACO geçiş

Mesaj gönderen siyahiasker » 22 Tem 2017, 20:24

cem1923 yazdı:lise 3 geçtim lakin açık öğrerime kayıt olcam benim toplam kredim ne kadar olur bide açık öğretime geçince üniversite sınavlarına girebiliyormuyum??

Eğer ders çalışabilecegine inanıyorsan daha basit aöl. ben de lise 3 ün 2. döneminde aöle geçtim ve 101 kredi geldi fakat sana kaç gelir bilemem ve şu an gayet rahatım fakat derslerine çalışmazsan normal eğitimden daha zor çünkü burada sözlü notu performans gibi şeyler yok yani yapamadınmı yapamıyorsun. Bi de bırakma nedenin önemli.. Esenler
Bildiğimiz şeyler arttıkça, bilmediğimiz şeylerin ne kadar çok olduğunu daha iyi anlarız, çünkü onların çerçevesi büyüdükçe, bilinmeyenlerle olan temasları da artar.

“Diğer Konular Hakkında Sorularınız” sayfasına dön