Seçmeli ingilizce?

Sınavlar Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
Rozark
Acemi

Seçmeli ingilizce?

Mesaj gönderen Rozark » 11 Eyl 2017, 12:58

Alabileceğim derslere baktim ve böyle bir ders bulamadim sacma değil mi olmamasi? Çoğu kisinin yapamamasi olmamasi icin bi sebep değil ki ben seçmeli ingilizce almak istiyorum zorunlu derslerim bittiği zaman. Hiç gelmeyecek mi ya da gelmez mi seçmeli yabancı dil?

alimka
Çırak

Re: Seçmeli ingilizce?

Mesaj gönderen alimka » 11 Eyl 2017, 13:16

Rozark yazdı:Alabileceğim derslere baktim ve böyle bir ders bulamadim sacma değil mi olmamasi? Çoğu kisinin yapamamasi olmamasi icin bi sebep değil ki ben seçmeli ingilizce almak istiyorum zorunlu derslerim bittiği zaman. Hiç gelmeyecek mi ya da gelmez mi seçmeli yabancı dil?

Lütfen bunu açık lise müdürlüğüne sorun çünkü bende aynı şeyi düşünmüştüm.alan yok 2 ders çizelgesinde seçmeli inglizce 5-6-7-8 var ve bunlar kredisi 8 SEKİZ dir..:) Neden yok bende anlayamadım.Buradan bütün yetkililere ulaşabilirsiniz http://hbogm.meb.gov.tr/www/telefon-rehberi/icerik/605

Rozark
Acemi

Mesaj gönderen Rozark » 11 Eyl 2017, 13:30

alimka yazdı:
Rozark yazdı:Alabileceğim derslere baktim ve böyle bir ders bulamadim sacma değil mi olmamasi? Çoğu kisinin yapamamasi olmamasi icin bi sebep değil ki ben seçmeli ingilizce almak istiyorum zorunlu derslerim bittiği zaman. Hiç gelmeyecek mi ya da gelmez mi seçmeli yabancı dil?

Lütfen bunu açık lise müdürlüğüne sorun çünkü bende aynı şeyi düşünmüştüm.alan yok 2 ders çizelgesinde seçmeli inglizce 5-6-7-8 var ve bunlar kredisi 8 SEKİZ dir..:) Neden yok bende anlayamadım.Buradan bütün yetkililere ulaşabilirsiniz http://hbogm.meb.gov.tr/www/telefon-rehberi/icerik/605
Vallahi ya sen yap 10 kredi ingilizceyi seçen secer secmeyen secmez abi :D

Jezxy
Onursal Üye

Mesaj gönderen Jezxy » 11 Eyl 2017, 13:36

Hocam Alabileceğin Ders Listesinde Bu Dersler Mevcut Değilmi ?

Resim

48 Kredilik Yabancı Dil Var

alimka
Çırak

Mesaj gönderen alimka » 11 Eyl 2017, 13:46

Jezxy yazdı:

Resim

Bende yok onlarda da yoktur sorduğuna göre..ama tuhaf neden yok acaba defalarca yazdım ama cevap vermediler bimerden..

Rozark
Acemi

Mesaj gönderen Rozark » 11 Eyl 2017, 14:49

Jezxy yazdı:

Resim

Hayir hocam yok hiç biri

Jezxy
Onursal Üye

Mesaj gönderen Jezxy » 11 Eyl 2017, 14:50

Rozark yazdı:Hayir hocam yok hiç biri
alimka yazdı:Bende yok onlarda da yoktur sorduğuna göre..ama tuhaf neden yok acaba defalarca yazdım ama cevap vermediler bimerden..
Resim

Hocam Derslerin Dönemi 5 6 7 8

Acaba Sizin Şuan Kaçıncı Dönem AOLDE Okuduğunuz ? Belki Ondan Gözükmüyor Olabilir. Dönem Sayınız Bu Derslerden Fazla veya Aynı İken Gözükmüyorsa Dersler Mutlaka Eklenirde Belki Seçim Ekranı Açılana Kadar.

Rozark
Acemi

Mesaj gönderen Rozark » 11 Eyl 2017, 14:53

Jezxy yazdı:
Rozark yazdı:Hayir hocam yok hiç biri
alimka yazdı:Bende yok onlarda da yoktur sorduğuna göre..ama tuhaf neden yok acaba defalarca yazdım ama cevap vermediler bimerden..
Resim

Hocam Derslerin Dönemi 5 6 7 8

Acaba Sizin Şuan Kaçıncı Dönem AOLDE Okuduğunuz ? Belki Ondan Gözükmüyor Olabilir. Dönem Sayınız Bu Derslerden Fazla veya Aynı İken Gözükmüyorsa Dersler Mutlaka Eklenirde Belki Seçim Ekranı Açılana Kadar.
Hocam aolde okuduğu dönem 3 toplam dönem 7 hangisini söylüyorsunuz

Jezxy
Onursal Üye

Mesaj gönderen Jezxy » 11 Eyl 2017, 15:44

Rozark yazdı:Hocam aolde okuduğu dönem 3 toplam dönem 7 hangisini söylüyorsunuz
Hocam Mesala Senin Dönem 3 Ondan Bahsetmiştim Diğer Arkadaşın Aol dönemi fazla ise birde o bakarsa ..

Belki Dönem Yetmediğinden Dersler Gözükmüyor Olabilir.

Rozark
Acemi

Mesaj gönderen Rozark » 11 Eyl 2017, 17:10

Jezxy yazdı:
Hocam Mesala Senin Dönem 3 Ondan Bahsetmiştim Diğer Arkadaşın Aol dönemi fazla ise birde o bakarsa ..

Anladim hocam izninle peki bir soru daha sorabilir miyim?
Ben 18 yasindayim
Aol dönemim 3
Toplam dönem 7.
Önümüzdeki seneye kadar 3 sinavami girebilirim yoksa 4 sinava mi? Ek sınavlarla? Ankaradakinr gitmem zaten onu istisna sayarsak seneye 4 sinava girebilir miyim yoksa 3 demi kalirim? Bir an önce almak istiyorum da diplomami :)

Jezxy
Onursal Üye

Mesaj gönderen Jezxy » 11 Eyl 2017, 17:36

Rozark yazdı:Anladim hocam izninle peki bir soru daha sorabilir miyim?
Ben 18 yasindayim
Aol dönemim 3
Toplam dönem 7.
Önümüzdeki seneye kadar 3 sinavami girebilirim yoksa 4 sinava mi? Ek sınavlarla? Ankaradakinr gitmem zaten onu istisna sayarsak seneye 4 sinava girebilir miyim yoksa 3 demi kalirim? Bir an önce almak istiyorum da diplomami :)
Sor Kardeşim Ne İzni

AOL EK SINAVDA TOPLAM DÖNEME BAKIYOR.

Ocak Ayından Sonraki Kayıt Yenilemede Toplam Dönemin 8 Olucak. Bundan Sonraki Her EK SINAVA Girebilirsin.

alimka
Çırak

Mesaj gönderen alimka » 11 Eyl 2017, 17:42

Jezxy yazdı:

toplam dönemim 11 yetsemi lazım ama 3 ve 4 dönemden kalan derslerim var henüz vermediğim mesela coğrafya 3-4 dil ve anlatım 3-4 Tarih 4 gibi..acaba o yüzden mi ? Bunlarıda bu ek sınavda geçerim inşalah artık..

Jezxy
Onursal Üye

Mesaj gönderen Jezxy » 11 Eyl 2017, 18:14

alimka yazdı:toplam dönemim 11 yetsemi lazım ama 3 ve 4 dönemden kalan derslerim var henüz vermediğim mesela coğrafya 3-4 dil ve anlatım 3-4 Tarih 4 gibi..acaba o yüzden mi ? Bunlarıda bu ek sınavda geçerim inşalah artık..
Hocam O Zaman Bu Dersler Daha Eklenmemiş Dönemle Alakası Yok ... Ders Seçim Ekranı Açılana Kadar Herhalde Böyle Sürecek ... Bir İhtimal Dönemimiz Yetmiyor Gibi Düşündüm Yanılmışım. Cidden Kredileri İyi Fakat Dersler Yok :08:

Rozark
Acemi

Mesaj gönderen Rozark » 11 Eyl 2017, 20:24

:26:
Jezxy yazdı:
alimka yazdı:toplam dönemim 11 yetsemi lazım ama 3 ve 4 dönemden kalan derslerim var henüz vermediğim mesela coğrafya 3-4 dil ve anlatım 3-4 Tarih 4 gibi..acaba o yüzden mi ? Bunlarıda bu ek sınavda geçerim inşalah artık..
Hocam O Zaman Bu Dersler Daha Eklenmemiş Dönemle Alakası Yok ... Ders Seçim Ekranı Açılana Kadar Herhalde Böyle Sürecek ... Bir İhtimal Dönemimiz Yetmiyor Gibi Düşündüm Yanılmışım. Cidden Kredileri İyi Fakat Dersler Yok :08:
Aol sacmaladi bu aralar

alimka
Çırak

Mesaj gönderen alimka » 11 Eyl 2017, 22:00

Jezxy yazdı:
Müdürüm Aöl başkanıyla aranız iyi diye biliyorum Mustafa SEZER miydi adı ona soramaz mısınız önce ek sınav için mi ders seçimi yapılacak yoksa ocak sınavı için mi ? Zaman geçiyor insan boşlukta hissedince birşeye çalışamıyor..

“Sınavlar” sayfasına dön