Selamlar

Foruma Yeni Katılan Arkadaşlar, Kendiniz Burdan Tanıtınız. Not: İsim, Yaş, Şehir Şeklinde...
Kullanıcı avatarı
4EverTurkey

Selamlar

Mesaj gönderen 4EverTurkey » 12 Eyl 2017, 16:27

Merhaba arkadaşlar,

İsmim İbrahim Ata,31 yaşındayım.istanbulda ikamet etmekteyim. 2009 yılında kaydımı yaptırıp tek sınav sonrası bıraktığım eğitim hayatıma tekrar bugün bu saatte başlama kararı aldım :ders: Tabi bu gazla web'te araştırma yaparken sitenize ulaştım ve hemen üye oldum.Umuyorumki çok faydalı bilgiler edinicem bu sitede ve sizlerin sayesinde.

2009 senesinde kaydı yaptırıp bu zamana kadar bekleyen kafamı masaya vurasım var geçti güzelim zaman :22: Zararın neresinden dönersek kar'dır diyerek harekete geçtik,hayırlısı insallah.

Bu dilden Firar eden her Söz,Yaydan çıkmış Ok gibi.Sözler bazen bir Hazine,Bazen dermansız bi Dert tipi.
Geçmiş dünden bahsetmek Lezzetsiz,Gelmemiş yarından hep mi Şikayetçiyiz Biz!

Jezxy
Onursal Üye

Re: Selamlar

Mesaj gönderen Jezxy » 12 Eyl 2017, 17:58

Hoşgeldiniz Aramıza ...

İnşallah Aradığınız Bilgileri Dostluğu Burada Bulursunuz ...

Eğer Öğrenci Sisteminizdeki

ÖĞRENCİ GENEL BİLGİLER Altındaki Dönem Bilgileri Ekran Görüntüsünü

Kalan Zorunlu Derslerinizi ve Kredi Durumunuzu Belirtirseniz Mezuniyet İçin Bir Başlangıç Olur Buradan :11:

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 12 Eyl 2017, 19:29

Aramıza hoşgeldiniz. Olsun bir yerden başlamak gerek. Hiç bir şey için geç değil.
Eğitim hayatınızda başarılar dilerim.

Kullanıcı avatarı
4EverTurkey

Mesaj gönderen 4EverTurkey » 13 Eyl 2017, 17:16

Jezxy yazdı:Hoşgeldiniz Aramıza ...

İnşallah Aradığınız Bilgileri Dostluğu Burada Bulursunuz ...

Eğer Öğrenci Sisteminizdeki

ÖĞRENCİ GENEL BİLGİLER Altındaki Dönem Bilgileri Ekran Görüntüsünü

Kalan Zorunlu Derslerinizi ve Kredi Durumunuzu Belirtirseniz Mezuniyet İçin Bir Başlangıç Olur Buradan :11:

Hoşbuldum teşekkür ederim. Sınav ücretini dün itibariyle yatırdım ve bugün öğrencilik durumumun aktif olduğunu gördüm.Yanlız ALAN YOK diyor,bunu çözemedim.Sanırım bir problem var sistemsel,sınav öncesi alan seçeriz herhalde :25:

Kalan Zorunlu ders sayısı : 55
Toplam Kredi : 13 :teslim: çok az biliyorum ama tek sınavda bu kadar napalım :11:
Bu dilden Firar eden her Söz,Yaydan çıkmış Ok gibi.Sözler bazen bir Hazine,Bazen dermansız bi Dert tipi.

Kullanıcı avatarı
4EverTurkey

Mesaj gönderen 4EverTurkey » 13 Eyl 2017, 17:17

Köylü Kızı yazdı:Aramıza hoşgeldiniz. Olsun bir yerden başlamak gerek. Hiç bir şey için geç değil.
Eğitim hayatınızda başarılar dilerim.

Hoşbuldum teşekkür ederim.Aynen öyle bir yerden başlamak gerekti ve başladık bakalım sonu iyi olur insallah.Sizede başarılar.

Jezxy
Onursal Üye

Mesaj gönderen Jezxy » 13 Eyl 2017, 19:32

4EverTurkey yazdı:Hoşbuldum teşekkür ederim. Sınav ücretini dün itibariyle yatırdım ve bugün öğrencilik durumumun aktif olduğunu gördüm.Yanlız ALAN YOK diyor,bunu çözemedim.Sanırım bir problem var sistemsel,sınav öncesi alan seçeriz herhalde :25:

Toplam Kredi : 13 :teslim: çok az biliyorum ama tek sınavda bu kadar napalım :11:
Hocam Alan YOK Yazması Normal
Alan Bölümü Sadece Mesleki ve İmam Hatip Okursanız Oradaki Bölümler Yazıyor Sizin Eğitim İse Normal Düz Lise Olarak Adlandırılıyor Ondan Alan Yok.

Dönem Belirtmemişsiniz.

Eğer EK SINAV İÇİN 8 Döneminiz Var İse EK SINAVA GİRMEYİ UNUTMAYIN EKSTRA KREDİ VE ZORUNLU DERS AZALTMAK İÇİN BİR FIRSAT.

Kullanıcı avatarı
4EverTurkey

Mesaj gönderen 4EverTurkey » 14 Eyl 2017, 12:22

Jezxy yazdı:
4EverTurkey yazdı:Hoşbuldum teşekkür ederim. Sınav ücretini dün itibariyle yatırdım ve bugün öğrencilik durumumun aktif olduğunu gördüm.Yanlız ALAN YOK diyor,bunu çözemedim.Sanırım bir problem var sistemsel,sınav öncesi alan seçeriz herhalde :25:

Hocam Alan YOK Yazması Normal
Alan Bölümü Sadece Mesleki ve İmam Hatip Okursanız Oradaki Bölümler Yazıyor Sizin Eğitim İse Normal Düz Lise Olarak Adlandırılıyor Ondan Alan Yok.

Dönem Belirtmemişsiniz.

Eğer EK SINAV İÇİN 8 Döneminiz Var İse EK SINAVA GİRMEYİ UNUTMAYIN EKSTRA KREDİ VE ZORUNLU DERS AZALTMAK İÇİN BİR FIRSAT.
Anladım hocam teşekkür ederim.Şimdi baktım aol'un sitesine '' dönem sıra '' da 1 ve 2 yazıyor yanlızca. ''dönemi'' altında da 2009-1 ve 2017-1 yazıyor.eğer kastettiğiniz bu bilgiler ise 8'i bulamamışım ustadım :)

“Kendinizi Tanıtın” sayfasına dön