Sonuçları görmek için uygulamayı indirin kredi kısmına tıklayın

Sınavlar Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
_cid_
Doktor

Re: Sonuçları görmek için uygulamayı indirin kredi kısmına tıklayın

Mesaj gönderen _cid_ » 02 May 2018, 21:34

sorun_cozen yazdı: 02 May 2018, 21:29
_cid_ yazdı: 02 May 2018, 21:23 Ne demek miş o? Not bellidir tektir, artış veya düşüş niye olsun, neye göre olsun? Uygulamaya niye yansıtıldı o zaman!! Şaşırmıyorum artık hiç bir şeye ama sabır ya sabır!
Resmi olarak duyuru ile aciklanmadigi icin her sey olabilir.
Resmi olamayan açıklamaya neden gerek duymuşlar onu anlamadım. Bi aslını duyurabilsinler de, artış veya düşüş olabilirliği olanı es geçselerdi. Yok ya isyan edildiği kadar varmış. İlk kez girdim sınava, motivasyonumu kaçıracaklar.

Mesaj gönderen AvatarAang » 02 May 2018, 22:17

_cid_ yazdı: 02 May 2018, 21:23
AvatarAang yazdı: 02 May 2018, 20:35 bu sonuçlar kesin bilgi mi, çünkü 147 yi aradığımda sonuçlar artış veya düşüş gösterebilir dedi
Ne demek miş o? Not bellidir tektir, artış veya düşüş niye olsun, neye göre olsun? Uygulamaya niye yansıtıldı o zaman!! Şaşırmıyorum artık hiç bir şeye ama sabır ya sabır!
dostum, beni esasen korkutan şey 147 yi aradığımda görevlinin MEB' in böyle bir uygulamasından haberdar olmamasıydı! neye inandık ki o zaman?

_cid_
Doktor

Mesaj gönderen _cid_ » 02 May 2018, 22:28

AvatarAang yazdı: 02 May 2018, 22:17
_cid_ yazdı: 02 May 2018, 21:23
AvatarAang yazdı: 02 May 2018, 20:35 bu sonuçlar kesin bilgi mi, çünkü 147 yi aradığımda sonuçlar artış veya düşüş gösterebilir dedi
Ne demek miş o? Not bellidir tektir, artış veya düşüş niye olsun, neye göre olsun? Uygulamaya niye yansıtıldı o zaman!! Şaşırmıyorum artık hiç bir şeye ama sabır ya sabır!
dostum, beni esasen korkutan şey 147 yi aradığımda görevlinin MEB' in böyle bir uygulamasından haberdar olmamasıydı! neye inandık ki o zaman?
Şok üstüne şok yaşıyorum. Öğrenci no ve şifre ile giriyorum, sınava girdiğim dersleri görüyorum, kendi fotoğrafımı görüyorum ama böyle uygulamadan haberleri yok! Şu an gülme krizindeyimmm :hehe:

sorun_cozen
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen sorun_cozen » 03 May 2018, 01:12

_cid_ yazdı: 02 May 2018, 21:34 Resmi olamayan açıklamaya neden gerek duymuşlar onu anlamadım. Bi aslını duyurabilsinler de, artış veya düşüş olabilirliği olanı es geçselerdi. Yok ya isyan edildiği kadar varmış. İlk kez girdim sınava, motivasyonumu kaçıracaklar.
Ortada aciklama falan yoktu. Herhangi biri cikipta mobil uygulamadan bakilabildigini soyledi. Kendileri bile yeni ogrenmis galiba.
Daha cok motivasyon olman gereken yerde pes etmeyi seciyorsun, Aferin.
Bunlardan kurtulmak icin cok calis. 80-90 puanlarla derslerini gec.

_cid_
Doktor

Mesaj gönderen _cid_ » 03 May 2018, 11:24

sorun_cozen yazdı: 03 May 2018, 01:12
_cid_ yazdı: 02 May 2018, 21:34 Resmi olamayan açıklamaya neden gerek duymuşlar onu anlamadım. Bi aslını duyurabilsinler de, artış veya düşüş olabilirliği olanı es geçselerdi. Yok ya isyan edildiği kadar varmış. İlk kez girdim sınava, motivasyonumu kaçıracaklar.
Ortada aciklama falan yoktu. Herhangi biri cikipta mobil uygulamadan bakilabildigini soyledi. Kendileri bile yeni ogrenmis galiba.
Daha cok motivasyon olman gereken yerde pes etmeyi seciyorsun, Aferin.
Bunlardan kurtulmak icin cok calis. 80-90 puanlarla derslerini gec.
Uygulamada ki sonuçlar benim için doğru çünkü biliyorsun soru ve cevaplar yayınlandı. E doğal olarak kontrol ettim, ne yaptığımı ne ettiğimi biliyorum ki uygulamada ki sonucu doğru kabul ettim. Kaldı ki uygulamaya şifre, öğrenci no ile giriş yapıp kendi fotoğrafımızı görüyoruz, sınava girdiğimiz dersleri görüyoruz. Bu doğru bilgileri Ruhani varlıklar koymadı ya uygulamaya? Bence arkadaşa konuda bilgisiz biri öyle söylemiş. Bilen de bilmeyen de konuşur ya hep! Pes ettiğimi nerden çıkardın? Motivasyonum kaçtı demedim kaçıracaklar dedim. Zaten sonuçlarım 80-90'a yakın.

sorun_cozen
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen sorun_cozen » 03 May 2018, 12:20

_cid_ yazdı: 03 May 2018, 11:24 Uygulamada ki sonuçlar benim için doğru çünkü biliyorsun soru ve cevaplar yayınlandı. E doğal olarak kontrol ettim, ne yaptığımı ne ettiğimi biliyorum ki uygulamada ki sonucu doğru kabul ettim. Kaldı ki uygulamaya şifre, öğrenci no ile giriş yapıp kendi fotoğrafımızı görüyoruz, sınava girdiğimiz dersleri görüyoruz. Bu doğru bilgileri Ruhani varlıklar koymadı ya uygulamaya? Bence arkadaşa konuda bilgisiz biri öyle söylemiş. Bilen de bilmeyen de konuşur ya hep! Pes ettiğimi nerden çıkardın? Motivasyonum kaçtı demedim kaçıracaklar dedim. Zaten sonuçlarım 80-90'a yakın.
"Motivasyonum kaçtı demedim kaçıracaklar dedim." kaciracaklar demek bile pes etmenin baslangici olabilir. Daha fazla hirs yapmalisin.
Websitesinde duyuru falan yok. Uygulamaya koymus olmalari, acikladiklari anlamina gelmez. Yani boyle bir sey "uygulamada ki sonucu doğru kabul ettim." olamaz. Sen kabul edersin orasi ayri ama sonradan bir seyler degisince onu da kendi kendine kabul etmek durumunda kalirsin.
Yorumlara dikkat edersek, meb'in kendisinin bu uygulamadan haberi yokmus. :D Oyle bir sey imkansiz, sonucta meb'in Google Play hesabindan paylasiliyor ama meb'te bilgisiz, ilgisiz insanlarin oldugu su goturmez bir gercek. Iste bu yuzden burda bos konusup, tartisiyoruz.

Ha birde burda yazilan her seyin dogru olmama ihtimalini de goz onunde bulundurmak gerek. Birinin "notlar degisebilirmis, bilmiyoruz" demesi oyle bir sey olacagi anlamina gelmez. Dedigim gibi, meb'te ilgisiz bilgi yoksunu, her iste oldugu gibi burada da calistigi isin hakkini vermeyen ama en cok bu kisilerin calistigi isin hakkini vermesi gerek. Mimarlar gibi. Mimar isinin hakkini vermezse ilerde ne olur?

Neyse, benden bu kadar. :D

Edit: Aferin, insallah o notlarla iyi yerlere gelirsin. Isimizi en iyi sekilde yapmaya gayret gosterelim.
Edit2: Umarim o notlari kitaplari okuyup, not cikartipta yapiyorsundur. Aksi halde yakinda -mesela universite sinavinda ve nasip olursa universitede- dokulmeye baslarsin. Bu sozum, kitaplari okumayip sadece soru cozup calisanlara.

Bol bol kitap okuyun. Ozet cikarin ve bol bol soru cozun.

_cid_
Doktor

Mesaj gönderen _cid_ » 03 May 2018, 13:12

sorun_cozen yazdı: 03 May 2018, 12:20
_cid_ yazdı: 03 May 2018, 11:24 Uygulamada ki sonuçlar benim için doğru çünkü biliyorsun soru ve cevaplar yayınlandı. E doğal olarak kontrol ettim, ne yaptığımı ne ettiğimi biliyorum ki uygulamada ki sonucu doğru kabul ettim. Kaldı ki uygulamaya şifre, öğrenci no ile giriş yapıp kendi fotoğrafımızı görüyoruz, sınava girdiğimiz dersleri görüyoruz. Bu doğru bilgileri Ruhani varlıklar koymadı ya uygulamaya? Bence arkadaşa konuda bilgisiz biri öyle söylemiş. Bilen de bilmeyen de konuşur ya hep! Pes ettiğimi nerden çıkardın? Motivasyonum kaçtı demedim kaçıracaklar dedim. Zaten sonuçlarım 80-90'a yakın.
"Motivasyonum kaçtı demedim kaçıracaklar dedim." kaciracaklar demek bile pes etmenin baslangici olabilir. Daha fazla hirs yapmalisin.
Websitesinde duyuru falan yok. Uygulamaya koymus olmalari, acikladiklari anlamina gelmez. Yani boyle bir sey "uygulamada ki sonucu doğru kabul ettim." olamaz. Sen kabul edersin orasi ayri ama sonradan bir seyler degisince onu da kendi kendine kabul etmek durumunda kalirsin.
Yorumlara dikkat edersek, meb'in kendisinin bu uygulamadan haberi yokmus. :D Oyle bir sey imkansiz, sonucta meb'in Google Play hesabindan paylasiliyor ama meb'te bilgisiz, ilgisiz insanlarin oldugu su goturmez bir gercek. Iste bu yuzden burda bos konusup, tartisiyoruz.

Ha birde burda yazilan her seyin dogru olmama ihtimalini de goz onunde bulundurmak gerek. Birinin "notlar degisebilirmis, bilmiyoruz" demesi oyle bir sey olacagi anlamina gelmez. Dedigim gibi, meb'te ilgisiz bilgi yoksunu, her iste oldugu gibi burada da calistigi isin hakkini vermeyen ama en cok bu kisilerin calistigi isin hakkini vermesi gerek. Mimarlar gibi. Mimar isinin hakkini vermezse ilerde ne olur?

Neyse, benden bu kadar. :D

Edit: Aferin, insallah o notlarla iyi yerlere gelirsin. Isimizi en iyi sekilde yapmaya gayret gosterelim.
Edit2: Umarim o notlari kitaplari okuyup, not cikartipta yapiyorsundur. Aksi halde yakinda -mesela universite sinavinda ve nasip olursa universitede- dokulmeye baslarsin. Bu sozum, kitaplari okumayip sadece soru cozup calisanlara.

Bol bol kitap okuyun. Ozet cikarin ve bol bol soru cozun.
Aynı fikirdeyiz, habersiz olamazlar diyorum ben de. 147'yi arayıp kime ne söylenmişse onu söylüyor herkes, kabul edelim bilerek veya bilmeyerek böyle bir cümle kullanılmaz, hep diyorum ya çalışanlar kaliteyi belirliyor diye, neyse. Netlik ilan edilince bunu biliyorum, doğru kabul edişim yayınlanan soruları kontrol ettiğimden. İnsan bilmez mi neyi işaretlediğini? O notları artı olarak bilgi birikimimle aldım, aklım, mantığım ve fikrim ile aldım. Üniversite sınavında Aol kitaplarıyla başarı zor. Bu kadar kolay değil malesef. Neyse sonuca ulaşmak için yollar herkesce bilindik, yapılması gerekeni herkes biliyor. Herkesin yolu açık olsun.

Hndmlh

Mesaj gönderen Hndmlh » 03 May 2018, 15:49

Aöl çalışanları ne zaman birşeyi bildiler ki ? Dünyadan haberleri yok!

Mrronaldo
Doktor

Mesaj gönderen Mrronaldo » 03 May 2018, 16:13

147 de ki arkadaşlar bazıları bilmeye bilir yeni çalışan olabilirler v.s o yüzden kesin olarak bize bi şey diyemezler.Ancak genel olarak bildiklerini size söylerler.

“Sınavlar” sayfasına dön