2018-YKS TYT ve AYT Oturumları Temel Soru Kitapçıkları ve Cevap Anahtarları Yayımlandı

Yükseköğretim / YKS (TYT, AYT, YDT) Hakkında Herşey
Jezxy
Onursal Üye

2018-YKS TYT ve AYT Oturumları Temel Soru Kitapçıkları ve Cevap Anahtarları Yayımlandı

Mesaj gönderen Jezxy » 01 Tem 2018, 20:10

Yükseköğretim Kurumları Sınavı
Resim

DUYURU
(1 Temmuz 2018)

30 Haziran 2018 tarihinde uygulanan 2018-YKS 1. Oturum Temel Yeterlilik Testi (TYT) ve 1 Temmuz 2018 tarihinde uygulanan 2018-YKS 2. Oturum Alan Yeterlilik Testleri (AYT) Soru Kitapçıklarına, 1 Temmuz 2018 tarihinde saat 18.00’dan itibaren aşağıdaki bağlantılardan erişilebilir.

Sorular, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamında eser niteliğinde olup, telif hakları ÖSYM'ye aittir. ÖSYM'nin yazılı izni olmadan hiçbir şekilde çoğaltılamaz, dağıtılamaz ve yayınlanamaz.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Resim 2018-YKS Temel Yeterlilik Testi (TYT) Soru Kitapçığı ve Cevap Anahtarı *PDF Resim

Resim 2018-YKS Alan Yeterlilik Testleri (AYT) Soru Kitapçığı ve Cevap Anahtarı *PDF
Resim

Kitabı Görüntüleyebilmek ve Kullanabilmek İçin Adobe Acrobat Reader Kurulu Olması Gerekiyor Veya Kullandığınız İnternet Tarayıcısının .PDF Uzantısını Desteklemesi Gerekiyor :!:

“Yükseköğretim / YKS (TYT, AYT, YDT)” sayfasına dön