Değerli arkadaş ve hocalar bakarmısınız !ÖNEMLİ BENİM İÇİN

Öğrenci Belgeleri Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
Kullanıcı avatarı
oneman9

Değerli arkadaş ve hocalar bakarmısınız !ÖNEMLİ BENİM İÇİN

Mesaj gönderen oneman9 » 05 Tem 2018, 07:43

Çok özür dilerim, gereksiz konu açmak istemedim ama yardım bölümünde uygun başlık bulamadım, o yüzden yardımlarınızı talep ediyorum, bakan veya bilen olmuştur hatta sizin belki yaptınız, hatta buda sorulur mu diyeceğiniz bir konu bile olabilir, ama benim için önemli. Çünkü sınava o kadar çalışıp emeğin yanmasını istemem ki zaten ortada bir zaman kaybıda var, konu şuki, ben kırsalda yaşıyorum ve bu günler biraz yoğun olduğum için kente gidemiyorum, yani normalde hep 2 gün önce çıkarttığım öğrenci giriş belgesini bu sınav, 7 temmuz günü cumartesi sabahı sınav giriş belgemi çıkartsam sorun olurmu, yani ne zamana kadar çıktı çıkarılabiliyor. BENİM İÇİN ÖNEMLİ

Jezxy
Onursal Üye

Re: Değerli arkadaş ve hocalar bakarmısınız !ÖNEMLİ BENİM İÇİN

Mesaj gönderen Jezxy » 05 Tem 2018, 12:41

Zaten Aşağı Yukarı 2 3 Gün Önceden Çıktı Alıyorum Demişsiniz Biliyorsunuzdur Ne Kadar Vakit Aldığını Çıktının .

Bu Çıktı Olayı Normalde Bir İnterneti Olan Kırtasiyenin veya İnternet Cafe Ortamlarında Maksimum Öğrenci No Ve Şifreniz İle Girip Çıktı Olmanız 1 Dakikayı Bulmaz.

Lakin Aksilik Olabiliyor Bunları Göz Önünde Bulundurmanız Gerekecek

AÇIK ÖĞRETİMİN ÖĞRENCİ GİRİŞ SAYFASI YOĞUNLUK VEYA BAKIM OLABİLİR BU YÜZDEN SINAV GİRİŞ BELGESİNİN BULUNDUĞU SAYFA GEÇ AÇILABİLİR BUDA SİZİN SINAVA GEÇ KALMANIZA SEBEP OLUBİLİR.

VEYA ÇIKTI ALACAĞINIZ YERDEKİ ELEMAN TECRÜBESİZ OLABİLİR

VEYA GİDECEĞİNİZ KIRTASİYENİN İNTERNETİ OLMAYABİLİR.

Normal Şartlarda Maksimum 1 Dakikayı Bile Almadan Öğrenci NO Ve Şifrenizle Döktürebilirsiniz Çıktınızı.

Siz Ne Yapın Ne Edin Merkezde Tanıdık AKRABA VS Aracılığı İle Öğrenci No VE Şifrenizi Paylaşarak Şimdiden Çıktı Almanızı Tavsiye Ederim.

" BU ARADA ÖĞRENCİ GİRİŞ SAYFASINDAKİ SINAV GİRİŞ BELGESİ SEKMESİ SINAVDAN SONRA Kİ 3 5 GÜN İÇERİSİNDE İNTERNETTEN KALDIRILYOR "

Kullanıcı avatarı
oneman9

Mesaj gönderen oneman9 » 05 Tem 2018, 19:31

Anladım teşekkür ederim

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 05 Tem 2018, 22:41

Sınav günü kırtasiye bulabilirseniz çıkartırsınız sorun olmaz. Ben çıkartamamıştım malesef kırtasiyelerde internet yoktu belgesiz girdim sınava sıkıntı olmıyor pek sadece girişte polisler bakıyor onun içinde kayıt belgesini yanınıza alabilirsinz üstüne de sınavına gireceğiniz salon ve sıra numaranızı yazarsınız. :gozkırkma:

“Öğrenci Belgeleri” sayfasına dön