Staj ve mezuniyet

Diploma ve Mezuniyet Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
Jezxy
Onursal Üye

Re: Staj ve mezuniyet

Mesaj gönderen Jezxy » 28 Tem 2018, 15:47

En Çok Krediyi Stajda Topluyorsunuz. Ondan Dolayı Kalan 44 krediyi Neredeyse 32 yada 30 Yanlış Hatırlamıyorsam Stajdan Geliyor.

Staj 1 Ay Sürüyor. Hocalar Ansızın veya Aranız Çok İyi İse Size Haber Verip Kontrollere Falan Geliyorlar Naylon Staja Dikkat :)

Ortak + Seçmeli Krediniz Gayet Yeterli VE ZORUNLU DERSİNİZ YOK

Staj Kısmınıda Atlatırsanız YÜZYÜZE EĞİTİM KISMI : EVET ÇEVRİLİR KREDİSİDE EKLEDİĞİ ZAMAN MEZUN OLURSUNUZ.

BU SENE MEZUN OLURMUYUM DEMİŞSİNİZ HOCAM BU OLAY SİZİN STAJA NE ZAMAN BAŞLADIĞINIZLA BAĞLI ?

EĞER GELİCEK SENE FALAN STAJ GÖRÜCEKSENİZ GELİCEK SENE MAYIS HAZİRAN GİBİ STAJ BAŞLIYOR.

Jezxy
Onursal Üye

Re: Staj ve mezuniyet

Mesaj gönderen Jezxy » 28 Tem 2018, 17:03

zombilerinefendisi yazdı: 28 Tem 2018, 16:39 Eylül'de ki staj 1 ay sürüyor ya hani bittikten sonra direk yüzyüze eğitim tamamlandı mı Evet mi yazıcak yoksa haziranı mı bekleyeceğim
zombilerinefendisi yazdı: 28 Tem 2018, 16:37 Stajım eylülde başlicak reis bu sene

Şimdi Stajınız Baya Erken Başlıyor.

Staj Bittikten Sonra Krediniz Hocanız Tarafından Sisteme Girilince Okul Müdürü Veya Yardımcısı Kredinizi Onaylayıp Yüzyüze Eğitim Kısmını O Evete Çeviriyor.

* Eğer Eylülden Sonra Bahsettiğim Gibi Mayıs Haziranda Staj Yoksa * Staj Biter Bitmez Hangi Ay İçerisinde İseniz Yüzyüze Eğitim Kısmı O Zaman EVET Yazar.

Gerisi Tamanen Artık Alan Kredisini Tamamlamanıza Bağlı Olucak Hangi Aylarda Mezuniyet Şartlarını Yerine Getirirseniz Artık Mezun Olursunuz.

“Diploma ve Mezuniyet” sayfasına dön