Sınavlarda Hangi Konulardan Çıkacak?

Sınavlar Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
farklifurkan

Sınavlarda Hangi Konulardan Çıkacak?

Mesaj gönderen farklifurkan » 16 Ara 2018, 15:59

Arkadaşlar sizlere bikaç sorum olucak. Bu dönem okuduğum okulu üniversiteye hazırlamakta yetersiz bulduğum için 11. sınıfın başlarında okuldan ayrıldım ocak aylarında açık öğretime yazılacağım.
1) Sınavların zorluk derecesi nasıl?
2)Mart ayında gireceğim sınavda ve bütün sınavlarda hangi derslerden hangi konular çıkacak bir an önce öğrenip derslere çalışmayı düşünüyorum. Ve son olarak sınav hakkında deneyim ve tecrübelerinizi aktarırsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Kullanıcı avatarı
Senanur
Forum Moderatörü

Re: Sınavlarda Hangi Konulardan Çıkacak?

Mesaj gönderen Senanur » 16 Ara 2018, 16:50

farklifurkan yazdı: 16 Ara 2018, 15:59 Arkadaşlar sizlere bikaç sorum olucak. Bu dönem okuduğum okulu üniversiteye hazırlamakta yetersiz bulduğum için 11. sınıfın başlarında okuldan ayrıldım ocak aylarında açık öğretime yazılacağım.
1) Sınavların zorluk derecesi nasıl?
2)Mart ayında gireceğim sınavda ve bütün sınavlarda hangi derslerden hangi konular çıkacak bir an önce öğrenip derslere çalışmayı düşünüyorum. Ve son olarak sınav hakkında deneyim ve tecrübelerinizi aktarırsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
Sınavına gireceği derslerin konularına çalışanlar için kolay çalışmayanlar için zordur. Seçeceğiniz derslerden hangi konularından sorumlu olduğunuzu buradan ayrıntılı olarak bulabilirsiniz. Buraya tıklayarak yeni müfredata uygun derslerin içeriklerine ve konularına ulaşabilirsiniz.

“Sınavlar” sayfasına dön