Yks optik doldurma?

YKS ( TYT, AYT, YDT ) Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
yarenkv
Asistan

Yks optik doldurma?

Mesaj gönderen yarenkv » 05 May 2020, 16:05

Optiği sınav başlamadan mı dağıtıyolar korkuyorum yanlış bişeyler işaretlersem diye ilk defa yksye giricem açık lise numaramı ezberlemem gerekiyo mu optiğin örneğini biri atabilir mi neler gerekiyo normal okula gidenlerden farklı olarak yazmam gereken bişey var mı mesela açık lise kodu falan bunları ezberlemem gerekiyo mu nerden öğrenebilirim daha önce yksye girem varsa yardımcı olsun lütfen

Kullanıcı avatarı
Senanur
Forum Moderatörü

Re: Yks optik doldurma?

Mesaj gönderen Senanur » 05 May 2020, 18:17

YKS kılavuzunda sorduğunuz soruların cevaplarının tamamını bulabilirsiniz. YKS kılavuzuna buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.
Kılavuzun 22. sayfasında TYT cevap kağıdı örneği bulunmaktadır.

Kullanıcı avatarı
Gnl
Asistan

Re: Yks optik doldurma?

Mesaj gönderen Gnl » 17 May 2020, 20:54

yarenkv yazdı: 05 May 2020, 16:05 Optiği sınav başlamadan mı dağıtıyolar korkuyorum yanlış bişeyler işaretlersem diye ilk defa yksye giricem açık lise numaramı ezberlemem gerekiyo mu optiğin örneğini biri atabilir mi neler gerekiyo normal okula gidenlerden farklı olarak yazmam gereken bişey var mı mesela açık lise kodu falan bunları ezberlemem gerekiyo mu nerden öğrenebilirim daha önce yksye girem varsa yardımcı olsun lütfen
Rahat ol sen sadece cevapları işaretleyeceksin herhangi bir bilgi girmiceksin, imzanı unutma yeter :06:
Ben üniversitede girmiştim sınava Çukurova üniversitesi ziraat fak. Zaten giriş belgeni elinden almıyorlar çünkü sınıfta bakacak olan görevliler var. O kağıtta hangi sınıf vs yazıyor. Yanlış hatırlamıyorsam kapının üstündede isim soyisim yazılı kağıt var (aöl sınavıyla karıştırmış olabilirim) 🙈 😂 ama eğer mezuna kalırsan ki inşallah olmaz seneye daha stresli geçer senin için o yüzden rahat ol kasma ayrıca sınavda saate iyi bak ben yanlış baktım o yüzden sadece 40 soru çözmüştüm 😂 dünyanın sonu değil yahu relax sen çalış gerisini Allaha bırak 🌹😌
.

“YKS ( TYT, AYT, YDT )” sayfasına dön