Türk kızLarı :D

Komik ßulduğunuz Yazıları, Şiirleri, Yada Metinleri ßurda ßizlerle Paylaşa ßilirsiniz...

My Maraz
Uzman Doktor

Türk kızLarı :D

Mesaj gönderen My Maraz » 15 Kas 2009, 09:01

1-) CırtLak renkLi markası we fiyatı 100 m öteden beLLi oLan "cast" ayakkabıLarın içine kot pantoLonun paçasını sokar we herkesin onLara beğeniyLe baktığını zannederLer.

2-) Dış görünüşe değiL iç görünüşe önem werdikLerini söyLeyip karşıLarına çıkan iLk yakışıkLı we beyinsiz erkeğe aşık oLurLar.

3-) OnLarın önem sırası aşağıdan yukarıya doorudur. Ayakkabının markası,pantoLonun markası,gömLeğin markası, beyin...

4-) KendiLerini dünyanın en güzeL kızı zannederLer we bunu çewreye hissettirmeye çaLışırLar.

5-) Kadın HakLarı diye çığırırLar ama kamu kuruLuşLarında en hızLı onLarın işi görüLür.

6-) "Aaaaaeeyayayay iiinaaağğğğnnnmmııığğğğyyyoooğğğğğ rrruuuuuooommmmm m, ciiidddiiiiiğğğğymiiisiiiiııııaannnn, aaaaayyyyyy çuuuooookkkk tııııaaaattttLLııııaaaaa" gibi angutça bir konuşma diLLeri wardır.

7-) En PatatesLeri internete girince ortamın şahı padişahı CLaudia Schifferi oLur.

8 -) OnLara göre paran oLduğu sürece adamsındır.Parasız erkek öLü erkektir.

9 -)Poposunu açıkta bırakan bodyLer giyip gün boyu çekiştirirLer. Ya görünmesini istemiosan giyme!Bu ne pehriz bu ne Lahana turşusu...

10-) Edep yerLerine kadar görünecek kıyafetLer giyip "ErkekLer sapık, bakıyorLar" derLer. Ya peki senin açık giyinmekteki amacın ne?Göstermekse eğer bakınca niye sapık diyorsun. Sende teşhircisin ona bakarsan...

11-) Bir erkek kötü 1 şey yaptığında "Erkek diiLmi hepsi aynı" derLer. Bende geçen sokakta hayat kadını gördüm. Napiim şimdi "kadın değiL mi hepsi aynı " mı diyeyim? Aynı mantık ona bakarsan...

12-) MesajLarında "canım,şekerim,1 tanem" gibi sıfatLarı resmi oLdukLarı kişiLere yazar, sonrada "umut wermedim ki ben" diye zeytinyağı moduna geçerLer.

13-) Erkeğin yaptığı her işe "ben de yaparım ne farkım war" diye atLarLar.

14-) Sokakta bağıra bağıra anıra anıra güLerLer we siz ona kınayarak baktığınızda siz geçene kadar durup siz geçer geçmez."KİKİKİKiiikklkkkiikkl" diye bağırırLar.

15-) Kot pantoLonu çizmenin içine sokup şebek oLurLar.

16-) DuwarLarına Gökhan Özen posterLeri yapıştırıp "aşkııııaaaıııaıaıaıaım yaaaaaağğğğğ" diye arkadaşLarıyLa ayin yaparLar.

17-) PLaza topuk giyip yürürken Yao Ming oLurLar. Yürüyemiyosan giyme ya... ALLA ALLA...

18-) Gitar(ki ben çaLıyorum), bağLama vs çaLan erkekLerin dibine girip bir o yana bir bu yana kafa saLLayarak yavşarLar.

19-) YüzLerini fondotene ruja carta curta buLarLar.

20-) Sınıfta ağLayıp sızLarLar nedensiz yere...

21-) "Ay arabeskmi dinLiyosun iiğğğğğğwweeeennnnçç" diyip biLgisayarLarında İbrahim TatLıses'in tüm aLbümLerini buLundururLar.

22-) SeninLe mesLeğin,araban,okuLun,paran,ayakkabın vs gibi her şeyin için beraber oLabiLirLer. Karakterin we beynin hariç...

23-) 1 BirayLa sarhoş oLup geceyi mahwederLer.

:mrgreen: :mrgreen:

Yanmakta Güzeldir Bazen.
Yakan değerliyse..

Kullanıcı avatarı
MELEİM
Yardımcı Uzman

Re: Türk kızLarı :D

Mesaj gönderen MELEİM » 15 Kas 2009, 13:07

sana katılıyorum mal mal kahkaha atıp erkeklerı kendılerıne cekerler erkeklerde hıc durmaz yanlarında bıterler bıde abuk subuk laf söyledılermı deli oluyorum bende bı bayanım ama hic bı zaman sokakta gülmem oramı buramı acmam haaaa ben marka takılmam hangısı güzel oluyosa odur benım icin ve asla zengın bırıyle cıkmam cıkmadımda benım icin icindeki duygular önemlıdır ve inanki cıktıgım insan ne okuyodu ne calısıyodu ama ben onu sevıyodummmm aslında durumum oldukca ıyı acaba dıyorum erkekler o yuzden mı yanıma yaklasıyo haaa güzellik konusunda kendıme sonsuz güvenım var ama hıc bı zaman sımarmadımm

My Maraz
Uzman Doktor

Mesaj gönderen My Maraz » 15 Kas 2009, 13:33

MELEİM yazdı:sana katılıyorum mal mal kahkaha atıp erkeklerı kendılerıne cekerler erkeklerde hıc durmaz yanlarında bıterler bıde abuk subuk laf söyledılermı deli oluyorum bende bı bayanım ama hic bı zaman sokakta gülmem oramı buramı acmam haaaa ben marka takılmam hangısı güzel oluyosa odur benım icin ve asla zengın bırıyle cıkmam cıkmadımda benım icin icindeki duygular önemlıdır ve inanki cıktıgım insan ne okuyodu ne calısıyodu ama ben onu sevıyodummmm aslında durumum oldukca ıyı acaba dıyorum erkekler o yuzden mı yanıma yaklasıyo haaa güzellik konusunda kendıme sonsuz güvenım var ama hıc bı zaman sımarmadımm
aynen katılıyorum ismin neydi :D
Yanmakta Güzeldir Bazen.
Yakan değerliyse..

Kullanıcı avatarı
MELEİM
Yardımcı Uzman

Mesaj gönderen MELEİM » 15 Kas 2009, 16:44

GAMZEE

DeathNote
Doktor

Mesaj gönderen DeathNote » 15 Kas 2009, 18:46

Höhö :mrgreen: :mrgreen:
Nice Güzellere Baglandım Kaldım,
Ne Bir Vefa Gördüm Ne Fayda
Buldum..
Her Türlü İsteğim Topraktan Aldım,
Benim Sadık Yarim Kara topraktır!! > Âsık Veysel
<

My Maraz
Uzman Doktor

Mesaj gönderen My Maraz » 15 Kas 2009, 19:46

DeathNote yazdı:Höhö :mrgreen: :mrgreen:
noldu la :mrgreen:
Yanmakta Güzeldir Bazen.
Yakan değerliyse..

Kullanıcı avatarı
bayan_esinti
Uzman Doktor

Mesaj gönderen bayan_esinti » 16 Kas 2009, 16:02

gamzenin anlattığı karakteri aynı ben :D
eskiden bende kendimi böyle uzun uzun anlatırdım ya şimdi kimsenin beni tanıması bilmesi sevmesi umrumda deil..gördümki ne kadar iyi olursan ol hayatın soğuk yüzünden payını alıosun sonunda sende gaddarlaşıosun.ha ben taş kalpli deilim hala.ama neşeli etrafına gülücükler saçan hayat dolu biride deilim artık herkesi sıkıyorum bazen bu halimle ama hiiçte umrumdada deil.amaaan ben bitmişim zaten.
EsİnTiYiM çÜnKü eSeR gEçErİm...!!!!! [(M€RW€)]

Kullanıcı avatarı
MELEİM
Yardımcı Uzman

Mesaj gönderen MELEİM » 16 Kas 2009, 16:11

YA VALLA NIYETIM KENDIMI ANLATMMAK DEGIL DUSUNCELERIMI ANLATMAK

Kullanıcı avatarı
bayan_esinti
Uzman Doktor

Mesaj gönderen bayan_esinti » 16 Kas 2009, 16:14

yok yanlış anlama cnm ben anlattıklarında kendimi buldum saoasın sen çok iisin :wink:

Kullanıcı avatarı
MELEİM
Yardımcı Uzman

Mesaj gönderen MELEİM » 16 Kas 2009, 17:44

YANLIŞ ANLAMADIM SADECE NIYETİMİN NE OLDUGUNU ACIKLADIM YANLIS ANLATTIYSAM K.B CANIM

My Maraz
Uzman Doktor

Mesaj gönderen My Maraz » 16 Kas 2009, 17:53

bayan_esinti yazdı:gamzenin anlattığı karakteri aynı ben :D
eskiden bende kendimi böyle uzun uzun anlatırdım ya şimdi kimsenin beni tanıması bilmesi sevmesi umrumda deil..gördümki ne kadar iyi olursan ol hayatın soğuk yüzünden payını alıosun sonunda sende gaddarlaşıosun.ha ben taş kalpli deilim hala.ama neşeli etrafına gülücükler saçan hayat dolu biride deilim artık herkesi sıkıyorum bazen bu halimle ama hiiçte umrumdada deil.amaaan ben bitmişim zaten.
fazla üşüme ama merve :mrgreen:
Yanmakta Güzeldir Bazen.
Yakan değerliyse..

Kullanıcı avatarı
bayan_esinti
Uzman Doktor

Mesaj gönderen bayan_esinti » 16 Kas 2009, 23:56

geç bakalım dalganı :roll: gerçekten çok şey yaşamış bi esinti duruyo karşında :)

My Maraz
Uzman Doktor

Mesaj gönderen My Maraz » 17 Kas 2009, 07:50

bayan_esinti yazdı:geç bakalım dalganı :roll: gerçekten çok şey yaşamış bi esinti duruyo karşında :)
biz sanki yaşamadık sende :mrgreen:
Yanmakta Güzeldir Bazen.
Yakan değerliyse..

My Maraz
Uzman Doktor

Mesaj gönderen My Maraz » 25 Kas 2009, 06:43

Ama iyi taraflarıda vardır tabiki. :mrgreen:
Yanmakta Güzeldir Bazen.
Yakan değerliyse..

LiLy_
Doktor

Mesaj gönderen LiLy_ » 12 Şub 2010, 11:09

tamam kabul böyle salaklar var ama birincisi ben makyaja oldukça karsıyım çok saçma bulurum
ikincisi 1 birayla kafayı bulmam ama yinede guzel yazı :lol: :lol:
Resim

PurpLe LiLy_

“Komik Yazılar” sayfasına dön