Türk kızLarı :D

Komik ßulduğunuz Yazıları, Şiirleri, Yada Metinleri ßurda ßizlerle Paylaşa ßilirsiniz...

GüListaN
Doçent

Re: Türk kızLarı :D

Mesaj gönderen GüListaN » 19 Mar 2010, 04:38

:D :D

Kırklareli Üniversitesi <3

Kullanıcı avatarı
deerrryyaaa
Uzman Doktor

Mesaj gönderen deerrryyaaa » 19 Mar 2010, 15:31

My Maraz yazdı:cevabını aldın mı deryaa :mrgreen:
herkezi eş tutmak doğru değildir yazılan 2 satır şeylemi cevabımı alıcam ?
Türk kadınlarına hakarettir eğer halen genel tutuyosan
Kadınlar değerlidir ya hele osmanlı kadınları ayaklar altına alınmamalı eş tutulamaz Çanakkale harbinde ninelerimiz top taşıdı yemek taşıdı,Türk kadını cefakar ve vefakardır
Anadolu kadınları nasıl bi kalemde siliceksin yazmakla biter mi Türk kadını bir idoldür ya
bence çok çirkin ben hakaret kabul ederim bu genellemeyi
kültürlüyüm diye geçinip akıl fukarası yeni yetme kızlarla koca bir Türkiyenin kızlarını eş tutamazsın canım
En son deerrryyaaa tarafından 19 Mar 2010, 20:09 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
nihayet mezun :) diploma puanı:74,25

eagle67
Uzman Doktor

Mesaj gönderen eagle67 » 19 Mar 2010, 16:10

Hepiniz değil Deeeeryaaa ,genelleme yapmak doğru değil ama toplumda yozluk var bunu kabul etmek lazım ,herkesde bir değil.kadın var adamı rezil eder ,kadın var adamı vezir eder.Benim ilk eşim olcak karı İstanbulda Ortaköy gibi bir yerde otururken beni rezil etti,şöyleki günün birinde nalbura gittim adam dediki-ayrıldınmı ondan abi?-Ayrıldım.- Valla bi kurban kes abi.Kadının şöhreti sokaklar arası yayılmış,şimdiki %45 özürlü raporu var,devamlı ilaç kullanıyor 16 ameliyat geçirmiş...her zor zamanımda kapı gibi arkamda durdu be..ailesi ben işsiz ken tek laf etmedi..ama bende ekmeğimi kazanmaya baktım,kahveye gitmedim ,işsizken karımdan içki, sigara parası istemedim.O da benim hayatımda en önemli varlık.Bu konunun geçtiği yer komik yazılar kısmı o yüzden kızmaya gerek yok..sen ağırlığınca Altın a muadil olabilrsin,Maraz burda yoz kişilikleri konu etmiş biz beş para etmeyiz diye birşey yok. :wink:

LiLy_
Doktor

Mesaj gönderen LiLy_ » 19 Mar 2010, 16:34

Walla ya Fatih abi çok zoruma gitti ben kolay kolay sarhoş olmam !! :) :)
Resim

PurpLe LiLy_

Kullanıcı avatarı
deerrryyaaa
Uzman Doktor

Mesaj gönderen deerrryyaaa » 19 Mar 2010, 20:08

eagle67 yazdı:Hepiniz değil Deeeeryaaa ,genelleme yapmak doğru değil ama toplumda yozluk var bunu kabul etmek lazım ,herkesde bir değil.kadın var adamı rezil eder ,kadın var adamı vezir eder.Benim ilk eşim olcak karı İstanbulda Ortaköy gibi bir yerde otururken beni rezil etti,şöyleki günün birinde nalbura gittim adam dediki-ayrıldınmı ondan abi?-Ayrıldım.- Valla bi kurban kes abi.Kadının şöhreti sokaklar arası yayılmış,şimdiki %45 özürlü raporu var,devamlı ilaç kullanıyor 16 ameliyat geçirmiş...her zor zamanımda kapı gibi arkamda durdu be..ailesi ben işsiz ken tek laf etmedi..ama bende ekmeğimi kazanmaya baktım,kahveye gitmedim ,işsizken karımdan içki, sigara parası istemedim.O da benim hayatımda en önemli varlık.Bu konunun geçtiği yer komik yazılar kısmı o yüzden kızmaya gerek yok..sen ağırlığınca Altın a muadil olabilrsin,Maraz burda yoz kişilikleri konu etmiş biz beş para etmeyiz diye birşey yok. :wink:
yok abicim sana ve maraza lafım yok ben sadece başlıktan rahatsız oldum ve genelleme gibi bahsedilmesinden
varlıklarından o kadar rahatsız oluyorum ki o gerizekalı kızlarla aynı başlık altında olmak dolayısı ile rahatsız ediyo
teşekkür ederim yazdıkların için
nihayet mezun :) diploma puanı:74,25

My Maraz
Uzman Doktor

Mesaj gönderen My Maraz » 20 Mar 2010, 11:35

Yaw oraları isin esprileri deryaa :mrgreen:
Yanmakta Güzeldir Bazen.
Yakan değerliyse..

LiLy_
Doktor

Mesaj gönderen LiLy_ » 29 Mar 2010, 12:38

bende türk erkeklerini yazam da kapak ola ??
Resim

PurpLe LiLy_

Kullanıcı avatarı
ares-@
Doktor

Mesaj gönderen ares-@ » 29 Mar 2010, 20:07

gercekten cok haklısın my maraz ben de sinir oluom coğu zamn söledikleri lafı bile anlamıom ne var o kadar agız bükecek lafı sakız ediolar resmen cok gıcık bişey bu basen dikakat ediom benim esimde böle acık giyenlere cok bakıyo ama ben onlardan esimi kıskan mıyorum acmıs tabiki bakar ben kadın oldum halde bakıom da ona ne kalmıs hatta basen ben bile diom esime aa bak sunun nersi açılmıs falan die oda bana ulan karı beni zorla sapıklıga tesfik edion der ama benm esim onlara baksa bile sonuc ta benim yani onlara sadece baska gösle baktıını biliorm nese ben den bu kadar cok uzun oldu yasım hehe :lol:
Adı : EMİNE ESRA Soyadı : YARDIMLI
Okul / Alan - Bölüm : AÇIK ÖĞRETİM LİSESİ - 4 YILLIK / TÜRKÇE MATEMATİK
Öğrencilik Durumu :MEZUN

Diploma Notu : 81,41
Mezuniyet Donemi : 2009-2 Diploma Tarihi : 17.05.2010[img][/img]

aslan
Uzman

Mesaj gönderen aslan » 15 Nis 2010, 13:31

ares-@ yazdı:gercekten cok haklısın my maraz ben de sinir oluom coğu zamn söledikleri lafı bile anlamıom ne var o kadar agız bükecek lafı sakız ediolar resmen cok gıcık bişey bu basen dikakat ediom benim esimde böle acık giyenlere cok bakıyo ama ben onlardan esimi kıskan mıyorum acmıs tabiki bakar ben kadın oldum halde bakıom da ona ne kalmıs hatta basen ben bile diom esime aa bak sunun nersi açılmıs falan die oda bana ulan karı beni zorla sapıklıga tesfik edion der ama benm esim onlara baksa bile sonuc ta benim yani onlara sadece baska gösle baktıını biliorm nese ben den bu kadar cok uzun oldu yasım hehe :lol:
hayretler içinde kaldım valla bu nasıl bir yazı bide en son demişniz ya olsun onlara başka gözle bakıyor sonuçta benim diye insan sevdiği yanındayken başkasına bakarmı senin olması ne değiştiriyoki sen erkeklere baksan eşin razı olurmu merak ettm bi bayanın böyle yazması çok üzdü beni kusura bakmyın düşüncenize saygı duymalı ama dayanamadım yazdım belki sanane dersiniz haklısınız dedğim gibi çok garibime gitti dayanamadım

My Maraz
Uzman Doktor

Mesaj gönderen My Maraz » 17 Nis 2010, 17:33

ares-@ yazdı:gercekten cok haklısın my maraz ben de sinir oluom coğu zamn söledikleri lafı bile anlamıom ne var o kadar agız bükecek lafı sakız ediolar resmen cok gıcık bişey bu basen dikakat ediom benim esimde böle acık giyenlere cok bakıyo ama ben onlardan esimi kıskan mıyorum acmıs tabiki bakar ben kadın oldum halde bakıom da ona ne kalmıs hatta basen ben bile diom esime aa bak sunun nersi açılmıs falan die oda bana ulan karı beni zorla sapıklıga tesfik edion der ama benm esim onlara baksa bile sonuc ta benim yani onlara sadece baska gösle baktıını biliorm nese ben den bu kadar cok uzun oldu yasım hehe :lol:
eyw :mrgreen:
Yanmakta Güzeldir Bazen.
Yakan değerliyse..

Kullanıcı avatarı
ares-@
Doktor

Mesaj gönderen ares-@ » 19 Nis 2010, 08:59

aslan yazdı:
hayretler içinde kaldım valla bu nasıl bir yazı bide en son demişniz ya olsun onlara başka gözle bakıyor sonuçta benim diye insan sevdiği yanındayken başkasına bakarmı senin olması ne değiştiriyoki sen erkeklere baksan eşin razı olurmu merak ettm bi bayanın böyle yazması çok üzdü beni kusura bakmyın düşüncenize saygı duymalı ama dayanamadım yazdım belki sanane dersiniz haklısınız dedğim gibi çok garibime gitti dayanamadım
YOK YA SANANE DEMEM AMA BENİM SÖLEMEK İSTEDİĞİMİ ANLAMAISIN SADECE DİKKATLİ OKU :wink:
Adı : EMİNE ESRA Soyadı : YARDIMLI
Okul / Alan - Bölüm : AÇIK ÖĞRETİM LİSESİ - 4 YILLIK / TÜRKÇE MATEMATİK
Öğrencilik Durumu :MEZUN

Diploma Notu : 81,41
Mezuniyet Donemi : 2009-2 Diploma Tarihi : 17.05.2010[img][/img]

My Maraz
Uzman Doktor

Mesaj gönderen My Maraz » 03 May 2010, 17:31

qercekler acı baklava tatlı demi :mrgreen:
Yanmakta Güzeldir Bazen.
Yakan değerliyse..