EN SON NİÇİN AĞLADIN YAZARMISIN???

Herşey serbest...
Kullanıcı avatarı
__eLa__
Acemi

EN SON NİÇİN AĞLADIN YAZARMISIN???

Mesaj gönderen __eLa__ » 12 Haz 2010, 13:44

evet arkadaşlar açılışı ben yapayım en son ben; bi roman almıştım bir genç kızın hayatını anlatıyor bu roman beni çok etkiledi son sayfalarında göz yaşlarıma hakim olamadım....

Kendi gölgesinin karanlığını istemeyen, karanlıkta kalır. Zirâ, gölgeler karanlıkta kaybolur...........

Kullanıcı avatarı
arda_gs

Re: EN SON NİÇİN AĞLADIN YAZARMISIN???

Mesaj gönderen arda_gs » 12 Haz 2010, 14:02

bak şimdi eLa merak ettim romanın adını yazarmısın? ben en son şevval sam ve kazım koyuncunun düeti olan 'koy verdin gittin beni' şarkısını dinlerken ağladım.....
....SONSUZA KADAR GSLİYM ULANNNNNN....
arda turan :Aytenn

Kullanıcı avatarı
__eLa__
Acemi

Mesaj gönderen __eLa__ » 12 Haz 2010, 14:05

ayyy biliyorum o şarkıyı ben yaaa çok hüzünlü ağlamamak elde deil ki...(bu arada romanın ismi SECDEDE SON NEFES)
Kendi gölgesinin karanlığını istemeyen, karanlıkta kalır. Zirâ, gölgeler karanlıkta kaybolur...........

Kullanıcı avatarı
arda_gs

Mesaj gönderen arda_gs » 12 Haz 2010, 14:06

saol canım çok merak ettim okuyacam inşallah :) aynen canım yaa şarkı beni bitirdi resmen.........
....SONSUZA KADAR GSLİYM ULANNNNNN....
arda turan :Aytenn

_asLım_

Mesaj gönderen _asLım_ » 12 Haz 2010, 14:10

ben en son 2 ay önce vefat eden babaannem için ağladım onu çok seviyodum ama yapcak bişi yok bir gün herkes bu yalan dünyadan göçüp gidecek...... bende merak ettim şu romanı......

Kullanıcı avatarı
__eLa__
Acemi

Mesaj gönderen __eLa__ » 12 Haz 2010, 14:12

başın sağ olsun canım doğru bu dünya geçici.... inşallah okursun sende bu romanı yazar halit ertuğrul duymuşsunuzdur belki gerçek yaşanmış hayatları anlatıyor.......

_asLım_

Mesaj gönderen _asLım_ » 12 Haz 2010, 14:39

__eLa__ yazdı:başın sağ olsun canım doğru bu dünya geçici.... inşallah okursun sende bu romanı yazar halit ertuğrul duymuşsunuzdur belki gerçek yaşanmış hayatları anlatıyor.......
saol elacım halit ertuğrulu duymuştum yaa ama kitabını okumak nasip olmadı hiçç inş şu senin romanı okurum :)

Kullanıcı avatarı
__eLa__
Acemi

Mesaj gönderen __eLa__ » 12 Haz 2010, 14:42

_asLım_ yazdı:
__eLa__ yazdı:başın sağ olsun canım doğru bu dünya geçici.... inşallah okursun sende bu romanı yazar halit ertuğrul duymuşsunuzdur belki gerçek yaşanmış hayatları anlatıyor.......
saol elacım halit ertuğrulu duymuştum yaa ama kitabını okumak nasip olmadı hiçç inş şu senin romanı okurum :)
valla ben bi kitap kurdu olarak bu yazarın tüm romanlarını okudum akıcı bi dil kullanıyor anlatımı çok güzell okursun inş :)

_asLım_

Mesaj gönderen _asLım_ » 12 Haz 2010, 23:04

__eLa__ yazdı:
_asLım_ yazdı:
valla ben bi kitap kurdu olarak bu yazarın tüm romanlarını okudum akıcı bi dil kullanıyor anlatımı çok güzell okursun inş :)
okumassam çatlarım :)

Kullanıcı avatarı
__eLa__
Acemi

Mesaj gönderen __eLa__ » 13 Haz 2010, 11:49

:D :D :D :D

Kullanıcı avatarı
EsMeRx
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen EsMeRx » 14 Haz 2010, 09:35

ben en son barış akarsunun vefatına çok ağlamıştım ALlah RAHMET EYLESİN:(( bidee sanrım bu yıl 12 kredylen mezun olamıyacam ona ağliyacam :lol: ek sınav olursa mezun olurm tabi yapacaklarmış diye bir duyum aldım.mail yolladım ama arkadaşlar sizdende rica edersem birer mail atarsanız .yoğunluk olursa yapacaklarmış benim durumumda olan onca mağdur arkadaş var .lütfen birer mail saygılarımlaa :)

Kullanıcı avatarı
__eLa__
Acemi

Mesaj gönderen __eLa__ » 14 Haz 2010, 10:29

bende Barış Akarsunun vefatında ağLamıştım :( ALLah rahmet eyLesin........maiL yoLLuyorum bende inş ek sınav yaparLar benim ek sınav ihtiyacım yok ama ihtiyacı oLan çok kişi var destek oLaLım arkadaşLar zor bişi deiL maiL atmak :D :D :D

Kullanıcı avatarı
EsMeRx
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen EsMeRx » 14 Haz 2010, 13:00

_eLa-- Allah razı olssun :lol: keşke herkes senin gibii olsa oo hemen yarın ek sınav haberi gelirdii. evt ya sadece 5 mail atın yeterlii :lol: dilekçede olurr kim bilir ella belki snede yararlanırsın ek sınavdan onca kardeşlerimiz var yararlanırlar inşallah olurrr..4 gözle bekliyozz 8)

Kullanıcı avatarı
__eLa__
Acemi

Mesaj gönderen __eLa__ » 14 Haz 2010, 14:48

EsMeRx yazdı:_eLa-- Allah razı olssun :lol: keşke herkes senin gibii olsa oo hemen yarın ek sınav haberi gelirdii. evt ya sadece 5 mail atın yeterlii :lol: dilekçede olurr kim bilir ella belki snede yararlanırsın ek sınavdan onca kardeşlerimiz var yararlanırlar inşallah olurrr..4 gözle bekliyozz 8)
inşallah olur yaa :lol: mail atmaya devam :lol: :lol: :lol:

GüListaN
Doçent

Mesaj gönderen GüListaN » 15 Haz 2010, 15:02

SevgiLimden ayRılmak zoRunda olduğum için......................:'(
Kırklareli Üniversitesi <3

“Serbest Kürsü” sayfasına dön