Mesleki Açık Öğretim Lisesi Bölüm Değiştirme ? ACİL ???

Forumumuzda yer almayan konu ve başlıkları burada oluşturabilirsiniz.

Eskihisarli

Mesleki Açık Öğretim Lisesi Bölüm Değiştirme ? ACİL ???

Mesaj gönderen Eskihisarli » 30 Haz 2010, 23:38

Selam Arkadaşlar, Ben Mesleki AÖL de Okumaktayım.Yanlız 3.Dönem Bittikten Sonra, Şimdi Kayıt Yenilemede Alan Değişikliği Yapmak İstiyorum... Bu Yapılabiliyor mu, Onu Öğrenmek İstiyorum...??? Mesela Şuanda; 4 Yıllık İnşaat Teknolojileri Bölümündeyim..Mesleki AÖL de; Sağlık Meslek,Gıda,Spor,Bilgisayar Yazılım, Bölümlerine Gitmek İstiyorum...Sizce Bu Bölümlerden 1'ini Seçme Şansım Varmı.??? Lütfen Bu Konudaki İlgili Arkadaşların, İvedi Olarak Soruya Cevap Vermelerini İstiyorum ..!!!! Saygılarımla.

Eskihisarli

Re: Mesleki Açık Öğretim Lisesi Bölüm Değiştirme ? ACİL ???

Mesaj gönderen Eskihisarli » 30 Haz 2010, 23:40

Eskihisarli yazdı:Selam Arkadaşlar, Ben Mesleki AÖL de Okumaktayım.Yanlız 3.Dönem Bittikten Sonra, Şimdi Kayıt Yenilemede Alan Değişikliği Yapmak İstiyorum... Bu Yapılabiliyor mu, Onu Öğrenmek İstiyorum...??? Mesela Şuanda; 4 Yıllık İnşaat Teknolojileri Bölümündeyim..Mesleki AÖL de; Sağlık Meslek,Gıda,Spor,Bilgisayar Yazılım, Bölümlerine Gitmek İstiyorum...Sizce Bu Bölümlerden 1'ini Seçme Şansım Varmı.??? Lütfen Bu Konudaki İlgili Arkadaşların, İvedi Olarak Soruya Cevap Vermelerini İstiyorum ..!!!! Saygılarımla.
Ayrıca Sağlık Meslek'de, Anestezi Uzmanlığı Bölümü Varmı ???

“Yeni Forum Konuları Oluşturun” sayfasına dön