Kredi Aktarımı ? ? ? Yardım Lütfen...

Forumumuzda yer almayan konu ve başlıkları burada oluşturabilirsiniz.

Leonidas

Kredi Aktarımı ? ? ? Yardım Lütfen...

Mesaj gönderen Leonidas » 20 Ağu 2010, 12:39

Mrb. arkadaşlar, ben bu sene genel liseden açık öğretim lisesine geçiş yapıyorum. Lise 3. sınıfı bitirdim 4. sınıfı açık öğretimde okuyacağım. Ancak genel lisedeki ders kredilerimin açık öğretime aktarımı nasıl oluyor acaba bir yerden bilgi edinemedim son çare olarak size danışmak istedim.. Yani, genel lisedeki ders notları nasıl krediye dönüştürülüp hesaplanıyor pek bi bilgim yok yardımcı olursanız minnettar kalacağım.. Şimdiden teşekkür ederim hepinize..

Kullanıcı avatarı
colin_erkan
Doktor

Re: Kredi Aktarımı ? ? ? Yardım Lütfen...

Mesaj gönderen colin_erkan » 20 Ağu 2010, 13:00

okuduğun okul geçtiğin dersleri kredi olarak açıköğretime bildiriyo senin bişey yapmana gerek yok yani.okumuş olduğun dönem ve geçtiğin dersler açıköğretimde aynen devam ediyo.
CeHeNNeM Buz TuTana Kadar BAYRAMPAŞALIYIZ....!!!
(2008 yılında foruma ilk üye olduğumda atmıştım bu imzayı malesef Bayrampaşadan ayrıldım ama bir gün tekrar geri döneceğim...)

MuhammedEmin
Yardımcı Uzman

Mesaj gönderen MuhammedEmin » 20 Ağu 2010, 15:42

Açıkögretime kayıt olurken okuldan ayrılacağın için senden aol tasdikname istiyor yeni kayıt yaptırırken ögreneceksin zaten tasdiknamen de notlarin var lise 3 e kadar olan onlar aol da kredi e cevirilip sisteme aktarılıyor
şimdi lise 3 den ayrılmısın su kadar kredi gelir bu kadar gelir dememiz yanlis olur bu sana bağli biraz bende lise 3 son sınıf dan gelmiştim 172 e 48 gibi bi not gelmişti
Okul / Alan - Bölüm : AÇIK ÖĞRETİM LİSESİ - 4 YILLIK / TÜRKÇE MATEMATİK
Öğrencilik Durumu : MEZUN
Toplam Dönemi : 8 AOL'de Okuduğu Dönem : 3
Toplam Kredi : 207 Alan Kredi : 84

Mezuniyet Tarihi : 09/08/2010
Diploma Notu : 67,07

Leonidas

Mesaj gönderen Leonidas » 20 Ağu 2010, 18:47

Çok teşekkürler yardımlarınız için saolun...

“Yeni Forum Konuları Oluşturun” sayfasına dön