Buda Benden olsun

Dök içini. Rahatla...
Deathless

Buda Benden olsun

Mesaj gönderen Deathless » 16 Eyl 2010, 02:13

16 yasındayım maddi durmum nedeniyle calışmak zorundayım arkadaslar lise 2 de sınıfta kaldm ve lise 1de alttan derslerim var tekrar düz liseye gitmek istemiyorum açık liseye kaydolmak istiyorum.hem berberlik okulunda hemde açık liseden 2 belge sahibi olmayı düşünüyorum.Geleceğim fazla parlak deil malesef..:(

necowa
Acemi

Re: Buda Benden olsun

Mesaj gönderen necowa » 17 Eyl 2010, 03:54

Ya durumunu tam olarak bilmiyorum ama sınıfta kaldın diye bi daha düz liseye gitmemen cok sacma bence... Eger örgün eğitimde üniversite okumak gibi bi hedefin varsa acık liseye geç ,tamam. Ama sadece lise mezunu olmak istiyosan bence geçme. Umarım sorunların düzelir ama zaten maddi durumun iyi değilse , geleceğini daha da riske atma. Ve son olarak geçmek zorundaysan eger aöl ' ye o zaman çok çalış ve bir sekilde üniversitede iyi bolume git bence... Ben daha üni. ye gidemedim ama zorluklarda olsa üni. de iyi bölümlerde okuyan arkadaslarım var... "Geleceğim parlak değil " demişsin. Valla ben senden üç yaş büyüğüm ve durumlarımız pek farklı sayılmaz ama sunu biliyorum ki bunu soylemek için cok erken. Değil aöl'ye gecmek , okulu tamamen bırakmak zorunda bile olsan yine de hersey senin elinde... Daha onunde uzun bi hayat var ve cok erken bir yastasın fırsatlar için. "İstatistikler ne derse desin mutlaka başarıya giden bir yol herzaman vardır " diye bi laf var unutma.
İstersen herseyi yaparsın yani . Neyse cok uzattım (: Umarım herseyin en iyisi olur senin için kal saglıcakla....

“İtiraf Et” sayfasına dön