Herkese Selam

Foruma Yeni Katılan Arkadaşlar, Kendiniz Burdan Tanıtınız. Not: İsim, Yaş, Şehir Şeklinde...
AbdullahTok
İletişim:

Herkese Selam

Mesaj gönderen AbdullahTok » 29 Eyl 2010, 15:35

Ben Konya'dan Abdullah Daha Önce Lise Terk etmiştim. Şimdi İse Açık Öğretimden Bitirmeyi Karar Verdim ve kayıt oldum. Şuan Daha Yeniyim. Ama Yaşım 19 :D Bu Kadar Geç Yazılmamın Sebebi Okulum pek eğitime elverişli değildi ve ben İstekli olmamamdan birde normal liseye zorla yazdırıldığım için terk etmiştim. Şimdi İstekliyim bazen diyorum kendi kendime keşke lise terk ettiğimde açıkta olsaydım kısmet bugünlereymiş :) Düşündüm hiç birşey için geç değil sen ne zaman istersen o zaman yapıyorsun işin sırrı istemekte :) Şimdiden birlikte bu yolda yürüyen herkese başarılar.

Bilmek Kazanmanın Yarısıdır. Yeterki Sadece İste.

adaasu
Doktor

Re: Herkese Selam

Mesaj gönderen adaasu » 29 Eyl 2010, 16:36

19 yaşını geç mi sanıyorsun bu forumda üye ve açık lise okuyan daha ne arkadaşlar var hoşgeldin ..
zeytin siyahıydı ZEYD'in gözleri....

GüListaN
Doçent

Mesaj gönderen GüListaN » 30 Eyl 2010, 07:33

Aramıza hoşgeldin.. ee ne demişler , okumanın yaşı yoktur (: şaka bi yana yaşın geç değil.. En kısa zamanda bitirmen dileğiyle..
Kırklareli Üniversitesi <3

AbdullahTok
İletişim:

Mesaj gönderen AbdullahTok » 15 Eki 2010, 11:42

adaasu yazdı:19 yaşını geç mi sanıyorsun bu forumda üye ve açık lise okuyan daha ne arkadaşlar var hoşgeldin ..
haklısınız. ewet çok gördüm çok geç yazılanıda ama amaç aynı olduktan sorna gerçekten yaşın önemi yok. Teşekkür Ederim Hoşbuldum :)

AbdullahTok
İletişim:

Mesaj gönderen AbdullahTok » 15 Eki 2010, 11:43

GüListaN yazdı:Aramıza hoşgeldin.. ee ne demişler , okumanın yaşı yoktur (: şaka bi yana yaşın geç değil.. En kısa zamanda bitirmen dileğiyle..
Teşekkür ederim gülistan Hoşbuldum. ehh geç değil doğru yazdığımı okuyunca sanki yolu yarılamış gibi konuşmuşsum :D

the_blue
Acemi

Mesaj gönderen the_blue » 15 Eki 2010, 11:53

hoşgeldinn..
GÖRDÜĞÜM KADARDIR VERDİĞİM DEĞER..! BENCE HERKES
KENDİ DEĞERİNİ, KENDİ BELİRLER..!

Asrım zenan
Doktor

Mesaj gönderen Asrım zenan » 15 Eki 2010, 15:20

Hoşgeldiniz . .

Bende adını haykıracak bir nefes çığlık bile olsa..Susar mıydım sen giderken ardından çığlık çığlığa.Bende kollarından tutacak az biraz cesaret olsa.Bırakır mıydım sence seni ömrüm boyunca ..

sonbahar
Doktor

Mesaj gönderen sonbahar » 16 Eki 2010, 20:05

hoşgeldiniz.ben yaşımı hiç söylemeyeyim o zaman :) daha üniversite okuyacağım :)
O Şimdi Üniversiteli

“Kendinizi Tanıtın” sayfasına dön