bu lise bitmezzzz

Forumumuzda yer almayan konu ve başlıkları burada oluşturabilirsiniz.

Kullanıcı avatarı
deniz___

bu lise bitmezzzz

Mesaj gönderen deniz___ » 08 Eki 2010, 13:30

merhaba arkadaşlar ben bugün katıldım aranıza size bir sorum olacak alan derslerinden muaf olsak bile başarmakmı lazım

adaasu
Doktor

Re: bu lise bitmezzzz

Mesaj gönderen adaasu » 08 Eki 2010, 13:33

öncelikle hoşgeldin aramıza...alan derslerinden 1 kere sınava girerek muaf olabilirsin fakat başarmak mı gerek şöyle izah edeyim sana gereken krediden fazlası toplam kredi vardır bi beş dersi geçmesende bu krediyi tamamlayabilirsin kredine bağlı kredin tamamsa başka başarman gerekmez anlatabildim mi?
zeytin siyahıydı ZEYD'in gözleri....

Kullanıcı avatarı
deniz___

Mesaj gönderen deniz___ » 08 Eki 2010, 13:49

hoşbulduk tşk ederim.alanım fen bilimleri toplam kredim 115,alan 12,8'inci dönemim olacak çoğu alan dersinden muafım bu 80 olmak zorundamı yani alan seçmeli derslerden tamamlasam

adaasu
Doktor

Mesaj gönderen adaasu » 08 Eki 2010, 13:54

hayır alan kredisini 80 yapmak zorundasın bu da sadece alan dersleriyle mümkün bende fen bilimleriyim yardımcı olmaya çalışırım.seçmeli derslerden tamamlamaya çalışabileceğin toplam kredin olur ama öncelikle ortak dersleri seçmeye çalış zorunlu dersleri yani 8.dönemi önemseme ek sınavlar yapılıyor sen kredi toplamaya bak gerisi kolayy . kolay gelsin..

Kullanıcı avatarı
deniz___

Mesaj gönderen deniz___ » 08 Eki 2010, 14:53

çok tşkler saolun

Kullanıcı avatarı
deniz___

Mesaj gönderen deniz___ » 09 Eki 2010, 13:39

tekrar merhaba ders seçimi ne zaman yapılacak bilgisi olan varmı arkadaşlar

eagle67
Uzman Doktor

Mesaj gönderen eagle67 » 09 Eki 2010, 14:50

Sitede yazıyor işte...duyurulacak diyor ama bu yeterli bir cevap değil,Ben Meb e şikayette bulundum ayın 20 sinde cvp vereceklermiş..bekliyoruz.Asgari 15 Ekime kadar Ders seçme butonunun devreye alınması lazım.Ocakta sınav yapacaksın..peki bu kadar kişi ne zaman ders seçip çalışacak?
ALTYAPISINDA -DÜRÜSTLÜK - OLMAYAN HER EYLEM, BAŞARISIZLIKLA SONUÇLANIR.
FATİH VOLKAN YENİTÜRK.

Kullanıcı avatarı
deniz___

Mesaj gönderen deniz___ » 12 Eki 2010, 21:33

evet biraz zor ders seçipte çalışmak bu kadar kısa zamanda :((((

Kullanıcı avatarı
deniz___

Mesaj gönderen deniz___ » 12 Eki 2010, 21:53

neden hep birşeyler eksik yapılıyor bilmiyorum şimdiye kadar kitaplarımızı alıp derse geçmeliydik ama nerdeee ders bile seçemedik alan kaldırılması yüzünden mağdur olan biziz.

SuVeYBe
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen SuVeYBe » 12 Eki 2010, 23:18

Siz daha kitaplarınızı almadınız mı ? :shock:
7-8 Ağustosta sınav olduk.Ben 9 ağustosta sınav kitapçıklarımı almaya gittiğimde ordaki görevliye benim alanım sayısal sizin tarihlerinize göre sonuçların açıklanması kayıt yenileme en az 2 ayı buluyor diyorum. Derslerim yetişmez diyorum alıyorum her dönem. Orda bir kağıda not alıyor aldığım kitapları bir sorun çıkmadı şimdiye kadar ..Şimdiye kadar fizik, kimya, matematik, biyoloji ilk üniteleri bitirdim. :P
Bence sizde öyle yapabilirsiniz .. :wink:

Kullanıcı avatarı
deniz___

Mesaj gönderen deniz___ » 13 Eki 2010, 18:51

ne güzel şanslısınız ben gittim ama vermediler ders seçmeden alamıyormuşuz.galiba ortak derslere de yeni dersler eklenecekmiş öyle bi duyum aldım gerçekten herşeyi zorlaştırıyorlar ne zaman mezun olacağız bilmiyorum bu gidişle zor gibi her sene yeni birşeyler çıkıyor ne yapalım artık uzadıkca uzayacak bu okul:(((((

adaasu
Doktor

Mesaj gönderen adaasu » 14 Eki 2010, 10:33

ders çalışmak için kitapların gelmesini beklemeyin kitap içerikleri var oradan bakabilirsiniz .olmadı içerik de değişmiştir derseniz konular değişmez konuları başka yerlerden çalışabilirsiniz . demokraside çareler tükenmez çalışmak istedikten sonra :wink:

eagle67
Uzman Doktor

Mesaj gönderen eagle67 » 14 Eki 2010, 15:46

Evet doğru ama siz yine çağrı merkezini sürekli ısrarla arayın.Bu gün ben aradım cevap şu= Talim terbiye kurulundan listelir gelmemiş ve bazı düzenlemeler yapılıyor..herkesin dönemi ayrı ve seçeceği dersler ayrı olduğu için bundan dolayı uzun sürüyormuş,yani bizim yansıra donuk ve silik (ben o silik lere başka birşey diyorum da..al tasdiknameni git ne meşgul ediyorsun kurumu?)onlarlada uğraşılıyor mesela benle adasunun seçebileceği dersler aynı değil ki handikap burudan ama biz haklıyıız sonuçta..harçları aldın ,kaydımı yaptın..eeee nezaman bitiyor bu işler...arayın heme gidin mebe mail atın.
ALTYAPISINDA -DÜRÜSTLÜK - OLMAYAN HER EYLEM, BAŞARISIZLIKLA SONUÇLANIR.
FATİH VOLKAN YENİTÜRK.

Kullanıcı avatarı
deniz___

Mesaj gönderen deniz___ » 15 Eki 2010, 15:25

selam arkadaşlar din kültürü ortak derslerden kalkacakmı bir bilginiz varmı

Kullanıcı avatarı
deniz___

Mesaj gönderen deniz___ » 01 Ara 2010, 15:40

slm arkadaşlar bu alan derslerinden olan geometri 2 ortak ders olmuş daha önce ben muaf olmuştum ama şimdi ortak ders yani bu derse yinemi girecem tşkler :(

“Yeni Forum Konuları Oluşturun” sayfasına dön