Seçilen derslerin çıktısını almak

Her Konuda Tartışabilirsiniz
Kullanıcı avatarı
kripton
Onursal Üye

Seçilen derslerin çıktısını almak

Mesaj gönderen kripton » 03 Eki 2011, 10:41

Arkadaşlar ben ders seçimimi evde yaptım ama yazıcım olmadığı için çıktısını alamadım. Bugün halkeğitime gittim ama yazıcı bozuktu :( Kitaplarımın çoğunu aldım. İngilizce 6 kitabı maalesef halkeğitim e gelmemiş. x lisesine geldi dedi ama orada bize çok uzak. Benim asıl sorum şu:

Ben seçtiğim derslerin çıktısını almadan kitaplarımı halkeğitimden alabiliyorum ama seçilen derslerin çıktısını almamak her hangi bir sorun oluşturur mu acaba :?:

Resim

beyzi
Uzman

Re: Seçilen derslerin çıktısını almak

Mesaj gönderen beyzi » 03 Eki 2011, 11:15

hayır hiç bir sorun yaratmaz... çıktıyı kitaplarını alabilmek için kullanıyosun zaten başka bi işe yaramaz...bende çıktı olmadığı için seçtiğim dersleri bir kağıda yazıp kitaplarımı öyle alıyordum...hiç de sorun çıkarmadılar....

Kullanıcı avatarı
kripton
Onursal Üye

Mesaj gönderen kripton » 03 Eki 2011, 12:22

Cevabın için teşekkür ederim beyzi
Resim

NewAqePrince
Uzman

Mesaj gönderen NewAqePrince » 03 Eki 2011, 16:56

Bır sorun oluşturucagını sanmıyorum arkadaşım... Şayet ben bugune kadar 1 kere bıle çıktı almadım halk eğıtım merkezındede hıç sorun cıkarmadılar kıtapları alırken zaten ışlerı çok oluyor senın kıtap almanla ılgılenmıyorlar bıle.
Bu arada Halk Eğıtım Merkezınde bulamadığın kıtaplara bu lınkten bakabılırsın;
http://egitek.meb.gov.tr/aok/Aok_Kitapl ... ar_Aol.htm

Kullanıcı avatarı
kripton
Onursal Üye

Mesaj gönderen kripton » 03 Eki 2011, 17:34

NewAgePrince cevabın için teşekkürler, ben sadece ingilizce 6 kitabını bulamadım. Söyledikleri okul ise bize uzak. Ama bir şekilde almam lazım. Dediğin linkte var evet. Eğer bulamazsam en son çare oradan kitabın çıktısını alacağım ama ben kitap olmadan rahat çalışamıyorum. 2.dönemde geometri kitabını bulamamış çıktı almıştım ama hiç hoş olmuyor o şekilde çalışmak. İlle kitap diyenlerdenim :) Bakalım bulabileceğimi umuyorum. Bu arada iki kitapmış ingilizce-6 course book, work book umarım zor değildir :roll:
Resim

“Tartışma Bölümü” sayfasına dön