sehıtlerımız

Forumumuzda yer almayan konu ve başlıkları burada oluşturabilirsiniz.

byMRZ
Uzman Doktor

sehıtlerımız

Mesaj gönderen byMRZ » 19 Eki 2011, 15:27

arkadaslar bugun yuregımız yandı 24 tane askerımız sahadet haberını aldık :cry: ates dustugu yerı yakıyo benım kardesımde asker benı yurekten etkıledı cok uzuldum rabbım aılelerıne sabır versın :( paylasmak ıstedım

emrahk
Onursal Üye

Re: sehıtlerımız

Mesaj gönderen emrahk » 19 Eki 2011, 15:31

Evet, Allah şehitlerimize rahmet, ailelerine ve ülkemize sabır versin. İnsan yıkın dağları tepeleri diyor ama olmuyor olmuyor. Dinmiyor, dindirilemiyor bu acı. Hep vatan sağolsun diyoruz, iki gün sonra hayat normale dönüyor. İnşallah bu son olur demekten başka elimizden de birşey gelmiyor...
..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

Kullanıcı avatarı
Yağmur damlaları
Onursal Üye

Mesaj gönderen Yağmur damlaları » 19 Eki 2011, 17:04

emrahk yazdı:Evet, Allah şehitlerimize rahmet, ailelerine ve ülkemize sabır versin. İnsan yıkın dağları tepeleri diyor ama olmuyor olmuyor. Dinmiyor, dindirilemiyor bu acı. Hep vatan sağolsun diyoruz, iki gün sonra hayat normale dönüyor. İnşallah bu son olur demekten başka elimizden de birşey gelmiyor...
Amin ablacım.İyi yapmışsın bu konuyu açmakla.Allah sabır versin.Allah Askerlerimizin yardımcısı olsun...
Unutma!Yalnız başına beni yıkabilen tek kişi sensin.

Anneliğin mukaddesliği gece yarısı uyandığı uykudadır.

Deliyi adam edemeyiz ama adamı deli ederiz!

Dost acı söyleyen değil,acıyı tatlı dille söyleyebilendir!

Ya insana gül ver yada gülüver.

Kullanıcı avatarı
bursa_sezen
Uzman Doktor

Mesaj gönderen bursa_sezen » 19 Eki 2011, 21:26

allah sabır versın aılelerıne :(

byMRZ
Uzman Doktor

Mesaj gönderen byMRZ » 19 Eki 2011, 21:57

amın kımbılır ne hayallerı vardı askerden donunce neler yapacaklardı :( nasıp gelecek dıyoruz sadece ınsaallah gelecek demıyoruz.ama onlar olmedı sadece baska bır boyuta gectıler unutmayalım arkadaslar sehıtler asla olmezler.bıze dusen vazıfe vatana mıllete hayırlı evlatlar yetıstırmek:( cogumuz anneyız babayız cunkı sehıtlerımıze bol bol dua edelım

çağrı
Uzman

Mesaj gönderen çağrı » 20 Eki 2011, 19:07

ALLAH anne ve babalarına sabır versin ,

denecek söz yok

maide
Çırak

Mesaj gönderen maide » 20 Eki 2011, 20:38

ne zaman biticek bu acı bilmiyorum.. tek bildiğim yüreğimin yandığı.. yüreğimizin yandığı...

bu örgütü kim besliyorsa koruyorsa büyütüyorsa destekliyorsa boynundan bir halatla asılı dar ağacına....b]

nasıl vericez bu şehitlerimizin hakkını? nasıl ödiyeceğiz? yokmu bu ülkede duyan birileri ..

sorular içinde sorular... artık boğazıda geçti bu acı...

yazıklar olsun söylenicek kelime yok yazıklar olsun...

Kullanıcı avatarı
kripton
Onursal Üye

Mesaj gönderen kripton » 21 Eki 2011, 19:58

Tek çaremiz birlik olmak. O kadar ortak paydamız var ki bizi birbirimize bağlayan biz hala birbirimizle uğraşıyoruz. Aklımızı başımıza almak zorundayız. Türk kürt, sağcı solcu, şucu bucu. Allah aşkına hepimizin vatanı bir, bayrağı bir, Allah ı bir......... bu birleri o kadar çoğaltabilirizki.

Yeni nesil olarak, gençler olarak aramızdaki kini nefreti yok etmekde bizlere büyük görev düşüyor. Bu siyasetten de siyasetçilerden de hiçbir hayır beklemiyorum. İnanıyorum ki biz toplum olarak aklımızı başımıza alıp kini nefreti bırakırsak canım ülkem düze çıkacak Allah ın izniyle. O zaman gençlerin silahlarla ölüm haberlerini değil, bilimde teknikte yaptığı buluşları, uluslar arası elde ettikleri başarıları haber olarak izleyeceğiz.

Sağcısı solcusu, kürdü türkü çerkezi, alevisi sünni si hepimiz kardeş değilmiyiz aslında
Resim

çağrı
Uzman

Mesaj gönderen çağrı » 22 Eki 2011, 13:51

evet abi kessinlikle katılıyoruz sana

ALLAH doğru yola iletsin
bu kıyamı bıtrcek bı rahmet yağdrsın

“Yeni Forum Konuları Oluşturun” sayfasına dön