acıkogretım lisesi hakkında..

Matematik dersi hakkında sorularınızı, cevaplarınızı, bildiklerinizi paylaşabilirsiniz...
sinemoktar9235

acıkogretım lisesi hakkında..

Mesaj gönderen sinemoktar9235 » 02 Oca 2012, 04:55

ARKADASLAR NOLUR BANA YARDIM EDİN. GEÇEN SENE NORMAL DEVLET LİSESNDE, LİSE 4 DEYDIM.. SADECE 1 ZAYIFIM VARDI ORTALAMAM GAYET II DURUMDAYDI GECIODUM YANI SINIFI. SON KARNE HAFTASINDA 4 GUN OKULA GITMEDIM DIYE SINIFTA BIRAKMIŞLAR.KARNE GÜNÜNDE GİTTİĞİMDE HERSEY ICIN COKGEÇTİ.. DEVAMSIZLIKTAN KALDIM VE 9 SINIFTAN ALTTAN 2 DERSIM VAR. EYLULDE KAYITLARI KAÇIRDIM SIMDI BU AY KAYIT OLICAM AMA DYANAMIYORUM. KAÇ KREDIM OLDUGUNU OKULUN BANA KAÇ KREDI VERECEGINI, ÖRGÜN EGİTİMDEKİ LİSE 1-2-3-4 ORTALAMALARIMLA HESAPLAYAMAZMIYIMM YARDIM EDIN COK ACIL

NBT

Re: acıkogretım lisesi hakkında..

Mesaj gönderen NBT » 08 Oca 2012, 22:12

Hem örgün lisede hemde açık lise de belli dersler var gördüğümüz.. Matematik-1-2, Tarih coğrahya vs. Bunun gibi zotunlu dersleri , yani geçtiklerinizi hesaplayabilirsiniz.. Seçmeliler hesaba katılmaz.. Dersi geçtiysen o krediyi almışsın demektir..O dersin kredisini bilmeniz lazım . Ders kredilerine http://www.aciklise.net/genel/okutulan-dersler.html bu linkten bakabilirsiniz.

sinemoktar9235

Re: acıkogretım lisesi hakkında..

Mesaj gönderen sinemoktar9235 » 10 Oca 2012, 20:55

AMA SADECE ZORUNLU DERSLERİN KREDİSİNİ HESAPLARSAM COK AZ KREDİ OLUR Kİ:S LİSE 4DE YALNIZCA 1 tane LİSE 1DE İSE 3TANE 1İM VAR. ONLARI VERİRSEM GEÇİYOMUYUM

“Matematik” sayfasına dön